Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moralo je ovo da se osvoji, jbt oni imaju Rudigera i Kejhila koji su odron stoperi, imaju Bakajoka koji ne zna dje udara, ne igra mu najbolji igrac sezone, usao je Konte mnogo zatvorenije i defanzivnije od Murinja, po cijenu zivota branio gol i da Dzons nije napravio to sto je napravio mislim da bi dobili. ALi jbg sama odluka da ti finale igra Dzons je previse debilna i bas sam trazis poraz u toj situaciji, prvih 20 minuta Dzons im je dao sve, moglo je komotno biti i 0-2.

    Samo mene buni kako ne vidi da Lingard ne moze da bude osmica, da je odscijecen kad su tri vezna iza njega, da Lingard najvise isporucuje kad je drugi napadac ili desetka. Jbg on je i danas stvorio sansu Rasfordu ali rasko je propao potpuno.
    sigpic

    Comment


    • Nije bitan trofej.
      Mi smo osvojili drugi trifej ove sezone.
      Trofej. “2. Mesto na cvrstinu, disciplinu, skupe fudbalere i bez ikakvog koncepta i strategije da budemo najbolji, vec samo tim koji ce uvek biti drugi iza tima koji stvara nesto i igra nesto”

      Ali da, ipak nama naravno fale “ta 3,4” igrača...

      Comment


      • Mislim da je vreme da se rastajemo sa Dzonsom, nije on kvalitet ni za rotaciju. Englez je, mlad i dalje, mogu lepe pare da se uzmu za njega.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Posle 80 godina finale FA kupa rijeseno iz penala
          sigpic

          Comment


          • Raško se zahvaljuje mami što je dospeo na Mondijal tako da su mu apetiti izgleda splasli. Zadovoljio se time i sada baš ga briga.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Očekivao sam, ne iz pesimizma.

              Conte je igrao za novi ugovor. Čelzi jeste slabiji od nas. Nema priče.

              Sančez... promašismo...

              Zato sam protiv da dovodimo Tobija i ostale koji imaju 29, 30 godina za po 50 ili 90 mil. Jer se posle slikaš.

              Comment


              • Kad igra i kad je fit, dobar je on. Ali to je retko, nedovoljno, irelevantno.
                Godinama zelim da ode, ali nznm, nisam siguran.

                Comment


                • Mi nijednog iskusnog igraca nismo doveli za velike pare, Ibra za dz, Sancez straight swap, Matic za 35 miliona eura sto je presmijesno i sad ako dodje Tobi to ce biti za 40 miliona eura najvjerovatnije, sto je opet presmijesno. I niko od njih nije bio veteran sem Zlatana, svi su u najboljim fudbalskim godinama manje-vise. Ovoj ekipi treba iskustva, prekaljenosti, trebaju im igraci koji su prosli nesto. Jer su svi stoperi sem Smolinga mladi, a i on tek ulazi u najbolje godine za stoepra, bekovi su iskusni, a trebalo bi obratno da bude, no svakako ce jedan bek doci tokom ljeta, Pogba i Lingard mogu imati 25 godina ali u glavi nemaju vise od 16, Martijal i Rasko placaju danak neiskustvu i ne znaju kako da se nose sa raznoraznim situacijama. Matic iskusan i odma napravio razliku, Sanceza cekamo sledece sezone, Ibra prosle gazio i bio glavni igrac ekipe i najzasluzniji sto je igra bila onako dobra. Bez starca nema udarca. Ali nama pet godina treba stoper od 30 godina i pet godina ga vec nemamo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Mislim da je vreme da se rastajemo sa Dzonsom, nije on kvalitet ni za rotaciju. Englez je, mlad i dalje, mogu lepe pare da se uzmu za njega.
                    Watford je previse za njega.

                    Comment


                    • U da, korneri. I prosle sezone sam kritkovao Murinja sto mu Rasko izvodi kornere, i sad opet Rasko izvodi kornere. Pakao. On mora da na treningu dominira cim ovoliko povjerenja ima kod njega sto se tice prekida. ALi kornere i prekide generalno izvode krajnje amaterski. Toliko visokih igraca, a manje-vise smo potpuno bezopasni iz prekida. Sem Lukakua i Smolinga ostali nista ne umiju glavom.
                      sigpic

                      Comment


                      • Siti ulaže u mlade igrače.

                        Kao Sanea onda. Možda im dođe Mbape, itd. Spremaju ogromnu kintu.

                        Liverpul isto.

                        Naravno da mora da postoji balans.

                        To je sada priča u kom će pravcu klub ići. Ili želeti da ide.

                        Comment


                        • I mi smo ulagali u mlade igrace od kad je otisao stari. Pogledaj koliko igraca je dovedeno koji imaju manje od 25 godina

                          Lukaku 24 godine, Lindelof 22 godine, Pogba 23 godine, Balji 22 godine, Martijal 19 godina, Memfis 21 godina, Sou 18 godina, Erera, Blind i Roho 24 godine, to su transferi Murinja i Van Gala, Mojes je doveo Felainija i Matu, a oni su imali 25+, svakako nisu bili stari ni oni kad su dovedeni, to su sve igraci za neki duzi period od pet i vise godina barem

                          Da ne pricam koliko je igraca stiglo u akademiji, posebno dok je tu bio Van Gal, oni su i dalje tu, a svi ovi sem Memfis su tu i dalje u prvom timu. E vrijeme je da neki od njih vise ne budu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ali sad su u priči neki igrači od 27 kao Sandro, pa na dalje.

                            Comment


                            • Ed, dovodi Bejla. Bar da imamo jednog WC igraca u timu a da nije golman.

                              Kad je zdrav, top 5 igraca na svijetu. Opasnost na svakom dijelu terena.
                              I dalje ima brzine koliko oces


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Na kraju mozemo da podvucemo crtu. Neuspjesna sezona, napredak vidljiv jer liga je najbolje mjerilo uvijek, ne pozicija vec broj pobjeda, poraza i bodova. ALi nije ni prosla bila uspjesna, nije ni ova i pored drugog mjesta. Tako da ima jos jednu sezonu na raspolaganju i morace da bude bolji nego prosle i ove sezone ako zeli da zadrzi mjesto. Morace da bude konkurentniji u LS i morace da bude bolji protiv malih u ligi, ako to uspije da odradi onda neka dobije jos dvije sezone. Znaci sad je pod must 87 bodova barem i cetvrtfinale LS. Trofeji manji ako dodju super, ali nisu bitni maltene.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X