Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova izjava kako porucuje navijacina Uniteda u Americi da ne dolaze na utakmicu, pokazuje koliko je to bedna pizdetina od coveka. Zveknuo bih mu samarcinu da sam bilo ko u klubu. Ne pesnicu, nego samar kao atak i na ponos.
    Totalno srozavanje. Bukvalno iznova probija svako dno u spremnosti sve da uradi da sebe opravda

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Jbg Pereira nema 2 metra i glavna odlika mu nije trčanje kao muha bez glave pa ne moze igrati kod trenera koji ne cijeni virtuoze s loptom
      Ovaj Mct je igrač za drugu ligu ali znamo zasto igra
      Mourinho je jedini trener na svijetu pod kojim Messi ne bi izgledao kao da je sišao s drugog planeta
      Nadam se da je ovo zadnja sezona da ga Trpimo, a vidim da ce biti jer vec sere po upravi a uskoro ce i po igračima nastaviti i urota svi protiv njega
      A ovaj Vladan non-stop spominje njegove trofeje koje je osvojio jbt
      A s nama 3 miki mausa kupa a 10x teze je doci do finala LP nego te smiješne kupove osvojiti
      Ovaj klub se jedino smije zadovoljiti s ligom ili lp osvojenom a sve dodatno treba biti bonus
      Naravno da je bolje to osvojiti nego ne ali postajemo lagano ko arsenal a mourinho Wenger




      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Ako kojim slučajem budemo šampioni ŽOZE MURINJO biće najveći trener posle SAF-a u povesti Uniteda.
        Sačekajmo sezonu pa sudimo na osnovu nje...

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        A SIR MATT BUSBY nista ????
        Smeće i legenda Chelsea ce uvijek biti jedino u fusnoti Manchester Uniteda a ne tu neke legende ili sto jbt


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • 95% navijaca misli da je sjebana sezone a jos nije ni pocela, itekako ima razloga za to, sigurno nije samo Vudvord.

          A ova afera sa Mektomineja i Felainija je uzasna, Pereira je decko Xavi za njih obojica. I on ovakve izjave daje, bas je kancer postao taj Murinjo, predsezona je debilu, treca sezona sindrom na delu jos sada.

          Comment


          • Manchester United

            Originally posted by Busby Babe View Post
            Ova izjava kako porucuje navijacina Uniteda u Americi da ne dolaze na utakmicu, pokazuje koliko je to bedna pizdetina od coveka. Zveknuo bih mu samarcinu da sam bilo ko u klubu. Ne pesnicu, nego samar kao atak i na ponos.
            Totalno srozavanje. Bukvalno iznova probija svako dno u spremnosti sve da uradi da sebe opravda
            Auu nisam vidio tu izjavu, sad cu potraziti
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by reddevil96 View Post
              A SIR MATT BUSBY nista ????
              Smeće i legenda Chelsea ce uvijek biti jedino u fusnoti Manchester Uniteda a ne tu neke legende ili sto jbt


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Za mene Murinjo nikada neće biti legendarna faca Uniteda. Ja sam napisao kako će mnogi promeniti ploču, bez da nekog vređam, ukoliko titula stigne na Teatar.
              Naravno da SAF i Met nepredjebive face koje večno žive i kucaju u srcima nas Unitedovaca.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                95% navijaca misli da je sjebana sezone a jos nije ni pocela, itekako ima razloga za to, sigurno nije samo Vudvord.

