Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glejzeri i Vudvord out, Vudvord oko fudbalskih pitanja, sad treba dovesti Zidana, pa posle Zidana Zardima, pa posle Poketina, a problemi isti, ne moze to tako vise. Tri menadzera, cetiri strucna staba, a igra se ne mijenja.


  • Ma jasno je to bilo posle Van Gala. Mojes realno nije za Junajted ali je i tu Vudvord podbacio. Ponovo bacene pare na zvezdu tj Matu koji je kod tog istog Murinja u sampionskom timu bio na klupi a sad hocemo titulu sa njim kao starterom u 30toj godini. Hoce to tako. Ne mogu Van Gal i Murinjo da ne znaju, problemi su definitivno kod amera. Niko im ne brani da vode finansije ali ne treba da se mesaju u fudbalska pitanja. Odnosno eto doveli su 2 kvalitetna menadzera, pa pusti ih da rade.

    Comment


    • Kapiram da je uprava kriva za mnogo stvari, ali ovo da ih ne pustaju da rade... Pa lol, lolcina. Van Galu je dovedjeno sve sto zeli, novi tim sklopio, Murinju takodje, ovaj prelazni su samo ujebali jer nisu doveli levog beka (ako je uopce zeleo to Zoze) i stoper (doveli su mu Bajia i Lindelofa, nismo prodali nikog pa.vrv zbog toga nisu doveli novog). Na 9 pozicija od kad.je.dosao su stigli pojacanja.

      Kakve teorije zavere citam, dovoljno je da odgledas jednu tekmu i da se zapitas sta mi igramo, jer fudbal nije. Kapiram da je i za to uprava kriva.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Dok su Glejzeri u klubu i dok se Ed pita za truncicu stvari oko transfera,nema leba,nijedan trener ne pomaze ,ako mu ne das samostalnost ili imas saradnju

        I jednostavno ne vidim ko je toliko lud,od trenera da preuzme MU i ako Mou dobije otkaz,mislim da bi samo Rafa Benitez prihvatio,jbg on je vec u slicnoj poziciji al u manjem klubu (bez uvrede navijacima Njuke),pojacanjane ne dobija a imao bi motiv ,posle Intera i kraha posle Murinja,naravno mislim da ne bi ni on nista uradio.A i nije on kapacitet trenera za MU

        Nesto mi se crta,ako oteraju ili ode Mou,da bi posao dobio neko od bivsih igraca,tipa Kerik...al svakako za bilo kakav napredak prvo pomenuti moraju out,a Pogba da ode pa jos u Barsu vrhili PSZ za kes trampu sta god odlicno,ali sumnjam da ce automat za kes,Glejzeri da puste
        Last edited by 61563; 21-08-18, 23:07.

        Comment


        • Pa dovode im igrace koje zele za rotaciju a ove skuplje im uvaljuju neke marketing zvezde. Nema sile da je Van Gal zeleo Di mariu npr. Nije ni samo dovodjenje igraca vec i prodaja. On izgleda nista ne zna da proda. Mi stopera ne mozemo da dovedemo ako neko ne ode pre toga i sad tamo kalkulise i dodje do zakljucka to je to radi s tim sto imas. Mata je trebao da se proda odavno. Ima tu jos igraca, koliko su samo pred isticajem ugovora sada. Evo taj Mata ima da ode za dzabe a nikakva korist od njega vec 3 godine ako je nesto i odigrao pre toga. Igraci vide da ovaj ne zna da ih sikanira dalje i rade sta hoce, bojkotuju koga hoce. Runi je isto trebao ranije da se proda ali je donosio pare od marketinga kao englez itd... Ti Gagi ne znam sta gledas ali ako tebi nesto ne smrdi da 2 menadzera koja su isvajala sve i svasta ne mogu da vide da ekipa nema balansa i sta treba da se sikanira i gde se treba pojacati onda ne znam. Onda sta verujes da su Van Gal i Murinjo amateri?
          Taj Murinjo se proseta ligom i onda se svi uhvate za sledecu polusezonu gde bio 10. pa dobio otkaz kako je u padu i ostale gluposti iako je na kraju ispalo da je i tamo bilo sukoba oko transfera i ekipe. Evo kako je Van Gal igrao derbije, kako ih i Murinjo igra. Ko je prosle sezone nadigrao Murinja od top 6 ekipa? Samo Totenhem u jednoj tekmi i to zbog neizbalansiranog sastava. Sa druge strane i on i Van Gal gube od timova van top 10 i tu se gube kljucni bodovi.
          Last edited by mikisavic89; 21-08-18, 23:15.

