Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post

    Rekao sam, ima moju podrsku ovu sezonu
    Brat moj kakav rascep licnosti ti imas. Pa pre pola godine Miki26 otvoreno psovao Murinja, koliko sinoc Miki27 prica nema nas spasa pod portugalcem, evo sad Miki28 kaze Murinjo ima moju podrsku. Ko ce vas pohvatati sve.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Mozemo o igri, ja sam skroz za to, jesam li zadovoljan sa igrom? Nisam, je li lose kao sto je bilo pod Mojesom i Van Galom? Nije, bolji je sto puta i ako mu dovedes to sto mu treba logicno je da ce biti jos bolje, ako bude islo, bude, ako ne bude najmanji je problem rastati se na kraju sezone.

      Ja sam odna znao sta ce biti kad se dovode Rajolini igraci, jedino je Zlatan tu bio izuzetak jer Mino sigurno radi sto mu Zlatan kaze i ovaj je previse ponosan i preveliki inadzija da ne bude po njegovom, ostali slijepo vjeruju Rajoli, on je tu da razmislja za njih i to je ok. I napravice pakao klubu, pitanje je samo dana kada ce se to desitim, kroz to su prosli i Juventus i Borusija kao sto znamo zbog Mancestera izmedju ostalog, kroz to ce proci i Mancester. Zato SAF i Venger nisu saradjivali s njim, Vudvord zeli, nije da ga Murinjo nesto puno voli ali Ed je glavni za transfere i njegovo je da ove stvari hendluje, ceka ga paklen posao tu nema price uopste.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Brat moj kakav rascep licnosti ti imas. Pa pre pola godine Miki26 otvoreno psovao Murinja, koliko sinoc Miki27 prica nema nas spasa pod portugalcem, evo sad Miki28 kaze Murinjo ima moju podrsku. Ko ce vas pohvatati sve.
        A dobro nekad emocije pišu iz čoveka. Pa u afektu.

        Ne znam što Man ne pošalje ponudu za Pulisica koja se ne odbija. Novca ima ali očigledno je da tu nešto ne štima. On, Tiago, levi bek, i još jedan napadač, pa bi imalo tu neke širine.

        Comment


        • Ma dovodi mu se sve sto zeli, dovesce mu se i ove sezone sigurno. Ali mora i on da pomogne pri tome, jer je inat realno. Dovesce se levi bek, jednostavno MORA. Ne vidim razlog da Murinjo ostane ako stvarno i on zeli levog beka a ovaj mu ne dovode, nema smisla.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Brat moj kakav rascep licnosti ti imas. Pa pre pola godine Miki26 otvoreno psovao Murinja, koliko sinoc Miki27 prica nema nas spasa pod portugalcem, evo sad Miki28 kaze Murinjo ima moju podrsku. Ko ce vas pohvatati sve.
            To malo u afektu posle onog horora sinoc. Amaterski klub ne igra onako ali ajde, jos je rano. Tjesim se bice bolje kad krene sezona.

            Psovao Portugalca posle Sevilje jesam, kasnije sam rekao da cu to smanjit koliko god budem mogao jer ostaje i dalje menadzer tako da to stoji.

            Titula i prvi cu pojesti govno, ko sto sam i za Lukakua.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Da je Gvardiola bio nas trener Vudvord bi mu sve dovodio, kapiram i Klopp. Zasto, to su druga pitanja.
              Malo morgen sto bi rekla moja pokojna baba. Ti ako mislis da bi Vudvard dao Peponji da sprca nekih 700-800 miliona i da od toga bar 5-6 igraca ne budu marquee signings, onda bas nemas predstavu kako poslujemo otkad je Vudvard tu.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Smirite se malo, biće sve na svom mestu. I ako ne dovedemo više nikoga imamo savim konkurentan tim za najviša dostignuća, Shity je prošle sezone imao neverovatnu seriju i zahvaljujući tome su osvojili ligu, nadam se da ove godine neće ponoviti to i onda Mou stupa na scenu..

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  To malo u afektu posle onog horora sinoc. Amaterski klub ne igra onako ali ajde, jos je rano. Tjesim se bice bolje kad krene sezona.

                  Psovao Portugalca posle Sevilje jesam, kasnije sam rekao da cu to smanjit koliko god budem mogao jer ostaje i dalje menadzer tako da to stoji.

                  Titula i prvi cu pojesti govno, ko sto sam i za Lukakua.
                  Nema jedenja govana ove sezone, ne ako pocnemo istu sa So-Smoling-Baji-Valensija.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Malo morgen sto bi rekla moja pokojna baba. Ti ako mislis da bi Vudvard dao Peponji da sprca nekih 700-800 miliona i da od toga bar 5-6 igraca ne budu marquee signings, onda bas nemas predstavu kako poslujemo otkad je Vudvard tu.
                    Doveo bi on Gvardioli 10 igraca, 2-3 bi bila ta marquee. Verujem u to. Doveo je Vudvord sto prosek igraca LVGu, imam ja predstavu.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Gvardiola ne dolazi uopšte u situaciju da dođe u klub u kome se njegove želje neće poštovati. Ako bi ikada i da je nekada došao, doveli bi mu koga bi on tražio. Murinjo nije takav i on je mnogo bolji čovek, ali mnogo se srozao ni zbog čega. Ili da mu dovode koga hoće ili neka kupi stvari i ide. Ne znam šta je problem ako novac nije, sigurno ne stopira Murinjo transfere. Takođe sumnjam da on nema svoje mete pa se čeka njegov znak.

                      Comment


                      • Inace ja od Lindelofa ocekujem da tamo negde do januara zacementira mesto u startnih 11 Morao je cak do hladne Rusije da ide kako bi pronasao svoja davno izgubljena muda, ali bitno je da ih je nasao.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Brat Švecka mora pokazati zašto Mou ima poverenja u njega

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Doveo bi on Gvardioli 10 igraca, 2-3 bi bila ta marquee. Verujem u to. Doveo je Vudvord sto prosek igraca LVGu, imam ja predstavu.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            Vazi, evo kao sto i Murinju dovodi ono sto mu je potrebno. Da ne zaboravimo da je Mou potpisao novi ugovor pre pola godine, tako da ta lupetanja kako Vudvard ne veruje Murinju a drugima bi verovao, padaju u vodu i stvarno nema potrebe za takvim izvalama, mozete i bolje od toga.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Dižete paniku bez veze, Murinjo pješke dovodi WC igrače, ne sumnjam da će tako biti i ovog puta.

                              Uostalom, supertalentovani Šo i Dalo, iskusni i pouzdani Valensija i Jang, Roho takođe može levo, stamen igrač i borac.
                              Lindelof može i na desnog beka, zatvorio bi sve pozadi, za napad nam ionako ne treba, mi ne napadamo.

                              Comment


                              • Malo vise od dvije nedelje do kraja prelaznog a mi ga ne mrdamo. Zavisi dosta od Freda, kako ce se uklopiti i pokazati, ja ocekujem od njega puno, ako i ne dovedemo jos nekog na sredini da on bude prekretnica uz Pogbu i Matica.

                                Sto se tice lijevog beka, otpisan ali ja i dalje vjerujem u Soa, samo mu treba utakmica, ali svakako ostati na njega i Janga samo je rizik veliki, plus je tu i Dalot koji moze i lijevo.


                                I da, Andreas mora da ostane, nikakve pozajmice ne dolaze u obzir vise.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X