Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Jasno su iz Madrida stavili do znanja koja tri igrača su na prodaju. To su Bejl, Benzema i Sebaljos. Postoje još neke priče oko Iska i njegove trampe za Salaha. Znači nigde veze sa vezom da će se lišiti glavnih protagonista na sredini. Zato mi smešno deluju priče oko Modrića/Krosa i Uniteda. Okrenimo se realnim opcijama.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Čiste ekipu.

    Jasno je da ne mogu da se nose sa Barsom, pa ni sa Atletikom.

    Većina igrača im ima blizu ili preko 30.

    Rade totalnu rekonstrukciju.

    Želje su im Salah, Azar, Nejmar, Pogba (nude kao neku trampu za Ronalda), Kejn (ovo mi baš ne pije vodu).

    Comment


    • Ne slažem se da ne mogu sa Barsom ući u takmičarsko kolo. Super kup je pokazao da Real itekako može protiv Katalonaca. Sada zašto su tako pali, dal je nešto unutar ekipe ili se karte bacile ponovo na osvajanje "ušatog" ne znam ali igrački roster im je takav da mogu sve uzeti.
      Duže vreme se Azar i Kejn spominju u kontekstu Reala mada će Florentinov fokus biti na Salahu. Sigurno da će Kraljevići razbiti kasicu prasicu i pokušati da ubede Faraona da Enfild zameni Bernabeuom.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 01-05-18, 11:43.

      Comment


      • Jel ce to Marsijal ponovo da postane tata?

        I sta je sa njim... ide...ostaje?

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Barsa je bila mnogo vrednija.
          Čim se pojavi neka naznaka potrebe za pozicijom ili im se dopadne igrač - ne čekaju.

          Njima Paulinjo i Kutinjo drže sredinu terena. Iza Buskets. Da ne idem dalje.

          Samo da nam ne uvale Umtitija.

          Konstantno dovode igrače.

          Real je jak u duelima, ali u prvenstvu ima mnogo utakmica i to gube bodove.

          Za Salaha su spremni da daju 200-220 mil ili neka trampa Navas+Sebaljos+kinta.

          Comment


          • Video sam sliku gde svoju devojku/ženu miluje po stomaku. Očigledno će postati tata.
            Uveren sam da nema ništa od priči oko prodaje Martijala i Raša i da obojica ostaju u crvenom.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post
              Barsa je bila mnogo vrednija.
              Čim se pojavi neka naznaka potrebe za pozicijom ili im se dopadne igrač - ne čekaju.

              Njima Paulinjo i Kutinjo drže sredinu terena. Iza Buskets. Da ne idem dalje.

              Samo da nam ne uvale Umtitija.

              Konstantno dovode igrače.

              Real je jak u duelima, ali u prvenstvu ima mnogo utakmica i to gube bodove.

              Za Salaha su spremni da daju 200-220 mil ili neka trampa Navas+Sebaljos+kinta.
              Ja bih voleo Umtitija. Ima sve naznake da ima odličan premijerligaški život. Brz je, jak ko zver u duelu, voleo bi da ga vidim ispred De Hee.
              Mada, njegovo angažovanje bi značilo da se opraštamo sa Smolingom a to baš ne bi voleo. Kris pored svih kritika u zadnje vreme igra ludački dobro i samo potvrđuje koliko još može u budućnosti.
              Ide neka priča da će Perez uz brdo novca ponuditi i Iska Liverpulu. Sve će učiniti ne bi li egipatski Mesi naredne sezone tresao mreže u Realovom dresu.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • 55 mil je Umtiti.

                Ima još interesenata.

                Da... to bi značilo da Smoling koji je bio rekao bih najkonstantniji igrač ide...

                Za Umtitija.... Kada klub tako agresivno nudi nekog igrača, deluje mi da tu nešto nije u redu.

                Comment


                • Puca mi glava.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Puca mi glava.


                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Puca mi glava.
                      Manje vina, manje vina [emoji3]

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Puca mi glava.
                        Nije lako biti agent, a zarada mala.

                        Comment


                        • Bejla bi doveo da nije doveden Sancez bez razmisljanja.
                          Sada bi to vec bio pogresan potez, dosta para za transfer pa onda za platu a ima takvu istoriju povreda, bas riskantno.
                          Da nije Sancez tu onda bih rizikovao, ovako je to bespotreban rizik.
                          Dovedes ga i onda si ubio Marsijala ( ako ostaje ) i Rasforda jer je Sancez zacementiran po lijevoj strani a Bejl desno.

                          Real svakako namjerava da uvali Benzemu i Bejla i da sa parama od njih finansira napad na Nejmara, Azara itd.

                          Portugalac je rekao da nece biti dovodjenja ofanzivnih igraca osim u slicaju odlaska tako da mastanje o Dibali, Grizmanu je suludo.

                          Kros/Modric ako se otvori prilika svakako. Realnije opcije Fred, Zorzinjo, Fabinjo na sredini terena.

                          Ako bi se otvorila prilika za Mbappea, makar 1% sansi onda bih isao po njega svim sredstvima


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Juče sam pročitao kako je Žoze uveren da će Grizman na kraju posle svih peripetija završiti na OT.
                            Što me jako iznenadilo znajući da Francuza od Barse deli samo autogram.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Najnovije što sam pročitao je, da je odlučeno da se dovedu Sandro i Fred i da to bude sve. Ako se ukaže prilika još neko, ali ništa veliko.

                              Ostaju Marsijal, Rašford, Pogba.

                              Što bi značilo da bi se vratilo na stare staze i razvoj mladih igrača koje imamo.

                              Comment


                              • Odličan posao bilo bi angažovanje Sandra i Freda. Samo što su nama deficitirane obe bekovske pozicije tako da sam Alex nije dovoljan.
                                Ukoliko hoćemo na crtu komšijama tanko je dovesti samo dva igrača. Treba jedan superstar da pokrene mašineriju.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 01-05-18, 13:51.

                                Comment

                                Working...
                                X