          Comment


          • Prihvatiće Geri Monk... progoni me to nešto...

            Comment


            • Ljudi krivi su za neke stvari Ed i Glazeri ali sigurno nisu krivi sto nemamo nikakvu igru u ove 3 sezone pod Mourinhom
              Pogledajte svaki veliki klub i vidi im se napredak i neki smisao u igri a nama patnja i strah
              Ako bi ta neka dva igrača donijela naslov i odličnu igru onda da krivi su Glazeri i Ed ali bojim se da bi kod nas i Messi izgledao kao prosječan nogometaš


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Gledam momke koje su bili u polufinalu SPa, neki i osvojili, kao da prvi put igraju fudbal u zivotu, nakon samo jedan mesec.

                Na kraju krajeva na menadzeru je da radi sa tim sta ima. Ja sam rekao da ne ocekujem titulu ali hocu da vidim pozitivne promene i neka organizacija u igri, sto sanse nema da se desi, ovaj kao sto ne zna da stane kad pocne da pada padace sve do otkaza.

                Ako mislis da je ovaj Murinjo kao nekadasnji i psihicki i takticki onda ne znam sta da ti kazem, veruj da je uprava kriva za sve, sto nemamo dupli pas odigrano pola godine.


                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by reddevil96 View Post
                  Ljudi krivi su za neke stvari Ed i Glazeri ali sigurno nisu krivi sto nemamo nikakvu igru u ove 3 sezone pod Mourinhom
                  Pogledajte svaki veliki klub i vidi im se napredak i neki smisao u igri a nama patnja i strah
                  Ako bi ta neka dva igrača donijela naslov i odličnu igru onda da krivi su Glazeri i Ed ali bojim se da bi kod nas i Messi izgledao kao prosječan nogometaš


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Imamo igru itekako. Samo je problem sto nema balansa i ne igra se konstantno. Zasto ne igraju svaku kao sto su odigrali protiv Liverpula i Sitija, i ono sto je Siti dobio na prekide i tu nisu bili bolji. Kako moze da se nadigra Siti u obe tekme a gubi se od Hadersfilda i Brajtona? Nema dovoljno kvaliteta niti balansa pa nema ni konstantnosti. To sto se ti palis na tiki taku pa svaki tim koji ne igra tako za tebe nema igru je druga stvar. Meni nije kasno kako mogu da odigraju onakvu partiju protiv Brajtona a lepo se videlo kako moze taj tim da igra i sta hoce Murinjo. Ok uvideo je on da je mozda malo previse defanzivan ali zar nije promenio srrucni stab, zar nije doveo Mekenu upravo da popravi malo igru napred? Smarate vise s tim pljuvacinama Murinja i Van Gala kako su oni amateri i ostale baljezgarije, ne znam kako vas nije sramota da lupetarate tako bez postovanja za rezultate koje su ljudi postigli u karijerama.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Gledam momke koje su bili u polufinalu SPa, neki i osvojili, kao da prvi put igraju fudbal u zivotu, nakon samo jedan mesec.

                    Na kraju krajeva na menadzeru je da radi sa tim sta ima. Ja sam rekao da ne ocekujem titulu ali hocu da vidim pozitivne promene i neka organizacija u igri, sto sanse nema da se desi, ovaj kao sto ne zna da stane kad pocne da pada padace sve do otkaza.

                    Ako mislis da je ovaj Murinjo kao nekadasnji i psihicki i takticki onda ne znam sta da ti kazem, veruj da je uprava kriva za sve, sto nemamo dupli pas odigrano pola godine.


