Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Siti i Real su primjeri klubova koji će se izvjesno održati na vrhu i ubuduće, doveli su sve potrebne igrače i odsad pa ubuduće oni samo imaju potrebu da popune rupe, pa je tako Siti doveo samo Mareza ovo ljeto, trebali su i Žoržinja, ali u svakom slučaju 1-2 igrača čitavo ljeto. Povrijedi im se KDB oni i dalje nisu u problemu, nama izbaci Matića ili Lukakua npr. i to se strašno osjeti.

    Ipak, svako Pepovo pojačanje se pokazalo kao ispravno. Murinjova su tako izgledala posle prve sezone, već posle druge manje, Mikija prodali, Ibra otišao (ali ok to, došao je na godinu dvije), Lukaku ok, Matić ok, Baji i Lindelof dosta diskutabilno, Pogba samo na trenutke opravdao novac, Aleksis to ćemo vidjeti ove sezone. Shvatam donekle što ne žele Murinju da dovode sva pojačanja.

    Ja nemam ništa protiv toga da su u klubu Murinja otpisali i da ćemo mu vidjeti leđa na kraju sezone, ili ranije. Ali ako je već tako, valjda klub ima spremnu adekvatnu zamjenu. Siti je za Gvardiolu objavio januara 2016, a počeli su pregovarati sa njim još dok je napuštao Barsu 2012. Takav ili bar približno takav nivo planiranja i organizacije treba ovom klubu. Ali kod nas je sve suprotno, radi se bez plana i nije da se ne daju pare trenerima, ali to je sve na fazon 'ako pogodi, pogodi' pa je jedan Van Gal doveo kamaru prosjeka i dodatno nas sjebao.

    Ako prorade Baji i Lindelof, Pogba počne da igra kao za Francusku, Aleksis povrati staru formu i mi budemo imali dobru sezonu, uvjeren sam da će Murinjo dobiti još par pojačanja koja želi. Mislim da ove u klubu najviše frustrira ta situacija sa Pogbom i činjenica da on već 2 godine kod Murinja ne može nikako da proigra kako zna. Još ova Rajolina preseravanja, totalni cirkus i ponižavanje kluba, na to smo spali.

    Inače protiv Brajtona primismo 3 gola, tek treći put pod Murinjom da primimo 3 ili više golova, prva 2 su bila još na jesen 2016. kad je tek počinjao.

    Comment


    • BOARD OF DIRECTORS

      Avram Glazer – Executive Co-Chairman and Director
      Joel Glazer – Executive Co-Chairman and Director
      Edward Woodward – Executive Vice Chairman and Director
      Richard Arnold – Group Managing Director and Director
      Cliff Baty – Chief Financial Officer
      Kevin Glazer – Director
      Bryan Glazer – Director
      Darcie Glazer Kassewitz – Director
      Edward Glazer – Director
      Robert Leitão – Independent Director
      Manu Sawhney – Independent Director
      John Hooks – Independent Director

      Koliko ovi ljudi imaju veze sa fudbalom? Oni se pitaju, logicno je da su u fudbalu, koliko je njih u fudbalu? Jedno, dvoje, troje mozda? Nope, niko nema nikakve dodirne tacke sa fudbalom.
      sigpic

      Comment


      • Niko ne ocekuje titulu ove sezone, dakle uprava je kriva to je ok.

        A za ono na terenu, pa nismo toliko osakaceni igracki da nam onako izgleda igra...

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Ne znam ja brate koga je stvarno LVG hteo a ko mu je bio fazon 3.-4.-5. opcija, al mi je stvarno tesko da poverujem da su sva tri prethodna trenera luda sto se zale na upravu, i da uprava ustvari radi dobar posao i dovodi sve zelje trenera.
          Ni ja ne znam i ne branim upravu jer je podjednako kriva ali ovdje se pisu hvalospjevi o radu menadzera ko da rade sa uzasnim fudbalerima, niko im ne dolazi itd itd.
          Bailly, Lindelof, Matic, Lukaku, Dalit su 100% zelje Portugalca. Za Pogbu ajde da kazem da je mozda i zelja Eda mada mislim da je i Portugalac njega zelio.
          Alexis? Miki? Ibra?

