Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidiš, nisam razmišljao o Rašfordu na taj način. Zbog brzine koju ima.
    Ima sve predispozicije.

    Tunizebea nisam nešto previse gledao. Sad sam pogledao neki skils snimak. Vidim na šta misliš - kako gradi loptu i iznosi je kao da je DM.

    Ne treba mlade igrače "zakucati" na neku poziciju, ako imaju više talenata.

    Evo u NBA, draftovali nekog dečka. Igrao 4 na koledžu, u NBA mu rekli - Kod nas ćeš biti plej i iskida sve žive sa 204.

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Spremite se da nam 1-og jula Felaini kaze kud ce


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hoće li biti na tv-u decision kao leBron i griezmann?


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Slazem se. Mada ja mislim da je greska takodje napravljena sa Rasfordom i mislim da bi cak i on bio sjajan stoper, jer kad malo bolje razmislis, on ume sjajno da isprati svog coveka jos bi mu ta brzina nenormalno znacila na poziciji stopera. Ne znam da li si gledao Tuanzebea kako igra, ali ja kad god ga vidim sa loptom u nogama, kako je gradi i cuva, uvek se prisetim Drogbe, i mislim da je tu takodje napravljena greska sto su momka povukli nazad.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Originally posted by reddevil96 View Post
          Hoće li biti na tv-u decision kao leBron i griezmann?


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Ali bilo bi prejako da napravi tako neku foru.

          Comment


          • BOOOOOOOOOOM

            sigpic

            Comment


            • Klube, laku noc.
              sigpic

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  BOOOOOOOOOOM

                  Fala k da su se setili
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ja nemam toliki problem sa ostajanjem Felainija ali imam sa tim sto je odugovlacio sa potpisom i zajebavao nas sest meseci, pored toga veliki je problem sto sad verovatno necemo ganjati jos jednog igraca na sredini terena.

                    Pored toga nesto sad citam da Son zeli iz Totenhema, ne znam da li ima istine u tome ali rado bi ga doveo u Junajted na tu poziciju desnog krila koja nam toliko treba, stim da on moze igrati sve zivo napred a i veliki je radnik na terenu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Haha kakvi ste vi likovi

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bravo za Felainija, zasluzio coek.

                        Sad kad se to obavilo, Darmijana i Marsijala da prodamo, mozemo i Soa i idemo po titulu


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Plan B ce uvek biti Felaini, znaci oko 20ak utakmica u sezoni poslednjih 20 minuta gledacemo bunarenje

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Vidim Erik vec reagovao a i mnogi drugi (naslovne strane)



                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dao covjek golcinu. Da ponovi jos 10 puta ne bi je onako poklopio, svaka cast


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ih koliko golova do sada u istoriji fudbala ne bi mogli strelci da ponove...

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X