Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada je fuckin lockout?
    Mislim ....znate valjda na sta mislim...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Štrajk vlasnika klubova?

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        Pop i Fergie mogu da se porede.

        Mou nikako. Lukaku voli NBA i voli tretman koji ima kod Mou-a.
        Ne bi trebalo ovo uzimati za ozbiljno.


        Pop stvara dinastije, igra sa fizicki limitiranim igracima, Mou ne.
        Pop ,sad igra sa fizickim/znanjem limitiranim igracim.Da slazem se i zato zavrsava tako kako zavrsava vec 5+ godina ,udje u PO zato sto je vrhunski trener,pa moze i sa njima do PO ali ne i do prstena.Kad je imao Parkera,Dankana ,Manua na vrhuncu gazio je.Da ih sad trenira neko drugi ispalli bi pre PO

        E pa tako i Mou ima sklepan tim MU,sa dosta mana al posto je majstor dovede ih do top 4 ,tacnije 2 mesta,svaki drugi trener ne bi bio u TOP4 sa ovim timom
        Kupi Murinju igrace koje je imao u Interu,Realu i on ce ko Greg da osvaja titule.
        Last edited by 61563; 03-08-18, 19:40.

        Comment


        • Ahaaa bas to
          Katanac na "doci ce" i "dolazi" pa da igramo jos malo...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Kada je fuckin lockout?
            Mislim ....znate valjda na sta mislim...
            Poceo ..a few monts ago...kad je spisak dat

            Comment


            • Ma ne zezaj, kada je kraj prelaznom rooookuuuu i mucenju nasem?

              Pisalo je negde ali ne mogu da nadjem...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Pop ,sad igra sa fizickim/znanjem limitiranim igracim.Da slazem se i zato zavrsava tako kako zavrsava vec 5+ godina ,udje u PO zato sto je vrhunski trener,pa moze i sa njima do PO ali ne i do prstena.Kad je imao Parkera,Dankana ,Manua na vrhuncu gazio je.Da ih sad trenira neko drugi ispalli bi pre PO

                E pa tako i Mou ima sklepan tim MU,sa dosta mana al posto je majstor dovede ih do top 4 ,tacnije 2 mesta,svaki drugi trener ne bi bio u TOP4 sa ovim timom
                Kupi Murinju igrace koje je imao u Interu,Realu i on ce ko Greg da osvaja titule.

                Daj covece, ne preteruj.

                Nidje veze...
                Popu se povrede igraci, glavni nece da igra, zarobljen ugovorima, igra mu Bertans itd, i dodje dokle dodje. Ovaj potrosi silne milione, dobije vrhunska pojacanja u 2 prelazna roka, ima tim koji je u najgoru ruku drugi najbolji u Engleskoj.

                Eufimizam je reci da si hiperbolisao...

                Comment


                • Ni meni ne mogu da se porede Greg i Zoze, SAF i Greg je ok, ali jedno je bitno, igraci i dalje vjeruju Zozeu, kao u vecini njegove karijere, malo ga je Real ostetio ali do tada su se igraci kleli u njega. Pa i ta epizoda sa Celsijem i opet ima i dalje tamo igraca koji se kunu njega, a znamo da je Matic zelio samo kod njega. I prvo smo imali Ereru prije par dana, sad Lukakua koji izlaze i daju podrsku svom menadzeru, to je dobro vidjeti. Taj Lukaku je imao svo pravo da bude ljut na Murinja, da ode nedje drugo ali je opet dosao kod Murinja posle svega i pokazao nesto sto je vrlo bitno, da nije sujetan i da vjeruje covjeku koji zna fudbal mnogo bolje od njega i samim tim je spreman da uci od njega. I on je danas za klasu bolji igrac nego prije godinu dana, on nas je sve polio govnima i nacerao da polizemo ta ista govna i to je najvaznije. Uci, krvavi radnik, na terenu sve ostavlja, to je pristup koji nema Martijal, koji nema ni Pogba.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ovde def ne tebe više da ulazim, ne zato što ne odgovorite na nešto što pitam, nebitno totalno, saznam na drugom mestu, nego ste toliki egocentrici i toliko sujetni, svako svoju neku priču priča, naravno može da se eventualno replicira jedno te isto do sudnjeg dana, ali sve opet samo u korist tog svog ega.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      Daj covece, ne preteruj.