                A ova afera sa Mektomineja i Felainija je uzasna, Pereira je decko Xavi za njih obojica. I on ovakve izjave daje, bas je kancer postao taj Murinjo, predsezona je debilu, treca sezona sindrom na delu jos sada.
                Sramota bi bilo da Andreas ne dobije sansu a da je onaj Skot dobija iznova i iznova. Decko je prosjek prosjeka, cak i ispod toga a onaj koji proslu predsezonu odigra dobro, koji ovu predsezonu igra dobro i bas se trudi da se dokaze dobija ovakav tretman? Nadam se da je toliko cist u glavu Portugalac da se ne dozvoli odlazak Andreasa i da mu se da jebena sansa vise.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Manchester United

                  Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Za mene Murinjo nikada neće biti legendarna faca Uniteda. Ja sam napisao kako će mnogi promeniti ploču, bez da nekog vređam, ukoliko titula stigne na Teatar.
                  Naravno da SAF i Met nepredjebive face koje večno žive i kucaju u srcima nas Unitedovaca.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Pa onda cemu onakav post? Da mi donese 10 titula zaredom ne bih ga nikad stavio sa ovom dvojicom a ni vecina navijaca Utd.

                  Ono sto su ta 2 uradila se ne mjeri samo trofejima vec ima tu mnogo, mnogo cega drugog.

                  I kad vec pises SAF, onda i drugu legendu ispostuj kako treba, nije on samo Met
                  Last edited by Miki28; 29-07-18, 10:52.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • I da mu je da, deprirace ga svojim fudbalom.
                    Boli me kurac, izgubi 10-1, ali ponasaj se ffs.

                    Jbg posrali smo se po Si Bobby Charltonu koji je nekada izjavio da dok je ziv ce se boriti da Mourinho ne bude menadzer Uniteda. Covek je lepo rekao, za klupu ovog kluba je preduslov ponašanje. Nema i ne zeli da ima predstavu sta je ovaj klub.

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Pa onda cemu onakav post? Da mi donese 10 titula zaredom ne bih ga nikad stavio sa ovom dvojicom a ni vecina navijaca Utd.

                      Ono sto su ta 2 uradila se ne mjeri samo trofejima vec ima tu mnogo, mnogo cega drugog.

                      I kad vec pises SAF, onda i drugu legendu ispostuj kako treba, nije on samo Met
                      Mogu da ispoštujem 20 i kusur legendi koji su utrli put Unitedu da se nalazi ovde gde jeste.
                      Moj post nije trebalo da veliča Murinja, niti je imao cilj za to jer nemam šta veličati. A sam si rekao, legende se ne mere samo trofejima i uspesima, već pre svega, privrženosti i civilizovanom ponašanju. Sve što Mou nikada nije niti će imati.
                      Ali naravno da ću ga podržati sada kada je trener Uniteda. Pa ne mogu više voleti Klopa ili Pepa i o njima pisati hvalospeve...

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Da li bi mijenjao igru kakvu imaju Klop, Poketino i Sari npr, a bez trofeja, sa Murinjovom igrom i trofejima?
                        Zavisi sta smatras pod "Murinjovom igrom". Ovo sto gledamo poslednjih pola godine i jace nije Murinjova igra. Meni naravno ne smeta defanzivan fudbal, ako si na to mislio, ja takav fudbal obozavam. Obozavam da gledam i Simeonea i Alegrija, koji su u neku ruku slicni Murinju, pogotovo Alegri. Ono sto mene brine je sto mi ne mozemo da izdominiramo utakmicu ni na onaj klasican Murinjovski nacin. Ok, uspeli smo par puta. U par navrata protiv Totnama i Celzija, jednom protiv Liverpula. Ali generalno ne osecam taj Murinjovski pecat u ovoj ekipi, i ne verujem da cu ga osetiti dok ne dobije igrace koje zeli. Ali ako se pitanje odnosi na taj pravi Murinjovski fudbal, onda fuck yeah, naravno da ga zelim, trofeji ce uz to doci naravno, ali opet nisu najbitniji u celoj toj prici, najbitnije od svega je da se oseti identitet ekipe, da Mou zgrabi ekipu i ucini je svojom, kad se to desi, trofeji ce prirodno doci.

                        Originally posted by Vladan View Post
                        E ovo je vec pogresno, ovo jeste njegov tim, ovo jesu njegovi igraci, ovo mu je najgora izjava od kad je u klubu sto se mene tice i za svaku je osudu.
                        Ovo se vise odnosilo na to sto nam fali mnogo igraca, nije njegov tim vec samo 30%. Ajde bre Vlajko, pa jel moram i tebi da interpretiram sta je rekao, dovoljno je valjda sto moram ostalima koji unapred odluce sta ce cuti i pre nego sto odslusaju konferenciju.

