Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Pa pazi, odavno smo ga mi zasrali sa Pogbama, Zlatanima i Sancezima. Sad bi svako vece parce hleba. Ali mi je nesto sumnjivo da je Fela imao neke previsoke zahteve, bar ja pamtim da se odrekao 4 miliona da bi dosao kod nas. Uostalom, bar zbog toga bi ga trebalo ispostovati i dati mu te dve godine ugovora, koliko je trazio.
    To su key igrači, ozbiljna imena. Veći su problem ti rotacijski igrači. Jeste pogubno da preplatiš i key igrače ali je isto tako i kad svako, ko i nije toliko bitan, traži velike pare. Inače bila je priča da Fellaini baš zbog tih 4 miliona sad hoće veću platu. Što je legit, meni je Fella gotivan lik. Ali njegova povećana plata povlači da svaki rotacijski igrač poveća zahteve.
    Inače nismo mi tu zajebali stvar toliko sa Pogbama, Ibrahimovićima i Sanhcezima, tu smo prvenstveno zajebali sa Rooney-em.
    Kad ti igrač koji je tu skoro celu karijeru jebe majku sa takvom platom a prema njoj se ophodi tako što zapusti svoje telo i zlostavlja tim svojim statusom....

    Zato ja ne volim Rooney-a (eufimizam). Čovek nas je big time zajebao i usro. Zloupotrebio je momenat kad nismo imali kud i doveo nas je na više načina u loš položaj. Nikad to neću moći njemu da oprostim.

    Originally posted by mikisavic89 View Post
    Ne znam zasto je Fela kao plan B nesto zalosno? U svakoj sezoni i kod najbolje ekipe na svetu postoje utakmice kada jednostavno ne ide i mora se krenuti na plan B. Tako Serhio Ramos ode napred i gadjaju ga loptama pa umesto da zasluzeno izgubis finale ti podignes trofej. Felaini je kao ta opcija odlican. Sad ako se ne dogovore znaci da je preterao sa zahtevima tako da moze da ide. Treba dovesti igrace koji znaju da centiraju pa neka gadjaju Lukakua, covek place za nekim centarsutem. Jedino sam sebi da centrira.
    Sve je to super, samo što Mou voli da ga koristi od prvog minuta neretko. I to se desi uglavnom kad udje sa klupe, odigra dobro, i onda posle toga igra od prvog minuta. A onda si osudjen na stopiranje lopte, loš protok lopte. I neretko smo proćerdali po 60 minuta neke utakmice kad on igra. Ne uspemo da razvijemo igru na svom terenu protiv nekog average PL tima, onda u 60-om minutu krene panika, i ostanemo bez bodova.
    Njega je samo LVG znao da koristi da to bude funkcionalno i da sa njim gradi igru, da koristi njegove kvalitete za izgradnju igre.
    Mou ne. Kod Mou-a je samo donosio čvrstinu u duelu, pre svega defanzivno i povremeno bio opasnost na centaršutu. Ali ionako nama je centaršut igra već godinama mizerna, tako da to nije mnogo značajno.

    Comment


    • IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ajme nadam se da je to patka, yaya ima 40g a brz ko kornjača


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Ne menja njemu ništa to što je mator. On je bio lenština na terenu i u najboljim godinama. Zato ga i nisam cenio kao igrača. Samo što sad ne bi mogao onako da gazi loptom kroz sredinu.

          Comment


          • Mousa Dembélé will wait until after the World Cup to decide his future. At the moment he won’t sign a new deal. He has one year left on his contract. There’s interest from China (Beijing Guoan) and also from other clubs. #thfc
            Ovaj nam treba
            sigpic

            Comment


            • Možda smo samo malo zakasnili sa njim...

              Comment


              • Odlicno prelazno resenje za jednu do dve sezone, svakako bi radije njega nego Jaju koji se sam nudi.
                sigpic

                Comment


                • S obzirom na to da Mou neće da dovede veznjaka koji ne moze da iscupa volu rep ili da obrne 50 puta bagersku gumu, on je odličan... jer zna fudbal, pored toga što je baš snažan.

                  Comment


                  • On se trebao davno dovesti, jos iz Fulama jer nas je itekako znao namuciti.

                    Jedan od onih veznjaka o kojima se ne pise ali itekako odradjuje posao. Nema sanse da mu uzmes loptu.

                    On bi mi bio sasvim okej resenje za rotaciju, odlican igrac


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • možda iskustveno najbolje zna kako šljaka man management

                      Scholes: ”These young players need an arm around them, a bit of love at times. They’re not getting that. I don’t want Rashford and Martial to be players who leave and end up being sensational, because you can easily see that happening.”

                      Comment


                      • Kakva rotacija, Dembele bi bio kljucan na sredini

                        Ali i on je u godinama vec, i katastrofalan je sa povredama

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Sve zavisi da li dolazi i Fred a mislim da dolazi tako da bi Dembele vise bio rotacija ali itekako bi se naigrao meceva.

                          On i Fred i bio bih bas zadovoljan sa sredinom.
                          Desno krilo i bekovi onda


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Dembeleu se klanjam. Bilo bi savrseno dovesti jednog da premosti neke dve sezone i npr. Freda.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Sisoko koji se nije uklopio u Spursima.

                              Čovek ore i menje po terenu, box to box. Cena mu je pala.

                              A na EP Pogba se nije video pored njega, bio najbolji igrač Francuske. I ima 26.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X