Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opusteno, fudbal je najmanje bitan

    sigpic

    Comment


    • Boom[emoji123][emoji123][emoji123]

      4 milijarde
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Stari objasnio za Rajolu

        sigpic

        Comment


        • Rekao nesto lose? Nesto sto mi ne znamo vec?

          Popisali smo se po nasa dva Sir-a kad smo doveli Pogbu i Portugalca. Sad cemo da jedemo govna jos dugo, dugo
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by mikisavic89 View Post
            Taj Baji i Lindelof tek treba da odigraju nesto. Odakle vi znate da su to bile prve stoperske zelje. Sta ako Vudvord kaze za Pogbu mogu da dam 100 miliona za stopere max 40 pa biraj sta ima za te pare. .
            A ovo tvoje ne može da uđe u kategoriju šbbkbb? Šta ako... Pa bkb (bilo kako bilo) Murinju se u Junajtedu ponavlja isti onaj scenario koji ga već neko vreme u poslednjih 8 godina prati, sukobi sa upravama, bojkoti igrača, loša atmosfera u timu, ružna, bezidejna igra, ehh ta famozna "treća sezona".

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Stari objasnio za Rajolu
              Koliko fudbalu nedostaje ova legenda. Kako bi postrojio ove zvezdice danas...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ali kakvi li su ostali kad Murinjo i takav ih sve nadzivi, duze od Kontea ostane u Celsiju, bolji od Kontea za dvije sezone, najduze od svih menadzera u Romanovoj eri, najduze ostane u Realu od svih trenera od kad je Florentino tu, iako je Zidan ubjedljivo najuspjesniji opet je Murinjo taj koji se najduze zadrzao, u Mancesteru od odlaska starog vec sad znamo da je najduze trajao pa taman danas da dobije otkaz i da je ubjedljivo najuspjesniji, mada mu to i nije bilo tesko ali za sad je uspjesniji i od svih ostalih u PL sem Pepa. Tako da se zapita covjek kakvi su ostali kad je Murinjo toliki raspad.
                sigpic

                Comment


                • Manchester United

                  I kakave to veze ima sa Utd sta je on radio u Celziju i Realu? Jel to treba mene da zanima kao fana Utd?

                  Liga Evrope, Liga kup. To ja znam da je osvojio.

                  Covjek ce biti jedan od najboljih ikad kad zavrsi svoju trenersku pricu ali u Utd je razocarenje za mene.
                  Last edited by Miki28; 22-08-18, 12:15.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Sta da ti kazem na ovo oko Pepa? Portugalac je imao bolju 1 sezonu i na krilima te sezone doveo Matica, Lukakua, Lindelofa. Nemoj mi pricu da nije dobio podrsku.
                    Stoperi u to vrijeme su kostali 30,40,50 miliona a Lindelof je doveden za koliko?
                    Pep je pokazao da mu se moze vjerovat i posle onakve prosle sezone mogao je trazit Mesija. Samo sto Pep je od prve sezone koja je bila losa za njegove standarde udario pecat, uspostavio sistem i onda u 2 sezoni dosli rezultati dok mi ni u 3 sezoni ne znamo ko pije ko placa na terenu. Sramna igra.

                    Pricas o smijesnim porazima? Ocemo onda koliko smo nemocni bili protiv Celzija? Protiv Totenhema? Kako nas je Siti razbio u 1 pol gdje je trebali biti 5-6 komada u mrezi DDG?
                    Tebi su smijesni porazi protiv Hadersfilda, Brajtona, Watfroda, Njukastla, remiji sa takvim ekipama u eri gdje se mali moraju dobijati i onaj ko najamanje kiksa tu osvaja titule. Tebi je to smijesno.


                    Al ga ti obrces i prevrces kako tebi odgovara ali jedno ostaje kroz svaki post, Portgualac je svetac.

                    Ovo oko foruma i kako niko ne pise, mislim sta reci? Ti ne dolazis pa onda prosipas te nebuloze da niko ne pise vise.

                    Vazi, do sledeceg pisanja.
                    Ako su mu dali tolike pare sto da mu ne dovedu jos 2 igraca ovog roka? Nije pisano da trazi 10 vec 2, cak i sa jednim bi bio zadovoljan. Samo ti misli tako da branim Portugalca jer nije tako i mene zabole za njega ali i on i Van Gal su neki strucnjaci i mora da ne valja nesto drugo u klubu. Ja sam na forumu redovno godinama unazad i ako ne pisem toliko cesto jer nema potrebe da se vrte iste stvari i svakakve nebulozne rasprave ne znaci da ne citam i pratim redovno. Znam na sta je licila tema ranije i na sta lici danas i ko je sve batalio da pise i zasto. Ti evo vec razmisljaj za sta ces da se uhvatis da pljujes sledeceg menadzera jer si poklonik Gvardiole i svakog drugog ces da pljujes ako ne osvoji trofej. Ali na tvoju zalost tog Gvardiolu ne gledas danas u Junajtedu jer on nece da dodje i da se ubedjuje sa amerima zasto 2 beka vrede 110 miliona. Meni je npr svejedno ko je menadzer i da dodje Gavrdiola no problem ali ovo nije do menadzera. Eno Liverpul godinama kuburi sa upravom. Cim su to promenili krenulo im na bolje. To da li Klop sampionski materijal i da li ce da osvoui nesto je drugo pitanje i nebitno ali bar danas ne dovode one tipicne balvane za brdo para vec solidne igrace za pozicije koje treba. Ovde da bi bio visok transfer mora da bude igrac marketinski jak ili da ima neki dil. Znas kad bi Vudvord dao one pare za Van Dajka ili za 2 beka, pa i stopere koje je doveo Pep. Nikad.

