Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post

    Stvarno ne znam kakve je to Flop imao rezultate,bolje od Moua,jel uzeo PL nije jel uzeo LS nije usli obojica u TOP4,a plus i on je imao bolji tim od MUFC,al ne ko Pep
    I drugi treneri potroše 500 Mil kao pep pa im ni blizu nije igra kao od njegove ekipe
    Naravno da nije najteži posao na svijetu osvojiti ligu sa cityem ali ne sjećam se kad je netko na ovoliko dominantnan način osvojio ligu, doslovno u prvom mjesecu je vec bilo jasno ko osvaja
    Znaci veći je uspjeh osvojiti miki maus kup nego igrati finale lp
    Ne znam po cemu je Liverpool bez coutinha prošle sezone bolja ekipa po igračima od Uniteda i nemojmo zaboraviti da je kloop od salaha napravio najboljeg igrača lige i jednog od najboljeg na svijetu dok mourinho dovede vece zvijezde od njega (Alexis i pogba) a igraju jako loše i ispod svake razine koja se očekuje



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Nista novo u odnosu na Miror juce ali ono jos nedelju dana samo, ako ga ne uzmemo za tih nedelju dana vjerujem da ce biti zavrsen sledeceg ljeta

      sigpic

      Comment


      • Samo da se na zavrsi sa Minom..mada licno mislim da ce doci samo Tobi opet je neajsno,mogli su odavno vec da odrade,tako da i Mina i dalje igra ,u ostalo stvarno sad sumnjam vec je 4 avgust
        @reddevil

        Vec sam puno pisao al aj ukratko dosao Mou u MU da pravi kucu iz temelja i ulozio milione,i onda ti neko stopira sredstva na pola
        Dosao Pep u Siti zamnio samo prozore i vrata na vec gotovoj kuci i isto pljusnuo milione

        A Finale LS i poraz,uz najlaksi put do istog ikada,za mene svejedno dal si 2ili 10 ako nisi prvi,samo je dodao sebi u CV da je izgubio jos jedno finale i da je vise Flop.nego Klop

        A nije on stvorio salaha ,salah je dominirao i u Romi,al dosao u jaci tim sa boljim saigracima,nije nista njega Klop unapredio ,jedino sto ga je kupio ,to svaka cast
        A ostalom,oko sastva tima i zasto ti vidis drugacije kvalitet igraca od men ,jbg ne mogu da kucam samo tako mislim ti misli drugacije,mrzi me da kucam pojedinaco osvakom igracu sta mislim
        Last edited by 61563; 03-08-18, 21:33.

        Comment


        • Vlajko pogodi ko je vegan
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Vlajko pogodi ko je vegan
              Smoling retard, a bas sam se pitao sto je onako smrsao i sto izgleda kao da je bio u logoru. Uzas, ali i zena mu je, znamo kako to biva kad labilan muskarac padne pod los uticaj
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Koji retard mora da budes da kao sportista budes vegan

                  Podrzavam skroz ako nisi sportista sa velikim ambicijama, ali kompaktan protein ne mozes da uneses iz soje, graska i slicnih namirnica, koje su super.
                  Ali jbt, mleko, jaja i meso, kao sportista moras to da jedes...

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    Koji retard mora da budes da kao sportista budes vegan
                    ispravio sam ti ovo.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      Koji retard mora da budes da kao sportista budes vegan

                      Podrzavam skroz ako nisi sportista sa velikim ambicijama, ali kompaktan protein ne mozes da uneses iz soje, graska i slicnih namirnica, koje su super.
                      Ali jbt, mleko, jaja i meso, kao sportista moras to da jedes...
                      Pazi, apsolutno si u pravu. Ja podržavam tu ishranu u potpunosti. Samo ko se ne bavi sportom profesionalnim.

                      Još jedna stvar koja je pogubna je ime, i trend. To nije ishrana jer se neko gadi na životinjsko meso već zbog varenja i zdravlja osobe. Ne radi se ni o kakvoj solidarnosti sa životinjama niti bilo šta. Elen Vajt je još pre 100-200 godina pisala o tome a Volter Fajt elaborirao do tančina. Samo su oni pisali o zdravoj hrani a ne o veganizmu kao širem pokretu.

