Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je Mourinho veliki trener da mu se zamjera i kad izgubi s drugim timom. Kad završi drugi u prvenstvu to je katastrofa, portugalski genije

    Comment


    • Pa naravno, uvijek je ovakav bio, samo kad nema odbranu, a ovdje je jos uvijek nema onda je u problemu. I bice u problemu na pocetku sezone jer sad nema desnog beka, stoperi nisu dovoljno dobri sem SMolinga, ako dodje Megvajer ni to nece biti dovoljno dobro, jer on nije mnogo bolji od Baljija, Dzonsa i Lindelofa ako je uopste, pa evo Baljijeva prica zivota, u prvo odlican, imao taj jedan prelgupi izlet, i onda u drugo pliva, ne moze da zagradi ovo orlovsko govno, ja ne mogu da krivim Micela, Fosua i Tuanzebea za glupost i naivnost, ali Baljija i Ereru svakako mogu, njima greske ne smiju da se desavaju, iako je pripremna utakmica, iako je nebitna oni moraju da pokazu ozbiljnost, jer su oni ti koji ce da se bore za mejsto u prvom timu, klinci su tu da osjete atmosferu, da odigraju tih nekoliko utakmica i da se vrate na svoj nivo ili odu na pozajmicu.

      Erera isto, zgazio je na kraju prosle sezone, sad ce opet da nestane, to su igraci bez ikakvog kontinuiteta.
      sigpic

      Comment


      • Bravo Mo, ajde malo seruckaj sada kako su oni igrali sa I timom a ti sa U15 ekipom, kako ti Vudi ne dovodi nikoga, prozivaj Klopa ako dobijes inspiraciju za nesto, samo nemoj da kazes kako ti ekipa izgleda na terenu.
        sigpic

        Comment


        • Kakav brat Mou, levo krilo - Cong, desno - niko
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Mislim da nam fale samo 2 igraca i toeto. Spremni smo. Nije do koncepcije tima i filozofije i uigranosti uopce, samo ta 2 jebena igraca da dodju pa da pocnemo igrati igru zvanu fudbal.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • To je fakat, oni su maltene igrali sa prvim timom, mi sa jednim ili dva prvotimca, oni su mnogo ispred nas sto se priprema tice, ovo je sad nabijanje kilometara, vidjecmeo protiv Lestera kako cemo izgledati, ako bude ovako onda jbg zasluzuje pljuvanje i kritiku, ali sad jos uvijek ne.

              A da mu Vudvord nije doveo igrace je isto fakat, dovesce mu jos tu dvojicu ali je moralo to ranije da se zavrsi, a ne da dolaze dan prije pocetka lige. No kasno sad jbg. Koliko se sjecam Van Galu ih je odma doveo, prije priprema, ako mu je produzio ugovor neka mu izadje u susret, ako ne moze da dovodi igrace, odnosno da ih brze zavrsava neka zaposli jebenog sportskog direktora.
              sigpic

              Comment


              • Da li ce ovo biti istorijske pripreme gde

                a) nikoga necemo pobediti?

                b) umesto da podizemo moral mi cemo ustvari uspeti da ga unistimo pred pocetak prvenstva

                ?

                #TheSpecialOne
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  To je fakat, oni su maltene igrali sa prvim timom, mi sa jednim ili dva prvotimca, oni su mnogo ispred nas sto se priprema tice, ovo je sad nabijanje kilometara, vidjecmeo protiv Lestera kako cemo izgledati, ako bude ovako onda jbg zasluzuje pljuvanje i kritiku, ali sad jos uvijek ne.

                  A da mu Vudvord nije doveo igrace je isto fakat, dovesce mu jos tu dvojicu ali je moralo to ranije da se zavrsi, a ne da dolaze dan prije pocetka lige. No kasno sad jbg. Koliko se sjecam Van Galu ih je odma doveo, prije priprema, ako mu je produzio ugovor neka mu izadje u susret, ako ne moze da dovodi igrace, odnosno da ih brze zavrsava neka zaposli jebenog sportskog direktora.
                  Brate ovo je Murinjov fudbal pa makar igrao Mesi , Mata ili Vilijan, sve je isto. To je ta strategija, ja sam apsolutno ubedjen da cemo ovako izgledati u vecim delom sezone, i sa najjacim timom.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Eh sjecam se koliko smo imali optimizma kad je Van Gal dosao, upropastili sve na pripremama, a onda kita, prva tri kola bod, prvih 10 kola 13 bodova
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Brate ovo je Murinjov fudbal pa makar igrao Mesi , Mata ili Vilijan, sve je isto. To je ta strategija, ja sam apsolutno ubedjen da cemo ovako izgledati u vecim delom sezone, i sa najjacim timom.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Ako nam igraci budu pravili ovakve penale, ako budu ispadali kao budale u odbrani, ako budu gubili svaki jebeni duel onda cu ja biti prvi za to da se Murinjo najuri. To naravno nece tako biti, i to svi znamo. A sto se postavke tice protiv Liverpula ce uvijek biti bunker, protiv ostalih iz top 4 u vecini situacija da, posebno na strani, protiv svih ostalih cemo imati 70% loptu u nogama, i to svi znamo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni je apsolutno nebitan rezultat, ono sto sam video kako stojimo na terenu je uzas i sve je to deo koncepcije, igrao Pogba il Mektominaj, ista je postavka.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Fucking cube looking motherfucker.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Opustite se, sad ce Zoze da place, da kaze Vudvordu pogledaj sta nas ceka ne dovedes li igrace koje trazim
                            sigpic

                            Comment


                            • Brate mi 90 min nismo ni do pola stigli o cemu pricamo dalje?
                              sigpic

                              Comment


                              • Jesmo jednom

                                Sancez zajebao stopostotnu, overthinkuje ga bas pred golom, bez neke velike potrebe
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X