Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nine33 View Post
    SKY SOURCES: Manchester United interested in signing West Ham forward Marko Arnautovic. Opet se pominje Marko. WHU kao zalijepio cijenu 50 milki. Svidja mi se ideja oko njegovog dolaska ali mislim da bi to bilo mnogo.
    Nije valjda da cemo umjesto martiala dovesti marka i toliko ga platit a za martiala vjv ne možemo dobit vise od 60 Mil 🤨


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Pošto se kao Arnautović opametio i smirio glavu u 29oj, daj da prodamo Martiala koji ovakav, kao nezreo, na kraju dana pruža koliko i Arnautović.
      Ono Arnautović, uspaljeni balkanjeros(negeografski, više kulturološki) se opametio a Martial mirni i korektni momak neće nikad, to već znamo zasigurno.



      Fuck logic...

      Comment


      • @BB Grizman ili Bejl ?
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Bejl

          Comment


          • Pa ja vam rekoh da Arnaut nema logike da se dovodi jer ce cijena biti ogromna, zato je Mandzukic tako dobar i logican izbor za Lukakuovu zamjenu.
            sigpic

            Comment


            • Godina prodje a ja i dalje ne zelim Grizmana kod nas. Prvo sto ne podnosim tog atensn hora kao licnost, drugo, sto bi platili 100 miliona i stavili ga na poziciju sa koje ce davati 60% svojih mogucnosti. I opet bi ostali bez nekog proper krila.

              Fair point ako mi neko kaze pa sta se onda lozis na Dibalu, al jbga, Dibala je Dibala, magija.
              Last edited by bici; 30-05-18, 20:34.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Dal se Arnautović snima [emoji4]

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Klub je izdao saopštenje da nema ništa od prodaje Marsijala i Shawa.

                  Znači ponude se neće razmatrati. I Marsijala je neko sreo od navijača, sad se ne sećam priče pre neki dan.

                  Comment


                  • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Austrija ne ide na SP.

                      Inače kačket ga je maskirao samo tako LOL

                      Comment


                      • Dalot za levog i desnog beka.

                        Arnautović desno krilo.

                        Mandžukić bekap špic.

                        Tijago Mota vezni.


                        Bolji prelazni rok nisam mogao da zamislim, napadamo sve trofeje dogodine.

                        Comment


                        • Da sacekamo ali nisam nimalo optimistican.

                          Ocekivao sam kvalitetna pojacanja, zvucna, da nam daju kvalitet vise ali ovo sa ovim malim iz Porta i Arnautovicem je bas zabrinjavajuce


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Mali iz Porta je okej ali Arnautovic koji nema povezano 3 meseca kvalitetnog fudbala bez oscilacija a ima 29 Bas onako nas transfer. Liverpul ce uzeti Fekira ili Lemara, mi Arnautovica, jer oni nisu konstantni, a ovaj wannabe Ibra je kvalitetno dokazan sa svojih 29, i vrlo bitno ima KARAKTER [emoji23]

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Mogao bi i Golovin da bude u prici (to je Di Marzio i rekao, da je skautirao Arnauta, njega i Smolova). On je u obe utakmice protiv nas bio njihov najbolji igrac, jedino sto mi je izgledao kao izgrac bez end produkta (makar u te 2 utakmice). Danas napunio 22 god.

                              Sto se Arnautovica tice, on ce kod nas biti bekap spic i ne znam kakve veze on ima sa Lemarom/Fekirom, sigurno nam on nece biti glavno ofanzivno pojacanje ovog leta.
                              sigpic

                              Comment


                              • Imamo ofanzivaca jedan kup, moze da dodje desno krilo kvalitetno ostalo za rotacija. Ovako samo trupamo.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X