Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Evo Murinjo vec krenuo po Marsijalu...

    Covece znas li ti sta znaci rec obraz??? Znas li??? Smrade jedan arogantni
    WTF? Nista nije rekao protiv njega
    sigpic

    Comment


    • "We started the game with a lot of players who will not be in our squad on August 9. This is not my squad, not even half, not even 30% of my squad. So don't look to this."

      Koja izjava, kakav meltdown, a tek sledi cela sezona Svi su oni tvoji tim nabedjeni Zoze, sto si se upalio zbog rezultata, samo je prijateljska

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Sto se Martijala tice znaci imamo sledece, dobio je dozvolu da ode i prisustvuje rodjenju djeteta, i tako treba naravno, to je ljudski i normalno, i ocigledno da se vrati za par dana, jer zena kad se porodi za dva dana je kuci, sem ako nije bilo nekih komplikacija, a ovdje ih srecom nije bilo, a muz odnosno otac moze da uzme porodiljsko, iako obicno to niko ne radi vec nastavlja da ide na posao, vec preksjutra obicno iako bi morao i sjutra dan da je na poslu, cetiri dana kasnije Martijal nije na svom poslu, znaci nema zelju da ide na svoj posao i igra za svoj klub. Bas ne znam ko ovdje gubi obraz. Trebao bi da bude ovdje, ali nije ovdje.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          "We started the game with a lot of players who will not be in our squad on August 9. This is not my squad, not even half, not even 30% of my squad. So don't look to this."

          Koja izjava, kakav meltdown, a tek sledi cela sezona Svi su oni tvoji tim nabedjeni Zoze, sto si se upalio zbog rezultata, samo je prijateljska

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          E ovo je vec pogresno, ovo jeste njegov tim, ovo jesu njegovi igraci, ovo mu je najgora izjava od kad je u klubu sto se mene tice i za svaku je osudu.

          Mada ovo je legendarna izjava

          Jose on ref: "The officials came here from the baseball federation and thought it was a baseball game and realised it was soccer."
          sigpic

          Comment


          • A zasto Matic nije otisao na operaciju kad vuce povredu jos od WC je jos vece pitanje?


            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Jbg zasto Djokovic nije otisao na operaciju nego se lijecio meditacijom i grljenjem drveca godinu dana i izgubio mozda i najbolju godinu karijere? A da zbog Marka i Pepea Imaza

              Kapiram da ce biti spreman za dvije nedelje, mora da je brzi oporavak operacijom nego da vuce povredu, propustice prvo, i mozda drugo kolo, ne vjerujem da je nesto ozbiljno ali je prilicno sjebano ovako uci u sezonu.

              Inace Murinjo je planirao da mu Martijal pocne protiv Lestera, ali ovome izgleda jednostavno puca kurac.
              sigpic

              Comment


              • Mourinho asked if Sanchez looks unhappy.

                "Look, do you want him to be very happy with the players he has around him? We are here just to survive and to have some not very ugly results. Alexis is the only striker we have. And the poor man is there trying his best."

                Ovo mora da je fake, nadam se iskreno da je fake,



                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Evo kako je u Engleskoj

                  Any normal jobs would only allow 2 days for paternity leave. Unless you're the wife.
                  Ceraj tog nezahvalnog i nezainteresovanog govnara u rezerve

                  sigpic

                  Comment


                  • Evo okrece se cak i rc protiv Martijaal napokon. Hureeeej, progledali ljudi
                    sigpic

                    Comment






                    • Zasto Roj nije dio strucnog staba, polomio bi ga u sto djelova

                      Najvece razocarenje od kad pratim fudbal taj Entoni Martijal. Bijednik.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma nema leba MU dok je Glejzera i Eda,a Murinjo nek da otkaz,sto pre ,da ne izigrava novog Vengera

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          WTF? Nista nije rekao protiv njega
                          After the baby he should be here and he is not

                          Znaci nije mu on ni Vudvord ni niko treci kriv za ovo veceras vec on sam.
                          sigpic

                          Comment


                          • Na stranu ove prijateljske tekme, koje su nebitne. Strasno neozbiljno je uci u novu sezonu bez stopera, beka, krila. Jos nije kasno da se to popravi, ali je problem sto je vremena sve manje i manje.

