Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da, zaboravio sam i na Fellainija. Dobro smo mi tu pokriveno, imamo raznovrsnost.
    Neophodno je naravno samo da Pogba odigra dobru sezonu i da Fred bude ono sto ocekujemo.

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Mourinho ukoliko ne dobije jos 2 pojacanja, koja su pre svega koliko toliko po njegovom ukusu, mora da dobije priliku i za onu tamo sledecu sezonu. Osim ako naravno ne bude epske katastrofe (ne upadanje u Top4+ underperforming vecine igraca.
      Slazem se sa ovim ali mislim da ce Zoze sam da ode ako uprava ne pokaze malo vece ambicije.

      Ps. Zaha ne ide iz Palasa za manje od 70ak milki. I on i Bejl su mi podjednako macke u dzaku, samo iz razlicitih razloga.
      Last edited by bici; 27-07-18, 17:48.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Inace ovaj baja sa reddita sto je javio za Kohler, Granta i Daloa kaze da jurimo neke igrace i da stvari idu u dobrom smeru. Al nije to onaj tip sto je rekao za Kohler+Grizman, ovo je drugi tip.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by Busby Babe View Post
          Nisam za dovodjenje jos jednog veznjaka, ko god da je, makar i Alcantara...

          To ce da ugusi i Pereiru i Freda, i dzaba smo krecili. Moramo da krenemo da efikasno koristimo ono sto imamo, to je jedini pravi put.
          A ne dovedes jednog igraca, ugusis 2, dovedes jednog, drugog polovicno ugusis.

          Desno krilo i kapitalac stoper treba da nam budu mete.
          Znaci Toby ili Mekgvajer za pristojne novce. Dobar je on igrac, meni je taj Hull bio simpa pa sam ga i tad primetio.
          Ali i on da bi igrao dobro, mora da bude iole zdrava sredina. Nama je mnogo i isplativije i bolje i perspektivnije da izvucemo iz Bailly-a, Lindelofa i Smallinga optimalan nivo.
          Nije mi jasno kako se nismo ukljucili u trku za Malcoma, cena je bila sasvim ok na kraju.

          Sad se sve svelo manje vise na Williana. Brandt mi se dojmi, ali on je vise to levo krilo (koje naravno ne gledamo). Ne znam kako bi gurao taj hug touchliner na desnom krilu.

          Trebalo bi videti sa Juventusom oko Coste ili Bernandescija. Tesko da mogu da zadrze obojicu srecnim...
          Dembele je u ovom momentu i po stanju trzista wet dream. Ne bi mi smetalo da dodje ni Pulisic. Atletico je pametno uzeo Gelsona.
          Na kraju dana mozda ni Zaha ne bi bio los ubod.
          Njegovih 2,3 meseca te ludacke forme po sezoni bi nam donelo veliku stvar. Jer u tim momentima je jedno od najboljih krila na Svetu.
          Zaha je već bio kod nas, doduše u eri SAF-a i mišljenja sam da ne treba ponovo potezati za njim.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post


            Pa sto se udaras u glavu Kejn bi bio TOP pojacanje al velika ti je to jos kvota 5.00 nece on nigde,na Megvajera ako si mislio je 1,73

            A inace po Zahinom profilu izgleda da je on zavrsio za Palasom,a ako je vrv glasinama pa i kladionicam isti je najblizi CFC,ali ko zna gde ce
            Last edited by 61563; 27-07-18, 18:04.

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Slazem se sa ovim ali mislim da ce Zoze sam da ode ako uprava ne pokaze malo vece ambicije.

              Ps. Zaha ne ide iz Palasa za manje od 70ak milki. I on i Bejl su mi podjednako macke u dzaku, samo iz razlicitih razloga.
              Slazem se da su obojica macke u dzaku, bas iz razlicitih razloga.
              Samo sto fejl sa Bejlom moze da bude bolniji, i zbog njegovog statusa i zbog njegove plate itd itd.
              Bejla koji je van ritma, stalno isprekidan nekim povredama, bi verovatno pustali da igra i kad je ocigledno da ne isporucuje nista.
              Zaha bi bio lakse bench-ovan.

