Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema svrhe da ostaje u akademiji. Sam razvoj fudbalera podrazumeva da ubacis klinca u prvi tim u nekom trenutku, da mu das podrsku, savet i slicno a ne moze sad on da ostane i Murinju npr da kaze ajd ubaci ovog sledecu tekmu na 20 min na toj i toj poziciji. Ne vidim kako moze tako nesto da funkcionise. Da imamo nesto kao B tim u drugoj ligi pa i mozda ovako vrlo tesko.

    Comment


    • MUFC are ready to pay €50m (£40.4m) for Renato Sanches. Renato Sanches prepared to join MUFC if J.Mourinho is their manager. [MD]
      Manchester Utd are at an advanced stage over the signing of Tahith Chong from Feyenoord. Transfer set to be completed in coming days. [Mail]
      Jorge Mendes is expected to speak to Ed Woodward later this week about the Manchester United's manager's role. [MEN]
      Thierry Henry: "United need a coach with a winning profile. Jose Mourinho is fantastic and can be an excellent solution for the club." #MUFC


      EDIT:

      Cristiano Ronaldo has been offered to Manchester United for €60m. [sport]
      Last edited by srdjan_sl; 06-04-16, 19:26.
      sigpic

      Comment


      • Gledao sinoc ovog malog. Kakvih crnih 50m. Pazi ti njega hoce ako je Mo menadžer. Ne znam koliko je to tacno i da li je rekao ali ono..

        Ljudi ajde prvo da sacekamo kraj sezone da vidimo jel LVG ide ili ostaje. Ponavljamo se previse.

        Pise da mu klauzula 80m!?:S
        Last edited by l1m4r; 06-04-16, 16:35.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Pa nije to toliko nerezonski, ako decko ima ponudu Junajteda sigurno ima ponude bar jos tri vrhunska evropska tima, e sad i on ima tv i internet pa moze da zakljuci da situacija kod nas i nije tako sjajna, eto spletom okolnosti smo u mogucnosti da se borimo za cetvrto mesto u ligi a on verovatno zeli da osvaja trofeje sto sigurno nece uspeti sa LvG-om na klupi Junajteda, tako da je donekle i logicno da vrhunski igraci(vise mislim na neke afirmisane igrace nego na Sanceza konkretno) u ovom trenutku ne zele da predju kod njega. Sad da li vredi ili ne tih para je totalno drugo pitanje, ali da ga strucnjaci smatraju velikim talentom to svakako jeste tacno.
          sigpic

          Comment


          • Mi igrali sa Volfsburgom finale prije finala
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Mi igrali sa Volfsburgom finale prije finala
              haahahaha gasi forum.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Comment


                • Ma jok,preuzeće repku Sirije

                  Kakav će to atomski boom biti,Pep u Sitiju,Otac u Junajtedu,ta utakmica mislim da obara sve rekorde po gledanosti
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Jasno je da Murinjo cupa na sve nacine da se domogne klupe Junajteda, siguran sam i da Vudvord zeli bas njega, ali problem je ta druga struja u klubu koju predvode SAF i Carlton. Ovo sto dolazi iz Murinjovog kampa je vise nego jasna poruka.
                    sigpic

                    Comment


                    • Gotovo je to isto kao sto je gotovo da Ronaldo ide u PSG i Hazard u Real.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Neka Aki, nije gotovo dok debela dama ne zapjeva, tako je bilo gotovo i De Hea u Realu i Vidal u Arsenalu pa znamo razvoj tih situacija
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobro De Hea i Real je debilizam bio.

                          Vidal da nije bio alkoholicar sad bi igrao u Arsenalu.

                          Bit ce to sve tako, ne vidim ja drugi scenario, iako svakako meni vise odgovara da Mudonja ostane nego da dodje Murinjo.

                          Bas me interesuje sta ce reci na prvoj presici i da li ce ismijavati Celzi prije tekme.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Šta možeš Ocu da zameriš,ako su ga kontaktirali sasvim je normalno da čovek želi slovo na papiru,nije on kriv što je Junajted unutar sebe podeljen

                            Ja se sećam teksta iz dal novembra ili decembra,pisao je Nil Ešton kako je Roman kontaktirao Anćelotija(da zameni Murinja) i u tom tekstu su pomenuli usput i Junajted,u fazonu da su Anćelotiji prišli ljudi iz Junajteda još pre Romana al je ovaj do tad već sve dogovorio sa Bajernom.

                            Pa ti vidi sad odkad se još traži zamena za LVG

                            Ne verujem ja da je u praksi to neka baš komplikovana situacija kolko su mediji nestrpljivi da više neko izadje i kaže "gotovo"

                            Bolje nek LVG živi u svom svetu,nek je mir u kući kakav je takav je no da sede na dve stolice kao što su to napravili u Sitiju,što je glupost nevidjena od strane njihove uprave,tolko su zagoreli sa Pepom da je ova sezona bačena maltene.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post

                              Bas me interesuje sta ce reci na prvoj presici i da li ce ismijavati Celzi prije tekme.
                              Cisto sumnjam da ce i rijec protiv Celsija reci, ali ce se svakako dohvatiti Arsena, Liverpula i sad posebno Sitija
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne sećam se da je Otac ikad pljuvao bivse klubove

                                a i šta će reći,navijači ga i dalje vole,jedina negativna stvar koja je pomenuta je bila način na koji mu je saopšten otkaz,al ono jbg,zar postoji "lep" način za to,još su mu ovi iz Čelzija kasnije slali neke darove u znak zahvalnosti
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X