Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raduje me tandem Smoling-Džons.
    Iznenađen sam pomalo ostavljanjem Alexisa van protokola prvih 11.
    Sve u svemu očekujem 3 boda.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Ako stvarno igramo sa 2 štopera tj sa tandemom Smoling-Džons onda jebi ga, Murinju ne znači ništa što je prije pola godine taj tandem upravo protiv Totenhema bio kriminalan.

      Ja ipak mislim da je 3-5-2, Matić-Smoling-Džons, Fred-Erera i Pogba iza Lukakua i Lingarda.

      U svakom slučaju formacija bez krila i to mene raduje.

      Comment


      • Mi smo jedan od rijetkih velikih klubova u ligi koji nema definiranih startnih 11 nego svaku utakmicu ih se bar 2,3 promijeni
        To nije dobro, bar je Mou uvijek znao ko ce mu igrat redovno


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Herrera stoper.

          Preko 80 posto univerzuma je tamna materija...sve je moguce

          Comment


          • Shaw ponovo najbolji.

            Comment


            • Shaw je lagano najbolji bio u prvom. Prva utakmica ove sezone koju uhvatih da odgledam, jer mi odgovara ovaj termin ponedeljkom.

              Comment


              • Sta ono dade Barsa za Pogbu? Mina i Gomes i 20 milki? Moze Gomez i 20 milki sad, nije problem
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Mogao bi i lingard proci tretman koji sad prolazi martial


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Blago je reci da ne valja. Sve bih ih prodala i zamenila, ali sve komplet.
                    Neverovatno da imas tako skupe igrace i da igraju ovo, sta god da je to. I jos nekima das traku i onakav odnos na terenu. Necuveno. Sramota.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Blago je reci da ne valja. Sve bih ih prodala i zamenila, ali sve komplet.
                      Neverovatno da imas tako skupe igrace i da igraju ovo, sta god da je to. I jos nekima das traku i onakav odnos na terenu. Necuveno. Sramota.
                      Trener.Menadzer, nazovi pajca pored aut linije kojim hoces imenom, je jedan jedini krivac za igru i odnos igraca prema dresu. Odavno je vreme za rastanak.

                      Comment


                      • Podrazumeva se... menadzer prvi.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Da samo malo manje volim ovaj klub, predtao boh da gledam utakmice dok ne ode ovaj paćenik sa klupe

                          Comment


                          • Igracki odlicno ali rezultatski katastrofa. U svako doba dana i noci cu radije gledati potpuni bunker dje protivnik nece stvoriti nista ili ce stvoriti nesto malo nego ovako nesto kad ekipa igra otvoreno, igra presing, stvara sanse ali je jasno da je to ekipa koja ne moze da brani nikakav prostor vec da mora da igra zbijeno i da igra na rezultat. Jednostavno nema igrace za drugaciju igru i to je fakat. I tu mene Murinjo iznenadjejuje, on jebeno popusta pod ovom medijskom i navijackom hajkom, popusta pod tom utopijom koja traje pet godina vec o United wayu, sto nikako nije dobro za njega i platice glavom zbog toga. Prosle sezona mu je dokaz kako jedino moze do brda bodova, to nije bila ni pretprosla a nece biti ni ova ako ovako nastavi.

                            Eto ga dobar pristup, Erera koji prekuca u prvom dijelu, da iznevjerujes da on kao treci stoper onako odigra i onda cim se primio gol on ne prati ofsajd zamku i glavni je krivac za poraz koji dolazi za dva minuta bukvalno. Oba gola su takticki uzasna, kod prvog Dzons cuva Kejna kod kornera, sto je samo po sebi osudjeno na propast jer Dzons i igra glavom su najcesce na vi, ali ajde dobro desi se, preuzimanje, korner je, veliki je majstor Kejn ali cim ga prime odma padaju psiholoski jer jednostavno to je ekipa bez samopouzdanja, koja ne odgovara na tesku situaciju u kojoj se nadje, samim tim ne smije da bude otvorena, ne smije cak ni te visoke ofsajd zamke da igra jer se uvijek nadje neko je ne isprati. Na kraju i Smoling koji na sekund gubi koncentraciju i biva izigran za jedan ozbiljan udarac i krah iako ubjedljivo najbolja utakmica koju su odigrali posle dugo vremena, ali ta utakmica je izgubljena sa 3-0 na domacem terenu, od stare musterije, sta reci nakon toga? Sta reci za one "intervencije" Lindelofa, da je doveden iz lihtenstajnske lige ono ne bi radio, ne razumije, njima ne moze pomoci ni psiholog, psihijatar mozda.

                            Ovo je svakako put kojim treba ici, tri stopera, dva beka koji obavljaju posao i naprijed i nazad, Fred mi se opet svidio, dobra energija, ali ovoliko visoko i ovaj presing oni tesko mogu da igraju, bilo bi sjajno kad bi uspjeli ali sam skeptican bas. Jednostavno ne vidim nacin da oni mogu kad izgube lopte dovoljno brzo da odreaguju i odbrane taj prostor koji se svakako mora stvoriti kad igras ovako visoko.

                            U uzasnoj su formi prtiom Lukaku, Lingard i De Hea, ni kapi srece nema kad ne vjerujes u sebe, Lukaku masi prazan gol, Lingard masi zicer, Pogba obicno dzogira, sramno je odigrao prvo, kao ispred zgrade da je dosao da igra, ali i kad dobro gadja to ne ide u okvir iako bi bio gol da pogodi jebeni okvir. Sve u svemu lose, rezultatska katastrofa iako je pristup bio odlican, iako je igra bila odlicna, ali primiti tri gola za poluvrijeme od Brajtona i Totenhema kuci, za to nema opravdanja.

                            Sou opet najbolji, Valensija dok je imao snage gazio, Murinjo dobio podrsku navijaca sa Old Traforda ali mu dzaba ako magicno ne udje u seriju pobjeda, a Aldevereld i Moura se popisali u usta Vudvordu, nisu dobri za Junajted? E pa danas su prekucali. Cisto da mu objasne koliko on nema pojma o fudbalu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobra taktika, Herrera bio odlican na stoperu... Vladan strikes again

                              Direktno smo primili jedan gol zbog ove ingeniozno debilne taktike, zbog kojeg trener koji je to odlucio treba da izgubi trenersku licencu, i u prvom poluvremenu bili barem jos 3,4 puta izlozeni.


                              Ovo sto je Murinjo uradio veceras je za oduzimanje dozvole za rad. Tj kad bi postojala neka komisija, kao za advokate, lekare itd.


                              Ja bih Herreri isplatio jos 30,40 miliona evra kad bude napustao klub, kao neku vrstu nadoknade za unistavanje karijere. Umesto da ima jos 4,5 godine vrhunskih ugovora, posle nas ce otici u neku Tursku ili u neku ispodprosecnu ekipu gde ce jedva imati 1.5m, 2 godisnje. TJ to bi trebalo da uradi Murinjo od ovih masnih para koje ce uzeti od nas.

                              Zlocin prvenstveno prema njemu. Ali vala i prema svima ostalima. Za njega samog me zabole. Debil je sam za sebe, ali ono, ne bi trebalo da sjebava druge.
                              Last edited by Busby Babe; 27-08-18, 22:12.

                              Comment


                              • Svidelo mi se prvo poluvreme, ali zar nije logicnije ako se veznjak povlaci da bude treci stoper da to bude Matic, a ne Erera koji je rodjen ofanzivan igrac...

                                Zoze, pakuj se.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X