                    Comment


                    • To je opet duplo vise od Van Gala i Mojesa i oba puta je dosao do LS, sto oni nisu uspijevali, dakle daleko je uspjesniji od njih, o bodovima necu, to koliko je bodova osvojio prosle sezone, Mojzi i Van Gal nisu bili ni blizu
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Mene je Bailly totalno razočarao protiv Brightona. Odavno nisam video igrača sa manje samopouzdanja. A još igra na megabitnom mestu u srcu odbrane gde dominiraju igrači čelične volje tipa Rio i Nemanja.
                        Par nas je pisalo da je on takticki jos uvek nezreo za stopera i da je npr protiv Sevilje npr imao brdo propusta pa i za golove ali ne on je okarakterisan kao najbolji stoper kluba jer ima one tekvodno poteze. On moze da igra dobro samo uz Smolinga koji je skolovan i odlicno se pozicionira plus Matic ispred pa Baji moze da izlece i radi one tekvondo poteze jer kada takvim potezom propusti loptu tu je Smoling iza da je pokupi i rascisti. Ali bitno je da se kaze vau pogledaj sta ovaj Bai radi jbt kakva sila kakav stoper dok se pljuje Smoling. Bai kad treba da bude glavni pa da se Lindelof malo slepa uz njega eno kako to izgleda. Niko ne kaze da nece njih dvojica biti odlicni kasnije ali je jos uvek rano za njih jer se zna da najbolje stoperske godine krecu od 26,7 pa na dalje dok su oni jos uvek relativno neiskusni.

                        Comment


                        • Originally posted by mikisavic89 View Post
                          Ako su mu dali tolike pare sto da mu ne dovedu jos 2 igraca ovog roka? Nije pisano da trazi 10 vec 2, cak i sa jednim bi bio zadovoljan. Samo ti misli tako da branim Portugalca jer nije tako i mene zabole za njega ali i on i Van Gal su neki strucnjaci i mora da ne valja nesto drugo u klubu. Ja sam na forumu redovno godinama unazad i ako ne pisem toliko cesto jer nema potrebe da se vrte iste stvari i svakakve nebulozne rasprave ne znaci da ne citam i pratim redovno. Znam na sta je licila tema ranije i na sta lici danas i ko je sve batalio da pise i zasto. Ti evo vec razmisljaj za sta ces da se uhvatis da pljujes sledeceg menadzera jer si poklonik Gvardiole i svakog drugog ces da pljujes ako ne osvoji trofej. Ali na tvoju zalost tog Gvardiolu ne gledas danas u Junajtedu jer on nece da dodje i da se ubedjuje sa amerima zasto 2 beka vrede 110 miliona. Meni je npr svejedno ko je menadzer i da dodje Gavrdiola no problem ali ovo nije do menadzera. Eno Liverpul godinama kuburi sa upravom. Cim su to promenili krenulo im na bolje. To da li Klop sampionski materijal i da li ce da osvoui nesto je drugo pitanje i nebitno ali bar danas ne dovode one tipicne balvane za brdo para vec solidne igrace za pozicije koje treba. Ovde da bi bio visok transfer mora da bude igrac marketinski jak ili da ima neki dil. Znas kad bi Vudvord dao one pare za Van Dajka ili za 2 beka, pa i stopere koje je doveo Pep. Nikad.
                          Ako ces vec da me kategorizujes u neku grupu onda uradi to kako treba.

                          Ser Alex Ferguson.

                          Ne Portugalac, ne Pep, ne Klop vec veliki SAF.
                          Ne preletac vec navijac Utd skoro 3 decenije.

                          LVG nikad nisam volio, Mojes sam znao da je ogroman rizik i posle epizode Runi sam znao da je svoje odsvirao.
                          Samo don Karlo je mogao biti dobro resenje u tom trenutku mada mislim da bi i Portugalac tada bio bolje resenje nego sto je sada
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by mikisavic89 View Post
                            . Znas kad bi Vudvord dao one pare za Van Dajka ili za 2 beka, pa i stopere koje je doveo Pep. Nikad.
                            A otkud znaš da ne bi dao? Dao je za Pogbu 100 milinki, za Bajija 40, nekog Lindelofa 35 ne bi dao za Stonsa 50?

                            Comment


                            • Fergusona zaboravi slobodno. On nece vise da bude menadzer Junajteda tako da nema potrebe da se pise u tom kontekstu. Svi bi mi ovde voleli da se on podmladi i preuzme ali nema nista od toga. Evo aki se ne promeni nesto u upravi i portugalac ne preokrene stvari isto ce biti sa sledecim menadzerom samo ne znam ko ce biti tada kriv da li on ili aportski direktor posto Vudvord svakako nece.

                              Comment


                              • Originally posted by Bitlđus View Post
                                A otkud znaš da ne bi dao? Dao je za Pogbu 100 milinki, za Bajija 40, nekog Lindelofa 35 ne bi dao za Stonsa 50?
                                A Stons je sta? Neki nivo? Osim te tehnike je smesan defanzivno a ionako jebza klupu u Sitiju. Dao bi i 50 za takve vrv. Ali za Van Dajka, bekove i Laporta ne bi dao.
                                Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 12:29.

                                Comment

                                Working...
                                X