Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Sto je dolazio koji kurac onda iz Barselone kad je toliko voli u Mancester? Sto ga je dovodio onda kad na kraju svi oni zele da se vrate tamo dje su bili nepozeljni? Odbace te, ti napravis igarca od njega i njemu opet Barsa znaci cijeli zivot. Ja ga sigurno nikad ne bih pustio, posebno ne za kikiriki. To sto je SAF bio velikan je druga prica, ali da mu je trebao drugi stoper tada naravno da ga ne bi pustio, ne treba se zanositi. Ipak Vidic je cijeli zivot zavisio od fizikalija i nije mnogo proslo pa bi taj Pike zamijenio Vidica, pritom imao si Ferdinanda sa hronicnim problemima sa ledjima, a zamjena im je bio jebeni mekusac Dzoni Evans.
    Nije mnogo proslo? Covjek otisao 2008 godine. 4-5 godina da ceka a ovamo od starta bio bitan sraf u odbrani?
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Manchester United

      Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Ili kako se SAF odrekao Stama u vreme kada je holandska stena bio najbolji svetski štoper.
      Zato mislim da Martijalu ne bi padale dečije bubice kod Fergusona.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Odrekao se mnogo znacajnih igraca.

      Smajhel, Stam, Bekam, Kin, RVN ali samo debelog je ostavio. Tog je trebao da isutira iz kluba i da mu to bude zadnja odluka u klubu a vec ga je imao spremljenog za trasfer. Dodje Mojes a on zabode jos jaci ugovor
      Last edited by Miki28; 05-08-18, 19:27.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ne bi morao toliko da ceka, Vidic je poceo da popusta ranije, Ferdinand imao probleme sa povredama.

        Ko je zamijenio Stama u zenitu? Tridesetsedmogodisnji Loran Blan, steta sto tada internet nije bio ono sto je danas, pljuvao bi se stari zestoko sigurno.
        sigpic

        Comment


        • Očito ga je ostavio zbog nekog bitnog razloga kojeg samo on zna


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Manchester United

            Vidic poceo ranije da popusta? Covjek koji je bio 08/09 i 10/11 igrac sezone u PL?

            Trebao je SAF da predvidi strasnu povredu protiv Bazela 4 godine kasnije od prodaje Pikea?
            Last edited by Miki28; 05-08-18, 19:32.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • 2009/2010 se bas mucio, posle toga prekucao sezonu i vise nikad isti. Ferdinand na inteligenciju ranjen izvukao sampionsku sezonu, svako je mogao da predvidi da ce Rio duze trajati i da Nemanja mnogo vise zavisi od fizikalija od Ferdinanda.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post

                Ko je zamijenio Stama u zenitu? Tridesetsedmogodisnji Loran Blan, steta sto tada internet nije bio ono sto je danas, pljuvao bi se stari zestoko sigurno.
                Tako je, Loran Blan ga je zamijenio.

                Blan koji ke ostao 2 sezone i u prvoj smo bili 2 cini mi se a u sledecoj 1.

                Da ne pricam da smo 2002 doveli najperpektivnijeg stopera svijeta koji ke ostao 11-12 godina kod nas. E to je zamjena za Stama bila
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Pa neka sad proda Martijala, dovede Vilijana ili Perisica za dvije sezone i Lozana npr. ili Dembelea od mladih i sve super

                  Ferdinand je najbolji stoper koji je igrao za Mancester, niko mu nije ni blizu, tehnicko savrsenstvo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    2009/2010 se bas mucio, posle toga prekucao sezonu i vise nikad isti. Ferdinand na inteligenciju ranjen izvukao sampionsku sezonu, svako je mogao da predvidi da ce Rio duze trajati i da Nemanja mnogo vise zavisi od fizikalija od Ferdinanda.
                    Pike kad je stigao je bio znacajan clan rotacije u Barsi. I kasnijim godinama da ne pricam.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Pa neka sad proda Martijala, dovede Vilijana ili Perisica za dvije sezone i Lozana npr. ili Dembelea od mladih i sve super

                      Ferdinand je najbolji stoper koji je igrao za Mancester, niko mu nije ni blizu, tehnicko savrsenstvo.
                      Ne bih se slozio. Za mene su Vidic i Stam bolji stoperi ali razumijem za Rija. Sad bi vrijedio 150 miliona. Predobar je bio.


                      Nek proda, nek dovede koga hoce. Ja jesam za Williana, treba nam desno krilo ali pricam onako kako jeste, bilo je gresaka i od Portugalca prema Marsijalu i obrnuto. Obje strane su krive
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Znaci da sumiramo kada SAF otera nekog igraca to je zbog toga zato sto ima neki dobar razlog a kad Murinjo to isto uradi onda je to iskljucivo zbog toga sto je debil.
                        sigpic

                        Comment


                        • Evo kukumace Gvardiola kako nema zamjenu za Fernandinja i naravno dobice pojacanje, a Zozeu trebaju tri igraca, da pjeva ako dobije jednog, Pep s druge strane ima na svakoj poziciji po dva
                          sigpic

                          Comment


                          • Koje sve to veznjake ima Pep? KDB, Fernandinho, injury prone Gundogan i to je to... i da, Delph...

                            Nemoj da ste neobjektivni...


                            Btw. da predjemo mi centar nekad...

                            Comment


                            • Manchester United

                              Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Znaci da sumiramo kada SAF otera nekog igraca to je zbog toga zato sto ima neki dobar razlog a kad Murinjo to isto uradi onda je to iskljucivo zbog toga sto je debil.
                              I sta ja sad na ovo da ti odgovorim?

                              Polazis od cinjenice da je Portugalac za navijace Utd ono sto je SAF, da ima toliko kredita jer SAF je debelo zaduzio klub i navijace dok nije dosla epizoda Smajhel, Stam, Bekam itd itd.

                              Onda si ispreskakao kompletnu diskusiju uopsteno o igracima i odlascima i ispisao ovo ovdje da ispadnes baja, u fazonu koji su ovo debili sto diskutuju, sad cu im ja pokazati kako se to sumira i posle moje nema dalje.

                              Ako ga prodaje ima svoje razloge, ako dovodi Williana ima svoje razloge. Ja cu ispisati svoje misljenje o tome, dal mi se svidja ili ne ali ako ode Marsijal, reci sa srecom i nadam se da ce ispuniti svoj potencijal a pruziti podrsku zamjeni ako dodje.

                              Volio bih da ostane, ako ne ostane nije ni prvi ni poslednji drag igrac koji odlazi iz kluba
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Konstanan je Murinjo, moram to da mu priznam. Isto smo ocajni kao protiv Liverpula.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X