                            Comment


                            • Evo pravih citata oko Aleksisa i oko mladica

                              Jose on Sanchez: "We're playing here just to try + survive and have some not very ugly results. Alexis is the only attacking player we have. The poor man is trying his best with the frustration of someone who wants more. Alexis, Mata, Darmian, Eric, Pereira. Phenomenal attitude"
                              Jose: "We start the game with players who are not even going to be here
                              This is not even 30% of my squad."
                              Nemanja Matic had surgery on an abdominal injury. Has returned to Manchester.
                              Mnogo laznih citata je bilo izgleda, izbrisani su sa rc ali izazvali su pravu zajebanciju Pritom i novinar Gola Dzons koji prati Liverpul prenosio kako njemu odgovara kazu, malo je to zacinio da bi Murinjo losije izgleda

                              Sad sam pogledao dio presa od tri minuta i nista nije rekao sto ne treba i sto je pogresno, ceka se kompletan pres

                              Inace izasla budalastina Klopa oko Klajna jer je i Klajn dobio dijete i dobice par dana naravno, pa dobio je i Entoni par dana, ali se nije vratio na svoj posao po dogovoru, odnosno kad ga je sef pozvao, svako ima sefa sem ako nije privatnik i ne odlcuje sam oce li da dodje na posao ili ne. Delf kad je dobio dijete, sjutra dan se vratio obavezama i vratio na pripreme reprezentacije.

                              No dobro rezace Flop vrlo brzo i pominjace ofsajd iz kojeg je Junajted postigao gol ili vjetar koji je duvao protiv njegovih igraca, ovo mu je druga pobjeda protiv Junajteda, sigurno je happy little snowflake.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ima valjda prajd u Liverpulu, pa zato.

                                To svi veći klubovi rade, a ne sumnjam ni da je Mančester to radio.

                                Daleko smo od Srbije Uroše.
                                Slušaj, zato što ti jači postavi šta je normalno, ne znači da to jeste normalno. Ne postoje nikave civilizacijske tekovine, to je pre 30 godina bilo nenormalno i sa naučne strane i smatrano za bolest. Sutra će proglasiti normalnim ko zna šta, i ozvaničiti naukom koja je u službi ideologije, tako da je Srbija civilizacijiski miljama ispred degenerisanog zapada.

                                Da ne bude da imam nešto protiv homoseksualaca, samo to je seksualnost i ništa za ponositi se. Alkibijad i Solon su bili dobri ratnici, ali su voleli da se dohvate u šatoru pre bitke. Da, dobro ste čuli, u šatoru. Mudri antički Grci pa i Platon nije video nikakvu vrednost samo u tome što je homoseksualac, tako da treba stati na put degenerisanim stavovima da je loše isčuditi se duginoj zastavi na grbu Liverpula.

                                Isto kao za Stivena Hokinga, koji je degenerik, ali glupo je ljudima reći da je degenerik jer je bio bolestan.

                                Dosta te političke korektnosti. To ne spada u osnovna ljudska prava i zato je bespotrebno i u najmanju ruku odvratno + silovanje manjine nad većinom. Ja ne jebem moju ribu na sred ulice niti paradiramo moji prijatelji i naše devojke i žvalavimo se kao imbecili.

                                Upoznao sam dosta normalnih homoseksualaca koji se stide tih imbecila iz raznih pokreta i organizacija.

                                Tako da je Srbija na dobrom putu i koliko toliko očuvana, iako nas namerno i kinje i stavljaju predsednicu vlade kojoj je jedina kvalifikacija da je homoseksualac. Pa ne može ti to biti zanimanje prijatelju.

                                Što ne stavi niko za prava životinja grb, sve im jbm, svaki dan se ubijaju životinje i muče, možee li Levijatanu sredstva i parada nas sa kerovima i mačkama i životinjama, ili je nečije jebeno seksualno opredeljenje preče od života jednog kuce i mace?

                                Jadan je i bedan ljudski rod kad bi pojeo i govno da mu plaćeni naučnici kažu da je to sada normalno. Daj bre ljudi mućnite tim glavama.

                                Pravi homoseksualci se stide tih debila jer ih dodatno stigmatizuju. Ne znaju šta će od života nego se ponose seksualnošću.

                                Protivprirodni blud je i možete me banovati do sutra - je l mogu da se reprodukuju, ne mogu. Ćao zdravo.

                                Hej, ćao, ja baš volim da imam seks sa psima evo ima ovde nas 50, gde su prava za nas? Isto ne možemo da se reprodukujemo kao ni homoseksualci, ali jako volimo pse i glupo je što u javnosti ne možemo da se ljubimo sa psom i štetamo jer bi nas sredina optužila.

                                Jadan i bedan je ovaj svet, Bože Isuse dolazi što pre molim te, baš kao što je napisano pravo vreme antihrista i lažnog morala i moralista.
                                Last edited by Cassius Clay; 29-07-18, 04:00.

                                Comment

                                Working...
                                X