                        Originally posted by Erik View Post
                        Nije doveo igrace zbog svoje tvrdoglavosti, kao da samo Aleks Sandro, Tobi i Perisa postoje na ovom svetu. Ali neka, mene ovo i raduje u neku ruku jer ce leteti do Bozica i daleko mu lepa kuca. Portugalska prevara.
                        Moram da se vratim na ovo, glupost naravno, kao sto sam i rekao. Rece Murinjo na presici da je dao pet imena za poziciju za koju se nada da ce stici pojacanje. Pet stopera, P E T.

                        Imajte na umu da Vudvard ima listu od verovatno nekih 15ak igraca vec mesec i kusur, otkad su Fred i Dalo dosli, i da od tih 15, nije doveo ni jednog.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Bukvalno sam pogasio sve da ne citam dalje neke izjave. Plašim se da se ne iznerviram dodatno ukoliko nešto pročitam.
                          Oko izjave za Martiala ne uzimam stranu jer ne znamo kakav je dogovor. Ovaj bednik je spreman i za to da laze, ne bih me iznenadilo, ali mozda stvarno nije ispostovan deal.
                          U svakom slucaju ne radi se to tako, budi smeker pa kazi tako nesto, kad igrac moze da odgovori ili kaze nesto, a ne kad je na drugom kontinentu u momentu kad mu se ne odgovara na takve stvari.

                          Nakon ove izjave za navijace jasno je da nema kocnicu i da je spreman na sve da opravda svoj poraz.
                          Bukvalno vuce neke opasne komplekse, kad se on toliko boji poraza i to ubedljivog, cak i u prijateljskoj utakmici.

                          Comment


                          • Ma verovatno je Marsijal prekrsio dogovor, kad ti se rodi dete, vidis da je sve okej, onda ides nazad na posao. Ali mozes bre to Murinjo direktno da mu kazes. Cemu vadjenje prljavi ves u javnosti. Sve za excuses. Samo je pred sezona covece, koji meltdown dozivljava covek, meni ga je zao. On se raspao i postao takav kancer da to nije realno.

                            Comment


                            • Ali razmisljam se, kolilki pajser mora da budes da zahtevas transfere i places ako ih nema, a onda se tako ophodis prema paznji navijaca Uniteda.
                              Ekstremno licemerno. Nije on glup, zna odakle Unitedu novac. United nema sugar daddy-a, nego generise novac na osnovu reputacionog resursa i paznje navijacke baze koja je ogromna.
                              Kao potrebni su mi navijaci da mi obezbede Pogbu, Lukakua, platu Sancheza itd itd, ali zato nemoj da dolazite da nas gledate. Bilo bi pozeljno da da svaki navijac Uniteda svake godine izdvoji 50 dolara da da klubu, ali da ga ne prati, nego da puste njemu da se igra trenerisanja bez da se sramoti pred bilo kim.

                              Nazalost, Fergi nakon svih problema sa zdravljem, i nakon cinjenice da po svaku cenu se nosi tom pricom da se podrzi menadzer, nece da se mesa.
                              Nadam se da ce pozvati na razgovor da mu objasni neke stvari.
                              Iako je sebicno da se to trazi od njega u ovom trenutku.
                              Last edited by Busby Babe; 29-07-18, 11:26.

                              Comment


                              • @busby
                                Ne treba se fergi sad miješati
                                Čovjek je jedva ostao ziv i najbolje da se kloni sto dalje od kluba jer ce mu od naših igara biti sve gore
                                Mourinha nitko ne moze preobratiti, on je takav i nece se promijeniti i zato je bio u pravu sir bobby charlton da on nije pravi trener za ovaj klub ali po nekima jedino ispada da je on pravi trener za nas iako nasa povijest i on su dva različita pojma


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X