              I mislim da Zaha ima veci motiv dokazivanja. Bejl hipoteticki moze da pomisli da mu se moze da cascava prisustvom, a previse je upitnih znakova iznad njega da bi to mogao da radi.
              U svakom slucaju, verovatno su obojica nedostupni.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Zaha je već bio kod nas, doduše u eri SAF-a i mišljenja sam da ne treba ponovo potezati za njim.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Bio je u eri Moyesa, ne u eri SAF-a. I bas zbog toga sto je bio u eri Moyesa ne bi trebalo mnogo uzimati to kao neki indikator.
                U tom Man Utd-u Januzaj je jedini nad kojim je Moyes imao autoritet, svi ostali ga nisu jebavali ni 5 posto i od prvog dana na radnom mestu je izgubio autoritet (ponajvise zbog one raspadotine koja se, juce sam video, dziberise po DC-u). A Zaha ti je takva glava, da je nepozeljno da bude u nekom haoticnom okruzenju, atmosferi, timu bez autoriteta trenera.

                Paklen potencijal ima Zaha u nogama. Kad je u ritmu, nema odbrane koja moze da ga neutralise. Ni na prstima jedne ruke ne mogu da nabrojim fudbalere na celom Svetu koji su zajebaniji kad se razlete brzim nogama...

                Comment


                • Nisam zagovornik mišljenja kako United treba praviti osnovu za iduću sezonu, šatro ovu čak i bataliti , uigravati se zarad pripreme za ono tamo što nam sledi.
                  Klub kakav je MANČESTER JUNAJTED zahteva stalno vijanje onoga najvećeg. Bilo koje takmičenje da je u pitanju bogata istorija kluba nalaže borbu za prestol. Nema odstupanja ni ove.
                  Nije Mou generalno ispoštovan od Glejzera i Eda, čini mi se buhti neki tihi rat na relacijama gazda/glavni operativac i Portugalac ali mora se, bez startnih izgovora pokušati sezonu učiniti uspešnom tj trofejnom i berićetnom.
                  I ako se doveli samo Fred i Dalot, odlično jezgro postoji. Možda nismo u rangu komšija - Cityja i Liverpula, ali smo tu negde da im zabiberimo čorbu.
                  Sa nekim novim kvalitetnim licem svakako šanse za trofeje skaču ali nisam zagovornik predaje i unapred osmišljenje priče za eventualnu propast. Mou ulazi u treću sezonu, zna šta mu činiti. Ako uspe se koncentrisati na fudbalska dešavanja, a mane se predstava van njegovog faha, izvuče maksimum pre svega od Pogbe i Lukakua realno mogu se nadati, što i da ne, osvajanju Lige.
                  Naravno ni da još jedna sezona bez trofeja PL neće značiti kraj sveta ali vreme je za nešto značajno i veliko od Portugalca.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    Bio je u eri Moyesa, ne u eri SAF-a. I bas zbog toga sto je bio u eri Moyesa ne bi trebalo mnogo uzimati to kao neki indikator.
                    U tom Man Utd-u Januzaj je jedini nad kojim je Moyes imao autoritet, svi ostali ga nisu jebavali ni 5 posto i od prvog dana na radnom mestu je izgubio autoritet (ponajvise zbog one raspadotine koja se, juce sam video, dziberise po DC-u). A Zaha ti je takva glava, da je nepozeljno da bude u nekom haoticnom okruzenju, atmosferi, timu bez autoriteta trenera.

