Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Nije sigurno, jednom je to uradio, nije malouman da uradi dva puta istu glupost, on ce da igra fudbal jos 5-6 godina, dosta je dao mancesteru, a navijaci ovog kluba su takva govna jer ga ne postuju ni zeru

    Pa koliko vidim on je ovdje popustio, jasno je bilo da mu je klub ponudio ugovor jos davno, e sad dobio je dvogodisnji umjesto jednogodisnjeg ali to je skroz ok, moze se i prodati sledece godine da ne ide za dz, a sto se tice plate kapiram da je dobio oko 100k, prihvatio je manje kad je dolazio, tako da sad zasluzuje vise svakako.

    Dakle od kad je ovdje najzasluznmiji je za:

    Top 4 prve Van Galove sezone i vracanje u LS
    Prolazak protiv Briza jer ga je dao u nadoknadi kad je rijesen dvomec
    Osvajanje FA kupa jer je bio krucijalan u cetvrtfinalu i polufinalu
    Da nije bilo njega ne bi se Selta prosla, samim tim vazan za osvajanje LE

    Jbg svidjalo vam se ili ne on je za ovih pet godina postao vazan sraf, nema problem da je rotacija, ne uzima mjesto startera nikom, kad mu se ukaze prilika iskoristi je, radnik, daje golove.
    Ali Vlajko, on ne zna da posalje 50+ metara pas rabonom
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by reddevil96 View Post
      Govoriš da je on popustio pa napišeš da je klub ipak ponudio dvogodišnji a me jednogodišnji ugovor Haha
      Zato sto je klub slagao, rekli su da ne daju igracima sa preko 30 godina visegodisnje ugovore, a dali su Valensiji trogodisnji. Ja bih svakom igracu koji ima ulogu uvijek davao visegodisnje ugovore jer ga je bolje prodati za 100 funti nego ga pustiti da ode za dz, sem u slucaju malog Martijala koji se sprda sa klubom i navijacima evo treca godina vec, njega bih zakovao u rezerve, ne bih mu dao minuta na terenu i sacekao da istekne ugovor.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Erera, Mektominej?

        Fela ce naravno biti tu da povremeno uleti kad protivnik krene da bunari ili da uleti kad nasi nemaju nikakvo resenje u napadu. Perfektna opcija sa klupe, pokazalo se to mnogo puta. Al ok je da nerezonski histerisete kao da vas pms drma nikad jace, navikli smo svi na to
        Samo polako, diskutujemo Felainija, ne mene, PMS, ostale anti-Felainijevce, niti tvoj ponos, znači argumentum ad hominem, zaobiđi me.

        Dakle Felaini će biti opcija u napadu kada naši nemaju rešenje, a zauzimaće mesto igrača u sredini i samim tim će sredina ostati kakva jeste. Neće se niko dovoditi zbog njega, a svi znamo koliko možemo da se oslonimo na njega i koliko je sredina funkcionalna kada on igra.

        Mektominej može da bude solidna opcija, ali još je zelen i treba još da se dokaže. Svakako bih ga ja forsirao ispred Herere i Felainija. Herera je bivši čini mi se. On tek ne bi trebalo da igra.
        Last edited by HeadBurn3r; 27-06-18, 12:59.

        Comment


        • Koliko me pamcenje sluzi dok je on igrao sa Maticem i kad je Pogba bio van terena nismo imali nikakve probleme da kontrolisemo utakmicu, to je mnogo lakse islo nego sa Ererom npr.
          sigpic

          Comment


          • Sta pricas, kad on igra od starta znas da si se zajebao i da ces protraciti 90 minuta na uzasno spor fudbal. E to donosi, mi smo govna od navijaci sto to ne zelimo, sramota.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Nonsens, nas fudbal je uvijek spor, igrali Pogba i Erera ili Matic i Felaini, ali sa Maruanom to skoro nikad nije bilo toliko neizbalansirano da boli, a bilo je utakmica sa Pogbom kad ti se bukvalno place koliko ga boli kurac i koliko je sve samo na Maticu da odrzi sredinu. O Ereri necu ni da pocinjem, popravio se na kraju sezone nenormalno ali sve prije toga jebio horor par ekselans. Felaini ima jedan kvalitet, mentalno je jak i borac je, sto nije nesto sto krasi vecinu ovih igraca.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Nije sigurno, jednom je to uradio, nije malouman da uradi dva puta istu glupost, on ce da igra fudbal jos 5-6 godina, dosta je dao mancesteru, a navijaci ovog kluba su takva govna jer ga ne postuju ni zeru

                Pa koliko vidim on je ovdje popustio, jasno je bilo da mu je klub ponudio ugovor jos davno, e sad dobio je dvogodisnji umjesto jednogodisnjeg ali to je skroz ok, moze se i prodati sledece godine da ne ide za dz, a sto se tice plate kapiram da je dobio oko 100k, prihvatio je manje kad je dolazio, tako da sad zasluzuje vise svakako.

