Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Jesmo kod Memfisa stavili buyback opciju? Odlicnu sezonu igra. Bas mi je drago da je nasao mjesto da pokaze da je dobar igrac i da jednostavno nismo umjeli sa njim, kao sa jos dosta igraca zadnjih godina.
    Tako nesto zelim i Marsijalu ako ode.

    Pitanje za vas, Jang i Valensija prvih 11 sledece sezone? Ono je zalosno koliko usporavaju igru, posebno Toni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mislim da jesmo ali ne moze on da igra u PL sa onakvim stavom, njegov nivo je Holandija i eto Francuska. Jbg nije mogao da igra ni kod fudbalskog oca Van Gala, mada Zoze nije htio da ga proda vec je ovaj trazio da ide, i to je ok, bolje mu je sto je otisao, igra stalno i igra dobro, ali dosta lutanja s njim, te kao krilo, te kao ss, te kao desetka, nosilac neki Holandije sto se ofanzive tice pa se zestoko prosuli, sumnjam da ce ikad uspjeti na najvecem nivou, iako ima predispozicije.

    sigpic

    Comment


    • To je to izgleda

      Comment


      • Bio je novi Rivaldo kad je dosao u Benfiku, neki cudan hibrid SS i AMa. Ne znam ce on nama da igra. Klupu?

        Talentovan def, mislim da je proslu sez imao odlicnu. Samo cudan put je imala njegova karijera za sada...
        sigpic

        Comment


        • Brazilac, 24 godine, Turska i Belgija, igra kroz sredinu najbolje, jedino ako ga vidi na desnom krilu ali opet bi on ulazio u sredinu kao svi koji nam igraju desno. ne znam, meni to nejasan trasnfer potpuno. Ne treba nam jos jedan ofanzivac kroz sredinu stvarno
          sigpic

          Comment


          • Manchester United

            Zapita se čovek kako smo došli i do tog drugog mesta...

            Neće se ništa osvojiti dok mu igraju igrači “koji ostavljaju srce na terenu” (strašno limitirani: Rasford, Lingard, Jang, Erera, Dzons...), a ovi znalci sto nece da se vracaju nazad grejali klupu. Nisam ni za jedne ni za druge, pre sam za neku kombinaciju jednog i drugog. Murinjo očito nije, bitno mu je da je igrač poslušan i da hoće da trči 90 min jer će mu trebati da brani gol, a to što ne znaju da odigraju pas na prvu niti da prime loptu je skroz nebitno.

            Još jedna sezona će se izgubiti sigurno, jer smo do sad dve izgubili a još nigde nekog obrasca igre, nekih razradjenih akcija, plana. Sve gurni je na krilo pa sta bude. A ovde se priča kako se sledeće godine mora ostvariti napredak koji će zadovoljiti, a taj napredak je 6 bodova više od trenutnog salda i eventualni prolazak neke Sevilje, Šahtjora ili Porta u osmini finala LŠ.

            Igra ne može da dodje preko noci, niti moze bilo koji igrac da je donese ako trener nema viziju kako ce igrati, a Murinjo je ocito nema.
            Zasto mu najbolji štoper sedi na klupi? Zasto Herera igra umesto Mektomineja kog je toliko hvalio? Zasto nije uvideo da Lingard ne moze da bude jedan od trozubca napred prvenstveno zbog toga sto igra sa trojicom u sredini? Zasto se danas nije znalo ko je napadac a ko krilo? Zasto mu ne igra Mata koji svaki put kad je igrao isporucio ove sezone? To su samo neka od pitanja za Murinja na koja, siguran sam, ni sam ne zna odgovor.

            Dovesce se neki fini igraci, napravice se fina osnova za sledeceg trenera, to je plus, ali jako tesko da mozemo da uradimo nesto vise sledece sezone.

