Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United

    Nesto se prica da ce kazniti Psz, da nece moci da potpisu Mbappea ako ne prodaju Nejmara.
    Al bi volio iste sekunde da se ukljuci Utd u tu pricu i da ide po Kilijana, nek kosta koliko kosta.

    Negdje procitah da se pominje trampa Pogba za Costu i Sandra mada je to vise neki trac ali ne znam, mozda i ne bi bila losa ta prica, tad bi vrvt isli po Sergeja.

    Koga bi radije, Pogbu ili Sergeja imali u timu?


    Totenhem bas zagrizao za Zahu, jesam ja nesto pomijesao ili smo kad smo ga prodavali ugardili klauzulu 50% od sledece prodaje? Jeste da je davno bilo ali mislim da jesmo

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Miki28; 25-05-18, 11:39.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Taliska ode u Romu izgleda

      Sandro kako stvari stoje ostaje u Juveu

      Comment


      • Tolika priča o Sandru da bi sad popušili.

        Comment


        • Na kraju ima da odradimo najgori prelazni rok u istoriji fudbala.

          Zato sam ja da lepo uzmemo LB.

          I nikog više. Zadržimo Masrijala.

          Murinjo neka radi sa kim ima od igrača, a nije da nema.

          Comment


          • Kakva je ovo šega što se proteže. Navodno Murinjo bacio udicu na štopera iz Dortmunda, Sokratisa Papastopulosa.
            Navodno je Grk glavna Emerijeva želja za centralnu poziciju odbrane sad se Žoze pojavio sa svojom ponudom.
            Jel upućen neko?

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Prvi put čujem.

              Inače Spursi odlučili da se otvore 200mil za ovaj rok.

              Comment


              • I sa Fredom se nešto zakočilo.

                Comment


                • Ljudi moji je li vama ovo prvi tranfer period na tviteru pa da padate na svaku vest?



                  Tapatalk
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Ljudi moji je li vama ovo prvi tranfer period na tviteru pa da padate na svaku vest?



                    Tapatalk
                    Bukvalno.


                    Gledam i ne verujem. Pa i do pre 2 godine je postojao samo jedan jedini pouzdan izvor, Di Marzio. A i on je u poslednjih 2 godine izgubio na kredibilitetu.
                    Manite se ćorava posla.

                    Agenti nekih igrača upravo hoće da padate na te priče, kako bi njihovi igrači mogli lakše da izmuzu veći ugovor ili svom trenutnom klubu ili nekom drugom u koji taj igrač treba da predje.
                    Neki klubovi upravo hoće da se sve to priča, kako bi napumpali cenu svojih igrača i preko nas podigli cenu kad im stigne ponuda nekog drugog kluba.

                    Comment


                    • Naravno da znamo.

                      Ja sam i rekao da sam za to da osim LB nikog drugog ne dovodimo.

                      Comment


                      • E cuj Di Marzio izgubio na kredibilitetu, covek najpouzdaniji novinar u Italiji uz Romea Agrestija. Kada on objavi nesto 90% je istina.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • To možda 90 posto je pouzdan kad od svih navodjenja tokom leta, na kraju leta izvučeš 9 koja su se obestinila pa jedno koje se nije obestinilo, a ostatak netačnih selektivno potisneš...

                          Di Marzio je samo real deal u dobrim odnosima sa agentima, i nekad dodje i do tačnih informacija, ali prečesto i bude meta plasiranja tih taktičkih false informacija.
                          I on, i ceo njegov tim su svi odreda ok likovi, ali nisu ni oni imuni na plasiranje netačnih informacija...


                          Ali na kraju dana, legit mi je kad se prenosi ono što oni napišu. Problem je što se ne prenosi samo to.
                          I ako je Di Marzio reko da je Fred gotov, i onda dodje neki pajac koji se trudi da se prikaže kao insajder, i kaže da je stuck-ovalo, samo da bi povuko kontroverzu i privuko pažnju na sebe tim plot twist-om.
                          E to mi je grdno.

                          Svakoj budali se veruje.
                          Last edited by Busby Babe; 25-05-18, 13:57.

                          Comment


                          • Pa sigurno su bolji od ovih prekaljenih engleza koji lazu na sve strane. Ne znam u Engleskoj ima li 2 coveka koji ne laprdaju i ne pisu nesto samo zbog publiciteta i da potpale masu. Eno prosle godine svi preneli da Alex Sandro potpisao za Celsi, Di Maarzio i ostali nista o tome i epilog? Ostao covek u Juventusu.
                            Evo objavili su Italijani 50 miliona Fred, done deal sa UTD.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ma kad talijan objavi to nema di da omane.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Pa sigurno su bolji od ovih prekaljenih engleza koji lazu na sve strane. Ne znam u Engleskoj ima li 2 coveka koji ne laprdaju i ne pisu nesto samo zbog publiciteta i da potpale masu. Eno prosle godine svi preneli da Alex Sandro potpisao za Celsi, Di Maarzio i ostali nista o tome i epilog? Ostao covek u Juventusu.
                                Evo objavili su Italijani 50 miliona Fred, done deal sa UTD.
                                Nisam reko da je isti djavo kao Englezi, nego da i njemu ne bi trebalo verovati bezrezervno.
                                Za razliku od engleske štampe i engleskih kvazi insajdera, on ima koliko toliko obraza pa ne lupeta svašta i nije spreman da u roku od 5 dana, izmeni i plot twist-uje istu sagu 8 puta. Samo da bi sage eto bilo, da bi se nešto pisalo i lupalo...
                                Pritom mi deluju najgluplje, mislim da ih klubovi i agenti najviše rade ko volove i manipulišu njima. Toliko su očajni da imaju te transfer priče da bilo koju false priču mogu im plasiraju...

                                Comment

                                Working...
                                X