Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stoji svakako da Pogba ne ide nigde i ne treba jer je klasa. Samo treba da odraste i nauci neke stvari tj da poslusa Murinja. Pa De Brujne u Sitiju igra defanzivnije od njega pa mu super ide a secamo se da je bio na ofanzivnijoj poziciji. Ne moze Pogba toliko napred, ne moze svaki napad.

    Comment


    • Pogba je klinac i neizbalansiran često, to stoji, ali on nije debil i kreten. On je dobar lik. To je čak i jebeni Roj Kin reko ("good kid"), koji ako nešto voli da radi to je da sere po modernim igračima i njihovom ponašanju i karakteru.

      Pogbi je potrebno da mi kao tim imamo veću dominaciju sa loptom, kako bi i on bio iznbalansiraniji u svakom smislu.

      Comment


      • Manchester United

        Ma znam da ne ide nigdje Pogba nego kazem da ne bih imao nista protiv trampe Pogba-Dibala.

        Ako hocemo da se vratimo na vrh moramo da imamo sto vise kvalitetnih igraca na svakoj poziciji.

        Meni je problem sto mi nemamo sistem.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ja čak i mislim da se radi na nečemu, ali tu moraju da budu uključena 3 kluba da bi Pogba otišao, a neko došao.

          Sad kad je Perez odvalio "Bejl 350 mil" vidi se da se radi o nerazumnom čoveku.

          Comment


          • https://twitter.com/skykaveh/status/...845871104?s=21

            Malo je, barem 60 miliona


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • 60 i evo ruke.

              Comment


              • Mnogo je kume
                Сутра брзо долази - треба човек постати
                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                Победе су порази, а исходи су потресни!

                Comment


                • https://twitter.com/antogriezmann/st...987186177?s=21

                  Ne bih pitao za cijenu za ovu dvojicu majstora fudbala[emoji41]

                  Agent P, nastupas[emoji23][emoji23][emoji23]


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Kosjerac View Post
                    Mnogo je kume
                    Kad je kum bio cicija

                    Comment


                    • Evo nesto sa reddita, vjerovatno neko troluje ali ajde da vidimo, vrijeme ce reci

                      To give some rumors some legs, during the ongoing contract discussions for the sleeve sponsor and United, the rep we were working with who is extremely high up, stated they had a signing almost to completion that had traction last year. It had to do with a release clause being activated this go around. I assumed either Fred or this new RB from Portugal as release clauses were mentioned but essentially it was Griezmann and both them as he has already agreed a deal with United and per my understanding it would be as a RW. Take this as a 7.5 - 8 out of 10 rumor as it has serious traction.

                      I will accept a ban if this does not go through but the Sleeve deal with Kohler will be confirmed very very soon so at least you can see the validity of my statement here.
                      sigpic

                      Comment


                      • Grizman? Moze naravno ali taj je Barcelona bound


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • SKY SOURCES: Manchester United interested in signing West Ham forward Marko Arnautovic. Opet se pominje Marko. WHU kao zalijepio cijenu 50 milki. Svidja mi se ideja oko njegovog dolaska ali mislim da bi to bilo mnogo.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Ne bi me čudilo da se pojavi kao velika vest da smo uspeli da potpišemo Grliša

                            Comment


                            • To sa Grlišom je takva patka da me je zabolela glava. Pojavila se dan posle finala plejofa, gde je jednom izdriblao 3,4 igrača i pokazao borbeni duh na meču.
                              Neki novinar gledao meč, i zamislio se "Nije ovaj loš", kad je video da Villa nije ušla u PL, projektovao "Ajde Man Utd donosi najviše click-ova, može da se pusti priča, nebitno koliko prodje. Previše je dobar za Championship, verovatno će da prelazi negde.."

                              Gade mi se ti novinari i "insajderi"

                              Za rijalitije su...

                              Comment


                              • Inače pre ću da poverujem u nekakav info kao što je naveo Vladan, da dolazi od nekog ko nije on daily basis insajder za sve vezano za fudbal.
                                Lakše će da dodje do informacije neko ko je stvarno nekim poslom vezan za United, pogotovo ovo sa sponzorskim ugovorom.

                                Meni deluje skroz kao realna priča. Uvek postoji mogućnost da je pokušaj da neki novi pokušava spektakularno da upadne na scenu tih trol insajdera, ali sa druge strane je vrlo moguće da je info samo od nekog ko nema takvu nameru i nije iz tviter spamerske priče.

                                Comment

                                Working...
                                X