                      Nidje veze...
                      Popu se povrede igraci, glavni nece da igra, zarobljen ugovorima, igra mu Bertans itd, i dodje dokle dodje. Ovaj potrosi silne milione, dobije vrhunska pojacanja u 2 prelazna roka, ima tim koji je u najgoru ruku drugi najbolji u Engleskoj.

                      Eufimizam je reci da si hiperbolisao...
                      Mislim da previse ,precenjujes ,igrace sopstvenog tima za koji navijas pa ne mozes objektivno da sagledas ,da u timu imas 4 top igraca,da tako kazem,bekovi ne postoje Murinjo nekako skrpio,od krila sta je mogao,problem sa jednom od "zvezda" Martial ,odnosi sa upravom da ne pricam,previse problema,dao jeste milione,al da napravi kucu poceo da zida al gazde zavrnule cesmu,a krov nije postavljen ...jbg

                      Za Popa se sve slazem al ne vidim da se to i Murinju ne desava,izmilsio levog beka od krila,(i dalje ga nije dobio),desno krilo nema i dalje takodje,evo sad mu se povredio DR pa ce vrv morati da cuva Darmiana ili opet neka improvizacija ko sa Jangom,ako prodaju Italijana(Inter,Napoli)
                      Fali i jos jedan stoper...pa mu igra Rojo,Dzons pa dodje dokle dodje do 2 mesta u PL,sve kao i Pop

                      Rezonujes dobro po meni al opet,mislim da precenjujes sopstvene igrace ili ne volis Murinja pa u svemu sto uradi trazis manu pre svega,al ok razliciti razmisljamo ,ok diskusija ,svako ima pravo na svoje misljenje

                      Da i sa aspekta ere SAF i Pop su uporedivi ,duzine i svega u jednom klubu,titulama,tu naravno ne mogu Mou i Pop,jer Mou nit je toliko dugo u klubu nit je uzeo titule(to bi mozda moglo za nekih 10godina,ako ostane Mou, ali to je utopija,realno),al pre svega sam ja njih poredio iz aspekta strucnosti tj.znanja koje poseduju svaki u svom sportu i tu su po meni uporedivi
                      Last edited by 61563; 03-08-18, 20:11.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ma ne zezaj, kada je kraj prelaznom rooookuuuu i mucenju nasem?

                        Pisalo je negde ali ne mogu da nadjem...
                        9 avgust,al ne zezam nebitno je

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ovde def ne tebe više da ulazim, ne zato što ne odgovorite na nešto što pitam, nebitno totalno, saznam na drugom mestu, nego ste toliki egocentrici i toliko sujetni, svako svoju neku priču priča, naravno može da se eventualno replicira jedno te isto do sudnjeg dana, ali sve opet samo u korist tog svog ega.
                          Ja bi ti odmah rekao nego ne znam.Sram bilo sve vas koji Oljicu necete da ispostujete.

                          Comment


                          • Naravno da Lukaku ne treba da bude ljut, treba biti zahvalan Mou kada ga je pustio da ode da se kali na drugom mestu jer tada jednostavno nije bio spreman za velika dela i evo ga sada je došao spreman i daće i zadnju kap krvi za svog trenera.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              l

                              Za Popa se sve slazem al ne vidim da se to i Murinju ne desava,izmilsio levog beka od krila
                              Ni prvi ni zadnji trener koji je to učinio
                              Pep i kloop isto stavili krilo/veznjaka na lijevog beka i imali odlične rezultate



                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by reddevil96 View Post
                                Ni prvi ni zadnji trener koji je to učinio
                                Pep i kloop isto stavili krilo/veznjaka na lijevog beka i imali odlične rezultate



                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Da samo sto je Pep imao ostalih 10 popunjeno pa i celu klupu,i ok uzeo PL,al podbacio debelo u LS tako da ono i corava koka ubola zrno,ove sezone videcemo hoce li ponoviti makar PL,daleko od odlicnog doveden i pravljen tim da seuzme LS,PL uzimali i Mancini i Pelegrini,sa Sitijem

                                Stvarno ne znam kakve je to Flop imao rezultate,bolje od Moua,jel uzeo PL nije jel uzeo LS nije usli obojica u TOP4,a plus i on je imao bolji tim od MUFC,al ne ko Pep
                                Last edited by 61563; 03-08-18, 20:50.

                                Comment

                                Working...
                                X