Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Diskutabilno? Ovo su sve fakti, kad je trebalo istupiti uvijek je istupio maltene.
    Jbga, zaborave ljudi kad smo u mesec dana tukli Siti 4-2, Pul i Totenhem i izborili LS. Tada nam se igra svodila na daj Jangu da centrira Felainiju, da bi nakon te 3 utakmice isli na Celzi gde je Murinjo izveo 4-2-2-1 + Zuma koji je imao zadatak da se ne odvaja od Fele 90minuta. Al ajde da se histerise sto ce takav covek da odigra 4-5 utakmica u sezoni, i da udje sa klupe na jos toliko.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Upravo, onaj run koji smo imali u ligi do Celsija je najveca Maruanova zasluga, covjek je zgazio na sredini, nista mu nisu mogli, posebno fudbaleri Totenhema tada.

      Murinjo je tada zaustavio seriju i stali smo potpuno, a Van Gal se vise nikad na to nije vratio vec je pokusao nesto sasvim drugo od sledece sezone.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Izgleda da ti ne pratiš dovoljno klub i ne sećaš se Murinjovih izjava da će morati da dovede još jednog veznjaka ako Felaini ode.
        Cekaj, koga ti mislis da bismo mi doveli da ode Felaini? Nekog majstora fudbala koji bi rado presedeo na klupi 70% sezone? Nije mi bas najjasnije kakvog ste igraca ocekivali kao zamenu za Felainija.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Stani kako bi ona sredina tad?

          Erera/Kerik/Felaini a ispred trojka Jang/Runi/Mata jel bjese tako?

          Jbt koja je cuda cinio LVG sa tim imenima. Jeste dosadan fudbal ali veliki je uspjeh biti dosadniji sa Pogbom/Maticem/Lingardom/Sancezom/Lukakuom[emoji106] Respect


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Doveli bi Arnautovica za 50+ miliona da bude target, ili bi isli po nekog zadnjeg veznog, tipa Dukure
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Doveli bi Arnautovica za 50+ miliona da bude target, ili bi isli po nekog zadnjeg veznog, tipa Dukure
              Tako nesto. S tim sto Fela gazi obe te uloge kad udje s klupe, covek zadatka. Mislim da su se momci nadali SMS-u ili eventualno Veratiju kao zameni Fele rotacionog igraca.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Kakav SMS i Verati. Sta izvrces tu pricu?

                SMS se milion puta ovdje pisalo ako ode Pogba. Veratija ne znam ni ko je posao, svakako precijenjen igrac.

                Dembele bi za mene bio pun pogodak


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Cekaj, koga ti mislis da bismo mi doveli da ode Felaini? Nekog majstora fudbala koji bi rado presedeo na klupi 70% sezone? Nije mi bas najjasnije kakvog ste igraca ocekivali kao zamenu za Felainija.
                  Znači ipak zauzima mesto u sredini? Dovedeš nekog mladog sa potencijalom ili dovedeš nekog ko bi ti iole dao malo balansa na sredini.

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Znači ipak zauzima mesto u sredini?
                    Mislim da si mi citirao pogresan post, jer u ovom to nisam napisao. Ah hedbrneru, drzi se jako, ne dozvoli da te histerija tera da mi guras reci u usta, nije to lepo.

                    Originally posted by Miki28 View Post
                    Kakav SMS i Verati. Sta izvrces tu pricu?

                    SMS se milion puta ovdje pisalo ako ode Pogba. Veratija ne znam ni ko je posao, svakako precijenjen igrac.

                    Dembele bi za mene bio pun pogodak
                    Da da, Dembele jeste kul opcija. Mada obzirom da Levi trazi boga oca za Aldervila koji ce da mu ode za dz sledece leto, ne verujem da bi sa Dembeleom bila nesto drugacija situacija.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Cekajte koji Dembele? Oba bi bila pun pogodak
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Cekajte koji Dembele? Oba bi bila pun pogodak
                        Rekao bih ti Musa al ces me opet pitati koji
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Oba su skroz ok
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Mislim da si mi citirao pogresan post, jer u ovom to nisam napisao. Ah hedbrneru, drzi se jako, ne dozvoli da te histerija tera da mi guras reci u usta, nije to lepo.



                            Da da, Dembele jeste kul opcija. Mada obzirom da Levi trazi boga oca za Aldervila koji ce da mu ode za dz sledece leto, ne verujem da bi sa Dembeleom bila nesto drugacija situacija.
                            Hvala na podrsci, voli te brat, proci ce to.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Cekajte koji Dembele? Oba bi bila pun pogodak
                              Musa iz Totenhema, odlican igrac za rotaciju koji bi imao veliki uticaj na igru.

                              Sto se ovo iz Barse tice, njemu najpametnije da ne mrda jos neko vrijeme. Ubio bi ga u pojam Portugalac kao sto radi i Desamp.

                              Mbappe je vec druga prica.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Dembele iz Barse neće dugo nositi opremu Blagu-grane. Nije po meri Lionela Mesija i svaka priča ovde dobija epilog.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X