            DDG
            Sidibe Tobi Baji Sandro
            Matic
            Savic Pogba
            Marsijal Alexis
            Lukaku

            je tim sa kojim bi se svaki ozbiljniji trener borio za titulu. Nadam se da kroz dva naredna prelazna roka mozemo da gledamo ovaj tim.
            Last edited by HeadBurn3r; 20-05-18, 00:24.

            Comment




            • On je vrv direktna zamena za Matu, me thinks.
              sigpic

              Comment


              • Moguce, dobar je Zoze sa Brazilcima inace, Cezar, Lusio, Maikon, Mota, Marselo, Vilijan

                sigpic

                Comment


                • Taj Taliska mi ima smisla samo kao igrac za klupu odnosno direktna zamena za Lukakua koju ove sezone nismo ni imali.

                  Tapatalk
                  sigpic

                  Comment


                  • Ili je zamjena za Matu, pa ce sa Lingardom da se bori za minute ili je zamjena za Felainija pa ce da igra kad se bude igralo sa tri u vezi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne moze na krilo, ne moze da koegzistira sa Maticem ili Pogbom sa 2 u vezi. Kao treci vezni sa tri u vezi je dobra opcija. Jedino tu ga vidim.

                      Comment


                      • Mi na rosteru imamo toliko igrača... da ladno nikoga i ne bi morali da dovodimo.

                        Dovodimo ih zato što ovi koji su tu igraju ispod nivoa.

                        Da li je do njih ili do trenera, vreme će reći.

                        Comment


                        • Meni najzalije Matica, previse je dobar da bi se cimao sa ovom grupom gradjana. Toliko dobrog posla obavi i dzaba, ne mogu da ga isprate. Toni je napokon posle dugo vremena izgledao kao onaj stari, grizao je po desnoj strani, radio prljav posao, otimao lopte i prodirao, ali em nije dugo trajalo, em mu se nisu ovi naprijed dobro otvarali.
                          sigpic

                          Comment


                          • Manchester United

                            Matic je najbolji pojedinac ove sezone. Imao je par losih meceva, losih za njegov standard, za neki drugi (Bakajokov standard npr) jako dobro. Ostatak utakmica - besprekorno.

                            Znaci Lukaku i Matic. S tim sto je u Lukaku imao onaj pad oko Nove godine. Ostatak tima nema nikakvog napretka, cak je bilo onih sto su nazadovali (Raso, Marsijal, Erera, So...). Pogba, Lingard, Smoling nekonstantno. Toplo-hladno.

                            Comment


                            • Čitao sam Red Forum i dosta komentara i mnogi priznaju da je SMS klasa ali da je sličan kao Pogba i vlada konsenzus da nije to ono što je potrebno Junajtedu. A s obzirom da Pogbu nema ko da kupi... Jedino njih dvojica da igraju u paru a iza da bude sam Matić.

                              Ali i tu je problem što SMS igra više levo a čini mi se da je i Pogbi to omiljenija strana.

                              Samo ne bih voleo da SMS dodje sa potencijalom koji ima i da igra iza Pogbe i glumi Felainija i traći talenat.

                              Comment


                              • Pogma-SMS sredina terena pa jos Matic na to, ne daj Boze.

                                Ako se Pogba prodaje onda ima smisla dovoditi SMS-a ali zajedno da igraju, za mene jedno veliko NO NO.

                                Sto se Talisce tice, ono sto sam ga gledao u Besiktasu, okej je to sve ali ovo je stepenik iznad, cak i dva i da li moze da isporuci i u Utd vidjecemo. Mozda sad kad se misli da je prevelik zalogaj bude dobar transfer. Njegovo dovodjenje po meni znaci odlazak Felainija.
                                Nadam se da nije resenje za desnu stranu jer bi to bilo i dalje ista prica.
                                Treba nam desno krilo, Bejl, Perisic, Wilian. Okej, roumuju i oni po terenu ali sj uglavnom po desnoj strani i napadaju sa te strane, nesto sto je bolno ocigledno da nam je boljka.




                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X