                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    Niko ne pise da je uprava krivac vec da negde postoji problem koji traje godinama. A zasto Murinjo ne bi bio Murinjo i zasto su zajedno sa Van Galom losiji menadzeri samo u Junajtedu? Sta zaboravili ljudi fudbala preko noci? Obzirom kakvi su to menadzeri meni je pre logicnije da u upravi nesto ne stima. Isto i Mojes koliko god da je ispao neznalica ne moze ni samo do njega sve toliko da bude.
                    Last edited by mikisavic89; 21-08-18, 23:26.

                    Comment


                    • Originally posted by mikisavic89 View Post
                      Niko ne pise da je uprava krivac vec da negde postoji problem koji traje godinama. A zasto Murinjo ne bi bio Murinjo i zasto su zajedno sa Van Galom losiji menadzeri samo u Junajtedu? Sta zaboravili ljudi fudbala preko noci?
                      Murinja je Madrid osakati do kraja zivota, nigde se ne zadrzava vise od 3 sezone, stvarnk mislis da su samo uprave klubova krivi? Mi da izgubimo neku bitnu utakmicu ovaj se raspada na presu, tip Sevilja prosle sezone.

                      Nemoj mi Van Gala pominjati, uradio je WC okej pa dobio posao kod nas, pre toga xy godina raspad bio. On jeste genije bio, ali ne moze da upali on svuda. Evo jos od njegove rekonstrukcije tima se oporavljamo, to ti je bio argument kad si ga branio. Koliko god dosadan bio, znali smo sta on zeli, jak posed i kontrola utakmice, sto je u vecem delu utakmica i imao, to sto nije bio direktniji, jbg. A vamu Zoze se raspada, ofanzivno smo slabiji od Palasa reckmo, kontrole nema, igramo kao defanzivno a i tamo raspad, DDG spasava sve i svasta, e za ove nekoliko po meni bitne stvari jer je ovo fudbal ipak, jekriv Zoze.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Manchester United

                        E cus coeka, igra je dobra i jos trazi postovanje za ono sto su uradili u karijerama prije Utd.

                        Ne zivi se od stare slave, u Utd nisu isporucili ono za sta su dovedeni.

                        3 godine i igra i dalje kurac. Za ovaj poraz od Brajtona je Portigalac najveci krivac i vec smo pricali zbog cega
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Najvaznije od svega je sto je otisao Faria, dosli Kerik i Mekena, Mekena je posebno ofanzivno orjentisan i opet nista. Ja sam kritikovao ovih dana zestoko Murinja kao sto znate i za Brajton je najveci krivac, ali ne moze on da trci za njih, da ih puskom cera da se trude ako oni ne zele iz nekog razloga.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa to, kod nas nije jedan problem bego mali milion.

                            Glejzeri, Ed i transferi, Portugalac i taktika, stil igre a onda i igraci.

                            Rekao sam, onaj ko istrci na teren protiv Totenhema i ne grize je za mene zavrsio svoje u Utd. Rad mene moze komotno na tribine i da saceka prelzak u drugi klub. Dosta mi je vise pickica na klupi i na terenu
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Igra je bila dobra protiv Liverpula i Sitija onda imamo ovakve raspade protiv Sevilje i Brajtona. Sta Murinjo im govori ajde izadjite i pustite da vas nadtrci jebeni Brajton i izgubite utakmicu. Ljudi su dobili jer im je uspeo presing a posle nije bilo odgovora a oni su se tu potrosili. Preko 10km vise su pretrcali igraci Brajtona. Takve partije ne mogu biti do taktike. Vidim sta se pise da su Baji i Lindelof sad glavni krivci. Povrsno i netacno. Cela ekipa je lose odigrala, sta ce oni dvojica da rade kad imaju vise igraca Brajtona ispred sebe nego Junajtedovih. Bitno da se u temi samo sere i da se pljuju menadzeri i isti igraci redovno.

                              Comment

                              Working...
                              X