                    Paklen potencijal ima Zaha u nogama. Kad je u ritmu, nema odbrane koja moze da ga neutralise. Ni na prstima jedne ruke ne mogu da nabrojim fudbalere na celom Svetu koji su zajebaniji kad se razlete brzim nogama...
                    Ali mislim da ga je SAF u poslednjoj njegovoj kupovini doveo iz Palasa i da ga ostavio Mojesu u amanet.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Bokte ko juce da je bilo ... dobro, ajd prekjuce [emoji102]



                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Nisam zagovornik mišljenja kako United treba praviti osnovu za iduću sezonu, šatro ovu čak i bataliti , uigravati se zarad pripreme za ono tamo što nam sledi.
                        Klub kakav je MANČESTER JUNAJTED zahteva stalno vijanje onoga najvećeg. Bilo koje takmičenje da je u pitanju bogata istorija kluba nalaže borbu za prestol. Nema odstupanja ni ove.
                        Nije Mou generalno ispoštovan od Glejzera i Eda, čini mi se buhti neki tihi rat na relacijama gazda/glavni operativac i Portugalac ali mora se, bez startnih izgovora pokušati sezonu učiniti uspešnom tj trofejnom i berićetnom.
                        I ako se doveli samo Fred i Dalot, odlično jezgro postoji. Možda nismo u rangu komšija - Cityja i Liverpula, ali smo tu negde da im zabiberimo čorbu.
                        Sa nekim novim kvalitetnim licem svakako šanse za trofeje skaču ali nisam zagovornik predaje i unapred osmišljenje priče za eventualnu propast. Mou ulazi u treću sezonu, zna šta mu činiti. Ako uspe se koncentrisati na fudbalska dešavanja, a mane se predstava van njegovog faha, izvuče maksimum pre svega od Pogbe i Lukakua realno mogu se nadati, što i da ne, osvajanju Lige.
                        Naravno ni da još jedna sezona bez trofeja PL neće značiti kraj sveta ali vreme je za nešto značajno i veliko od Portugalca.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        To je mozda moglo tako da se misli dok su nam konkurenti svodili na Arsenal i na Liverpool/Chelsea, nikad vise od 3 klubova.
                        Sad je liga konkurentnija. City je ambiciozniji i finansijski jaci nego sto su ikad i Arsenal i Liverpool, a cak i Chelsea bio.
                        Ovaj City, sa Pepom, nece da se prejebe tek tako, bez planskog rada... Niti cemo u Evropi dostici Real/Barcu/Juve/Bajern, pa i Atletiko.
                        I Fergie pa je gradio svoje timove malo dugorocnije da bi bili spremni na dominiranje.
                        Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ali mislim da ga je SAF u poslednjoj njegovoj kupovini doveo iz Palasa i da ga ostavio Mojesu u amanet.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        I Zaha je tad bio totalno nezreli klinac koji je tvitovao kako zeli svakojake bicarke u krilu i druzio se sa nekim ulicnim bandama.
                        OD tad je u nekoj meri shvatio, a i priznao da se ponasao neodgovorno.
                        Sad je em zreliji, em atmosfera i stanje u klubu je dosta ozbiljnije.

                        Comment


                        • Kao budali samar bi nam lego onaj mladi Alexis Sanchez koji je zavrsio sad poslednju sezonu u Udinezeu, kao desno krilo.
                          Uvek mi je bila tuga sto su ga ukalupili i u Barsi i u Arsenalu, na nekog ss-a ili lwf-a.

                          Bio sam zaljubljen u tog mladog Alexisa.

                          Comment


                          • Razne društvene mreže bruje kako je Čelsi prihvatio Unitedovu 75 miliona "tešku" ponudu za Vilijana.
                            Dok ne vidim potvrdu kluba smatraću vest čisto sranje.
                            Ne smem zamisliti koliko bi nam Brazilac značio i sa njim rapidno šanse za uspešnu sezonu skaču

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Pa Martial - Willian swap.

                              To pragmaticno gledano i jeste dobar deal za nas, momentalno funkcionalan.
                              Ali sustinski i idejno je tuzan swap deal...


                              Al' jbg, menadzer nam je Pragmourinho...

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Da, dace Bog da ih ispratimo. Ja zali prije neki dan za Darmijanom kad ono on kapiten protiv Milana🤦🏻*♂️
                                Pa tacno kad sam vidio postavu i njemu kapitenska sjetih se tvojih postova za Italijana
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X