Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SMS ce u Englesku samo ako mu daju neke nenormalne pare. Pre ce izbrati Juve i da ostane u Italiji, pa onda Spanija pa tek na kraju Engleska.

    Comment


    • SMS i Pogba u istoj ekipi, pa to je samoubistvo. Ono sto sam siguran ako ode Martijal bice zamijenjen sa u ovom trenutku boljim igracem.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Trika nema da ga daju tako, ako ga budu prodavali bice to za kes, 80-100 miliona. Mada mislim da nema sanse da bude prodat. Juventus je platio za debelog luzera Iguaina 90 miliona, za Pogbu ispod 105 nisu popustali, 100+ miliona traziti odjednom ili ga poslati u Atletiko za Grizmana, glava za glavu.
          To je jedino fair, nebitno za Pogbu. Jer i Pogba nije placen odjednom, dve rate su bile cinimi se.

          Upravu si sto se tice SMS-a i Pogbe u istom timu, jos na to dodas i Matica

          Comment


          • Originally posted by Cristina1971 View Post
            SMS ce u Englesku samo ako mu daju neke nenormalne pare. Pre ce izbrati Juve i da ostane u Italiji, pa onda Spanija pa tek na kraju Engleska.
            Ne bi voleo SMS-a u Unitedu. Dečko ni izbliza ne vredi te pare koje se spominju.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • https://www.thesun.co.uk/sport/footb...o-replace-him/

              Koje debilne izjave.

              Idi u Kinu.

              Comment


              • [emoji23]

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Ako Felaini ostane, to znaci da je uspio u svojoj namjeri i da je klub popustio pred ucjenama Belgijanca.
                  Jasno je stavio do znanja da hoce ugovor na 2 god i povecanje plate.

                  Klub se u tom slucaju, popisao na godine i godine prakse da 30+ igracima daju ugovor na 1 god. Nedopustivo



                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Super je ta praksa onda, posto je Valensija dobio 2+1 ugovor
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Super je ta praksa onda, posto je Valensija dobio 2+1 ugovor
                      Ovo nije humano

                      Comment


                      • Ovaj klub valjda nece dopustit da ga ucjenjuje neki Fellaini
                        Jbt lik umislio da je Messi pa se cjenka sa institucijom Manchester United
                        1000x većim igračima od njega nisu ispunjavanje želje oko place i ugovora i nema razloga da pristanemo na to nego mu trebamo dati nogu u guzicu i neka ide u kinu jesti rižu s Oscarom


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          SMS i Pogba u istoj ekipi, pa to je samoubistvo. Ono sto sam siguran ako ode Martijal bice zamijenjen sa u ovom trenutku boljim igracem.
                          Ne bih se kladio bas na to, SMS i Pogba u istoj ekipi bi moglo da bude mac sa dvije ostrice. Mogli bi da budu bas brutalni zajedno ali isto tako i da na momente djeluju aj da kazem nepovezano. Mada dosta bi zavisilo i od formacije, 4-3-3 s Maticem npr mislim da bi to moglo da bude brutalno.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • The entire staff is doing everything they can to make me stay,' said Fellaini, who came off the bench to head an injury-time winner against Arsenal last weekend.
                            'Now I am in a strong position, especially since Mourinho has stated that he wants to keep me.
                            'Last year I went to the coach and I said that I wanted a new contract. I then had a second meeting, but I will not ask it 10 times.
                            'Afterwards I became important for the team. And a good player costs at least €50million. The club knows that they went wrong there.
                            'I am now 30 years old, end of contract and negotiating with Manchester United. There are several clubs that show interest. I'm waiting for what's going to happen.'


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Toplo preporučujem.
                              Veliki SAF [emoji123][emoji123][emoji123]

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by nine33 View Post
                                Ne bih se kladio bas na to, SMS i Pogba u istoj ekipi bi moglo da bude mac sa dvije ostrice. Mogli bi da budu bas brutalni zajedno ali isto tako i da na momente djeluju aj da kazem nepovezano. Mada dosta bi zavisilo i od formacije, 4-3-3 s Maticem npr mislim da bi to moglo da bude brutalno.
                                Real ozbiljno traži Pogbu.

                                Spremni su da daju kintu po kojoj smo ga kupili + još preko nešto.

                                Kad god su kupili igrača od nas dobro su prošli.

                                Mislim da bi legao samo tako. Kod nas je evo već 2 sezone, nije pokazao ne znam šta. Osim frizura.

                                Pitanje je da li ga prodati sada po dobroj ceni ili zadržati, ako i sledeće bude igrao ovako, cena ima da mu ide na dole.

                                Comment

                                Working...
                                X