Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za nepoznavaoce lika i dela:

    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Ako ovaj čovek dolazi, menjamo sistem, a nema logike da Pogba ostane.

      Fred i Ndombele mogu da oru od 16 do 16 samo tako.

      Comment


      • Kakav bre Perisic... I Srnic bi kidao da ima pored sebe Modrica, a i Rakitica, a vala i Brozovic je odlican igrac.

        Dobar igrac i nista vise od toga. Ume da starta u sprint sa obe noge i da gura loptu obema nogama, bravo, to ga cini dobrim igracem.
        Ne bi nam ni on nista resio...

        Comment


        • Najgenijalniji mit mi je da ce Matic da free-uje Pogbu.

          Carrick bi u invalidskim kolicima bolje pokrivao i stitio prostor iza njega.
          Ovaj poraz Srbije me dodatno iznervirao zato sto sam dodatno uvideo na kakvog balvana se mi oslanjamo u sredini, najbitnijem mestu u fudbalu....

          Comment


          • Bravo za post. Umesto da se svadjaju na inostranim forumima da li je 100m mnogo za Sergeja treba malo da protrljaju oči ko im igra. Znaš Pogba i Matić su božanstva. Ništa posebno. Sa Fredom pitanje kako će to da izgleda.

            Žoržinjo i Tiago bi bili štogod ali ja ne znam šta je sa Žozeom totalno je pobenavio ima neku koncepciju prevazidjenu ali se uzdam u njega i dalje jer mi je omiljeni trener(ne navijam za Utd). Samo bih voleo da oduči Prevariolu.

            Comment


            • Pogbu ne mogu da freeuju Kante i Matuidi kao sto ste imali prilike da vidie i ove nedelje, kao i prije dvije godine, to nema veze sa Maticem, to je do Pogbe. Matic dok je bio u Celsiju glavni vezista ekipe, dok je u Mancester glavni vezista ekipe, pomirite se sa istinom da je Pogba flop i lakse ce biti. To SAF u zivotu ne bi doveo, ali kasno je sad.
              sigpic

              Comment


              • Pa i to je istina. Za Pogbu. Ali svi navijači na onom Red Cafe tj 80% gledaju na Pogbu kao da je ne znam šta. Kao proigraće on. A ako dovedete SMS to sigurno znači da on ide. Mislim da igraju istu istu poziciju. Baš levo cm.

                Prodati Pogbu uzeti SMS i Tiaga, poslati za SMS keš i nekog igrača lagano. Još Lingard može da uskoči po ofanzivnom veznom a i Aleksis..

                Comment


                • SMS je isti tip igraca kao Pogba ali prvo on ne vrijedi vise od 30-40 miliona eura jer on nema nikakvu marketinsku moc za raziku od Pogbe. ALi ajde takvo je vrijeme pa bi bilo ok dati i 50ak miliona. Ja bih ga zamijenio sa Pogbom na keca iako bi Mancester tu izgubio, ako ne daje na terenu Pogba daje van njega, ali se sustinski nista ne bi promijenilo, opet bi Zoze morao da ide protiv sebe i da ga stiti sa dva fudbalera isto kao sto mora da radi sa Pogbom. Mancesteru bi bilo mnogo bolje kad bi prodao Pogbu i doveo Veratija ili ga zamijenio sa Veratijem.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da sad dok je vruće ne ulazimo u analize.

                    Ko je bio selektor Francuske 2002. kada su ispali u grupi i da li je posle toga vodio neke petliće ili je nestao iz fudbala.

                    Nije bilo do Anrija i ostalih, jasno.

                    Stavili Domaneka za selektora... jasno je bilo šta će da bude.
                    Last edited by MarkoNFL; 22-06-18, 23:19.

                    Comment


                    • Francuska je uvijek ali uvijek zavisila od ldiera, kad je imala lidera onda je imala rezultate. Prvo Platini, posle Zidan, 2002. Zidan je bio povrijedjen i logicno je da ni grupu nisu prosli, nebitno kakve su igrace imali, a imali su prestrasne na papiru. I sad oni imaju strasne igrace ali nemaju lidera, nemaju igraca da ih povuce. Grizman to nikad nije bio, tesko da ce ikad i biti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        da free-uje Pogbu
                        Svaki put kad neko izgovori da ce neki igrac da free-uje Pogbu, umre jedan mali panda. Daj se osvestite malo, njemu izgleda treba 2 wc igraca pored sebe da bi igrao na nekom visokom nivou.

                        Pogba je bio greska, tacnije doveden je u pogresnom momentu. Igraci kao on nisu igraci oko kojih gradis ekipu, igraci kao on su slag na tortu. Slag stavljas kad zavrsis tortu, da bi torta izgledala lepse i atraktivnije.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Eeeej, ko dolazi danas u United?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Eeeej, ko dolazi danas u United?
                            Jos uvek ti nije postalo dosadno?
                            sigpic

                            Comment


                            • https://twitter.com/utdxtra/status/1...181997058?s=21


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ndomele.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X