Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Tobi i Poketino nisu u nekim odnosima, stavise Poketino i zeli da ga proda odma i dovede De Lita, dok je tu Levi problem sigurno. Poketino nije zelio ni Voker da ostane i bez ikakvih problema su ga pustili, ali Levi i Mancester Junajted, to je problem koji traje i traje.
    sigpic

    Comment


    • Najverovatnije cemo morati dati za Tobija minimum 50-tak miliona, ne znam da li se to bas isplati ali ajde videcemo sta ce biti. To za Sokratisa mi nesto ne pije vode, ima i ona prica za Bonucija mada ni u to nesto ne verujem.
      sigpic

      Comment


      • Od stopera najviše bi volio vidjet de ligta kod nas, vec sad je zvijer a za 2-3G vjerojatno ce biti ponajbolji stoper na svijetu


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Za mene, najbolji stoper je Phil fking Jones. Tu nema dileme. Salu na stranu, voleo bih Fabinja na desnom beku i dalje. Jer moze da igra i u vezi. E sad, sto se stopera tice, bukvalno ko god samo da ne gledamo doticnog

          Comment


          • Originally posted by reddevil96 View Post
            Od stopera najviše bi volio vidjet de ligta kod nas, vec sad je zvijer a za 2-3G vjerojatno ce biti ponajbolji stoper na svijetu


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Ja mislim da nam treba iskusan štoper, poput Tobija ili Boatenga, a već imamo mlade štopere.

            Sandro je izgledao kao završen a izgleda da počinje preogovore sa Juveom oko novog ugovora.

            Mnogo priče a na kraju ćemo samo Freda završiti prije SP.

            Comment


            • Sta mislite o Lascellesu?
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Ja mislim da nam treba iskusan štoper, poput Tobija ili Boatenga, a već imamo mlade štopere.

                Sandro je izgledao kao završen a izgleda da počinje preogovore sa Juveom oko novog ugovora.

                Mnogo priče a na kraju ćemo samo Freda završiti prije SP.
                Ma ja bi i njega i tobya a prodao dvojicu (jones i Rojo)
                Decko je takav talenat da se ne smije propustit


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Da postoji mogucnost dovesti Varana, sta mislite koliko bi kostao?

                  Odusevljen sam kako decko igra.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Varan bi sigurno dosao kod Murinja al mislim da smo mi i Real zavrsili sa poslovanjem nakon faks masine.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Nisam siguran kako će Fred i Aldervajld pokrpiti silne rupe svojim dolaskom.
                        Tobi je priznati štoper sa falinkom da je u poslednje vreme više u ambulanti nego na radnom mestu.
                        Pitanje Fred koliko može doneti Unitedu brazilskog šmeka. Sigurno se radi o kvalitetnom igraču ali je tim sa OT i engleska PL svetlosno udaljena od Šahtjora i pogotovo ukrajinskog fudbala.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 24-05-18, 18:07.

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          A kakav je ovaj Pelegrini iz Rome?
                          Sky pise da je Arsenal zaintresovan za njega..
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Manchester United

                            Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Nisam siguran kako će Fred i Aldervajld pokrpiti silne rupe svojim dolaskom.
                            Tobi je priznati štoper sa falinkom da je u poslednje vreme više u ambulanti nego na radnom mestu.
                            Pitanje Fred koliko može doneti Unitedu brazilskog šmeka. Sigurno se radi o kvalitetnom igraču ali je tim sa OT i engleska PL svetlosno udaljena od Šahtjora i pogotovo ukrajinskog fudbala.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Fred se pokazao odlicno i u mecevima LS protiv ozbiljnih rivala. Odlicno pojacanje i bas ce to dobro izgledati pored Matica. Ima odlican pregled igre, jak je na lopti, zna da iznese loptu i da je sacuva pod pritiskom, dobar sut i dobar je u defanzivi.
                            Maticu ce bas prijati jer nece biti na vjetrometini vise, mislim da ce se bas dobro uklopiti njih dvojica

                            Kad god sam gledao Sahtjor zapao mi je za oko.
                            Istina da mi se svidja i Ismaily, nesto poput Marsela. Onda Marlos je odlican tehnicar i naravno Bernard.



                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Last edited by Miki28; 24-05-18, 18:28.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Šta se dešava sa Alex Sandrom?
                              Hoće li se uskoro ozvaničiti saradnja ili ćemo tražiti nova alternativna rešenja.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Iskreno, nisam nesto preterano uzbudjen oko svih ovih igraca sto se pominju. Nema svrhe dok se ne sredi odbrana. Kad srede odbranu onda cu da se nalozim na ove ofanzivce sto se pominju, i Freda, do tad nista.
                                Meni je tako sa dictating tempo veznjakom. Sve dok se to ne sredi nemam neka očekivanja.

                                Originally posted by reddevil96 View Post
                                S obzirom na ono s Ramosom necu citat nista za Umtitia dok ne potpise sluzbeno jer je važan igrač za Barcu i tesko da ce ga pustiti zbog par milijuna razlike u placi
                                Za sessegnona me strah zbog ovo sto se događa sa Shawom ali ima ogroman potencijal sessegnon a premlad je pa je to riskantno ali ja ni ga rado doveo


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Daj onda nikad više da ne dovedemo mladog igrača jer neki prethodni nije ostvario očekivanja. E moj Junajtede...
                                Ne znam kakve veze mogu da imaju Sessegnon i Shaw. Sessegnon nije imao smrskanu tibulu.
                                Oh wait, neko će reće, Englez je...

                                Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Najverovatnije cemo morati dati za Tobija minimum 50-tak miliona, ne znam da li se to bas isplati ali ajde videcemo sta ce biti. To za Sokratisa mi nesto ne pije vode, ima i ona prica za Bonucija mada ni u to nesto ne verujem.
                                Dalje od Bonućija, gledao sam ga ove godine više puta. U 4-4-2 on je solidna rupa i Milan je morao da se prebacuje na taktiku sa 3 štopera zbog njega.
                                Ne bi nam on doneo toliki upgrade koliko repuataciono neki misle da bi.

                                Comment

                                Working...
                                X