          Da ga jebem, pogledaj ti ta imena
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • U bordu su i SAF kao i Carlton, ali oni su pocasni clanovi odbora i nista se ne pitaju. Predivno zar ne?
            sigpic

            Comment


            • Čekaj Borise očekuješ da te neko shvati ozbiljno a stavljaš Siti i Real u istu rečenicu, Siti koji nema finale LŠ a kamoli ušatog? Ljudi, mnogo ste neozbiljni. Na osnovu jedne sezone pričate kao da je Siti dominirao 10 godina. A neće uzeti titulu ni ove godine. Nijednu važnu(CL i PL).

              Na stranu ostale priče, ovde se ljudi baš vrte u krug.

              Kako niste osakaćeni? Gde su krila i bekovi? Svaki tim koji igra lepršavo ima dobre bekove i dobra krila.

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Mbappe, Nejmar, Ronaldo? Sa jedne strane pricas da nece da dovodi one igrace koje nisu zvijezde a onda pricas da nece ni da da pare za one koje jesu zvijezde. Ne kontam?

                Ja smijem glavu da dam da je Bejl bio zavrsen da dodje kod nas i da se cijele godine radilo na tom transferu. Ko je mogao predvidjet da ce Ronaldo i Zizu da odu?

                Grizmana je Barsa trazila pa sto nije otisao?
                Jel mozemo da dovedemo nekog igraca Sitija? Azara iz Celzija? Nekog iz Liverpula? Nekog iz Totenhema? Nekog iz Reala, Barse, Bajerna, Psz-a a da je bitan clan tima? Ajde iskreno, u ovom trenutku jel moze o?
                Pa evo kakve zvezde dovodi. Dovodi one koji su za dzabe a to je na par sezona ili koji su jednu povredu daleko od prestanka karijere zato su i za dz. Dovede ih od marketinga na njih zaradi tako da maltene igraju dzabe. Koju smo mi zvezdu doveli? Di mariu da ga pricuvamo za PSZ? Ma vazi svi su nedostupni. Dostupni su samo treba da se plati, videli smo koliko treba za takve zvezde. Ronalda je hteo isto vrv za dzabe ali Juventusu se isplati da ga plati 100 miliona a nama ne jer Vudvord zna bolje. Evo ovaj rok je bio idealan da se odradi jedan takav transfer. Tim relativno popunjen ranijih sezona, evo fali 2 igraca, dovedi jednog tako sto ces da prodas par njih koji ionako nece igrati i razbi kasu za jednog. Ako nista drugo ostace za drugog menadzera jer sa takvim igracima kod svakoga nema problema. Smehotres od uprave i transfera.

                Comment


                • Ajde molim te presaberi se i pocni da poses smisleno. Samo nabacujes recenice bez ikakvog smisla i bas te tesko pratiti.

                  Jel doveden Pogba? Jel doveden Lukaku? Sancez? Matic? Sta su oni? Losi igraci i nisu jaka imena.

                  Ronaldo? Jel nama treba Ronaldo? Jel bi Ronaldo izabrao Utd prije Juvea gledajuci igracki kadar i sve? On nije vise klinja da ceka 2-3 godine vec oce sredjenu ekipu da napada sve. Toliko je jako ime, jedno od najjacih da moze da bira gdje oce i kad oce, kako oce.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Junajted ako ide na tu kartu trebao bi da da i 350 miliona za Mbapea. Da im je do uspeha i upravljanja tržištem. Drugi to ne bi ispratili.

                    Matić nije kalibar Kantea, Lukaku nije ni blizu npr Dijega Koste, Sančez je dobar ali u padu, Pogba je dobar očigledno kao dodatak a ne kao osnovni sastojak. On sam ne može ništa, nije taj tip.

                    Da ti ne pošalješ nepristojne ponude za Bejla, Grizmana, Tiaga, Kovačića, bilo koga, jasno je da je kompanija na prvom mestu, i maksimizacija profita.