                      Koliko je štetno i šta. Ali degenerici koji imaju dva treninga dnevno i koji oponašaju životinje po fizičkoj aktivnosti moraju uzimati zbog napora životinjski protein a ne glumeti idiote.

                      Jebote bar bih uložio svoje milione napravio farmu kokošaka i krave da čuvaju profesionalci i hrane ih čistim biljnim stvarima. zdravo ih hrane i bez ikakvih aditiva pa bi to pio ako mi je do zdravlja.

                      Ali to su praznoglavci.

                      Comment


                      • Sad zvanično pored bekova, nemamo ni jednog krštenog štopera u ekipi.

                        Ovaj će da mazi travu i grli stative...

                        Comment


                        • Chris Smalling has credited his wife for helping him make the lifestyle decision he says has helped him get into the best shape of his career.

                          Žena ga ubedila. Pa da, jebeš sportske nutricioniste.

                          Comment


                          • Niko ne može da sjebe fudbalera kao žena. One im upravljaju karijerama, nekima naravno. Ja u Srbiji gore žene nisam upoznao od žena fudbalera.

                            Nema šta, dokazano je, ratovi su prevaziđeni. Kulturno nasilje uništi više ljudi od direktnog. Kako se primio kao magarac?

                            Hoće da živi zdravo i da jede zdravo a izlaže telo nadljudskim naporima. Mentol ne shvata da uništava telo sportom. A ako mu ne daje sastojke biće još manje zdrav. Komedija.

                            Sve je to bjesno. Ovaj u depri, ovaj ovde, ovaj onde. B e s n o.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Pazi, apsolutno si u pravu. Ja podržavam tu ishranu u potpunosti. Samo ko se ne bavi sportom profesionalnim.

                              Još jedna stvar koja je pogubna je ime, i trend. To nije ishrana jer se neko gadi na životinjsko meso već zbog varenja i zdravlja osobe. Ne radi se ni o kakvoj solidarnosti sa životinjama niti bilo šta. Elen Vajt je još pre 100-200 godina pisala o tome a Volter Fajt elaborirao do tančina. Samo su oni pisali o zdravoj hrani a ne o veganizmu kao širem pokretu.

                              Koliko je štetno i šta. Ali degenerici koji imaju dva treninga dnevno i koji oponašaju životinje po fizičkoj aktivnosti moraju uzimati zbog napora životinjski protein a ne glumeti idiote.

                              Jebote bar bih uložio svoje milione napravio farmu kokošaka i krave da čuvaju profesionalci i hrane ih čistim biljnim stvarima. zdravo ih hrane i bez ikakvih aditiva pa bi to pio ako mi je do zdravlja.

                              Ali to su praznoglavci.
                              Ma jasno.

                              Za ljudsko crevo je stetno da jede neka mesa, npr svinjetinu, koja je horor za ljudsko crevo. Cak se i na neki nacin moze smatrati kanibalizmom zbog velikog poklapanja dnk-a.
                              Cak i postoje teorije i istrazivanja koja kazu da kad bi svi bili vegani, da bi se neke bolesti suzbile mnogo.

                              Ali da imam tolike novce, 70,80k funti nedeljno, i da sam sportista, cepao bih losose, najbolje ribe, najkvalitetnije curke.

                              Comment


                              • Spoiler
                                Upravo to, nikakva filozofija. Ali takođe je nezdravo imati treninge dva puta dnevno i utakmice 20 godina. Sport ovog nivoa uopšte nije zdrav.

                                To je isto kao za Novaka kad su pisali pa išli u drugu krajnost ovi što su ga branili pa spominjali pečenje i pljeskavice.

                                Ima toliko zdravijeg mesa, ali nebitno.

                                Kristijano Ronaldo je primer svakom igraču kako se pristupa fudbalu, svom telu, i poslu. Mesi je nizak i prirodan talent, inače da nije teško bi neko bio u ravni sa Kristijanom. Svaki trener bilo kog kluba treba da pokazuje Ronalda i da on bude referentna osoba igračima.

                                Comment

                                Working...
                                X