                Dakle od kad je ovdje najzasluznmiji je za:

                Top 4 prve Van Galove sezone i vracanje u LS
                Prolazak protiv Briza jer ga je dao u nadoknadi kad je rijesen dvomec
                Osvajanje FA kupa jer je bio krucijalan u cetvrtfinalu i polufinalu
                Da nije bilo njega ne bi se Selta prosla, samim tim vazan za osvajanje LE


                Jbg svidjalo vam se ili ne on je za ovih pet godina postao vazan sraf, nema problem da je rotacija, ne uzima mjesto startera nikom, kad mu se ukaze prilika iskoristi je, radnik, daje golove.
                Ovo forisraš već neko vreme. Sve je ovo jako diskutabilno, svaki njegov gol je odlučujući, baš zna da izabere trenutak. Mogu ja da kažem da je Marsijal/Pogba/Ešli Jang/Džons zaslužan za ovo i za ono, to je sve stvar percepcije i gledanja na fudbal.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nonsens, nas fudbal je uvijek spor, igrali Pogba i Erera ili Matic i Felaini, ali sa Maruanom to skoro nikad nije bilo toliko neizbalansirano da boli, a bilo je utakmica sa Pogbom kad ti se bukvalno place koliko ga boli kurac i koliko je sve samo na Maticu da odrzi sredinu. Felaini ima jedan kvalitet, mentalno je jak i borac je, sto nije nesto sto krasi vecinu ovih igraca.
                  To je dobar kvalitet, ali ne za fudbal. Nama treba jos jedan veznjak koji ume fudbala, doveli smo Freda, imamo Pogbu i Matica, znaci jos jedan da budes kompletan. E sada necemo dovesti.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Samo polako, diskutujemo Felainija, ne mene, PMS, ostale anti-Felainijevce, niti tvoj ponos, znači argumentum ad hominem, zaobiđi me.

                    Dakle Felaini će biti opcija u napadu kada naši nemaju rešenje, a zauzimaće mesto igrača u sredini i samim tim će sredina ostati kakva jeste. Neće se niko dovoditi zbog njega, a svi znamo koliko možemo da se oslonimo na njega i koliko je sredina funkcionalna kada on igra.
                    Felaini ne igra u vezi kad ulazi sa klupe, samim tim nece zauzimati mesto igraca u sredini. Izgleda da si u svoj toj histeriji preskocio veci deo mog posta gde sam napisao kad ce igrati i zasto ce igrati.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                      Ovo forisraš već neko vreme. Sve je ovo jako diskutabilno, svaki njegov gol je odlučujući, baš zna da izabere trenutak. Mogu ja da kažem da je Marsijal/Pogba/Ešli Jang/Džons zaslužan za ovo i za ono, to je sve stvar percepcije i gledanja na fudbal.
                      Diskutabilno? Ovo su sve fakti, kad je trebalo istupiti uvijek je istupio maltene.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        To je dobar kvalitet, ali ne za fudbal. Nama treba jos jedan veznjak koji ume fudbala, doveli smo Freda, imamo Pogbu i Matica, znaci jos jedan da budes kompletan. E sada necemo dovesti.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Jesi li realan? Imamo tri startera, odnosno nadam se da imamo tri startera i da cemo igrati formaciju sa tri vezna, a Maruan je opcija sa klupe, da udje u 70. minuta ako ta tri startera nista ne urade za 70 minuta. Kako je to problem? Imamo pritom Ereru, mozda ostane Mata, Mektomineja i mozda Pereriru. Kako je to samo Felaini problem? Ja sam prvi da dovedemo Golovina ali to opet ne bi nista promijenilo u Maruanovom statusu, on je rotacija, plan B i nista vise. I ne kosta te dodatnih 30-40-50 miliona jer koliko mi se cini, a opet ponavljam, veznjake startere imamo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma evo bas ne znam da ce Fred biti starter. Polako. Odigrace 1 slabu pa ce morati da prodje kroz Murinjovski tretman. A tada ce da nastupi Felaini.

                          Meni je grozan Felaini, eto toliko.Bas ne mogu ga podnjeti kao fudbalera, sve sto ima kao veznjaka je suprotno od onog sto ja volim. Eto toliko

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Felaini ne igra u vezi kad ulazi sa klupe, samim tim nece zauzimati mesto igraca u sredini. Izgleda da si u svoj toj histeriji preskocio veci deo mog posta gde sam napisao kad ce igrati i zasto ce igrati.
                            Izgleda da ti ne pratiš dovoljno klub i ne sećaš se Murinjovih izjava da će morati da dovede još jednog veznjaka ako Felaini ode.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Diskutabilno? Ovo su sve fakti, kad je trebalo istupiti uvijek je istupio maltene.
                              Činjenice su golovi koje je dao, koliki je uticaj imao na igru je jako diskutabilno i stvar perspektive. Ako je tebi bullying koji toliko pominjes glavni segment igre, onda Felaini možda i jeste značajan.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Ma evo bas ne znam da ce Fred biti starter. Polako. Odigrace 1 slabu pa ce morati da prodje kroz Murinjovski tretman. A tada ce da nastupi Felaini.

                                Meni je grozan Felaini, eto toliko.Bas ne mogu ga podnjeti kao fudbalera, sve sto ima kao veznjaka je suprotno od onog sto ja volim. Eto toliko

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                To je ok ali on kao takav bije protivnika, oduzima lopte, dobija vazdusne duele i daje golove. E sad sve je u oku posmatraca i licnih preferenci, nekom se svidja, nekom ne.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X