                    Daje se za transfere tek toliko da se utisaju siroke mase.
                    Last edited by Cassius Clay; 22-08-18, 13:22.

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Ni ja ne znam i ne branim upravu jer je podjednako kriva ali ovdje se pisu hvalospjevi o radu menadzera ko da rade sa uzasnim fudbalerima, niko im ne dolazi itd itd.
                      Bailly, Lindelof, Matic, Lukaku, Dalit su 100% zelje Portugalca. Za Pogbu ajde da kazem da je mozda i zelja Eda mada mislim da je i Portugalac njega zelio.
                      Alexis? Miki? Ibra?

                      Da ga jebem, pogledaj ti ta imena
                      Pitanje je da li su Lindelof i Baji bili prvi izbori, mada imaju dovoljno dobre predispozicije da nesto od njih napravi, a jako slabo su napredovali otkad su dosli. Na njegovu dusu ide sto bar jedan od njih nije starter kvalitet. Ibra je tu bio da premosti samo, sezonu-dve. Pogba i Miki su mi 50-50, Matic, Lukaku i Aleksis jesu njegovi igraci. Sve saberi-oduzmi, to je malo vise od pola tima, sto jednostavno nije dovoljno, ne izlazimo da igramo 6vs6 vec 11vs11.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Evo Uros je napisao poentu. Ronalda sam bzv napisao jer bi ga ovaj sigurno doveo za dz i milion funti nedeljno da moze. Sad da li bas 350 vrv manje bi zavrsilo posao ali tako se radi ako hoces trofej i boris se za iste. A ne potrosis nista ako hoces pare.
                        Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 13:24.

                        Comment


                        • Lupio sam 350 ali poenta je tu. Mančester ima tu snagu. Jebeni Zaha u KP mrtav ladan igra, a Mančester kuburi sa krilima. To je bruka i sramota.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Junajted ako ide na tu kartu trebao bi da da i 350 miliona za Mbapea. Da im je do uspeha i upravljanja tržištem. Drugi to ne bi ispratili.

                            Matić nije kalibar Kantea, Lukaku nije ni blizu npr Dijega Koste, Sančez je dobar ali u padu, Pogba je dobar očigledno kao dodatak a ne kao osnovni sastojak. On sam ne može ništa, nije taj tip.

                            Da ti ne pošalješ nepristojne ponude za Bejla, Grizmana, Tiaga, Kovačića, bilo koga, jasno je da je kompanija na prvom mestu, i maksimizacija profita.
                            Kantea ne moze niko dovesti. Sto nismo bili u prici za njega posle Lestera nemam pojma? Ne samo ki nego ostatak svijeta.
                            Dijego Kosta je vrh vrhova napadac ali Lukaku nije debil vec itekako dobar napadac. Opet mozda smo mogli pitat Celzi za njega kad je htio da ide mada je samo jtio u Atletiko. Sta tu da radimo? Sancez je ime i to jako ime, jedan od najboljih igraca u PL i doveli smo ga.

                            Za Bejla sam pricao i pricacu uvijek da bi bio nas da nije otisao Ronaldo. U to me niko ne moze razuvjerit.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Lupio sam 350 ali poenta je tu. Mančester ima tu snagu. Jebeni Zaha u KP mrtav ladan igra, a Mančester kuburi sa krilima. To je bruka i sramota.
                              Zaha igra. Depaj igra. Zamisli obojica su trebali biti buducnost Utd.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Dobar je Lukaku kad imaš Azara i Mertensa i De Brujnea. Tad je vrh, ali sad... Dijegito može sam da izmisli gol.

                                Koji to klub puca na titulu a dovodi Freda pored živog Tiaga, Kovačića, Naingolana?

                                Čoveče Mančester Junajted si dovedi debelog Iguaina da se sa klupe šali sa pola lige.

                                Ja sam očekviao ovakav vid bahaćenja kad ono, kontra sve.

                                Comment

                                Working...
                                X