Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Kada će te naučiti. Ne pleše se protiv Uniteda na Vembliju [emoji3]
      Kao po nepisanom pravilu obija vam se poput Bumeranga o glavu [emoji6]

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Meni će srce da slomi odlazak Martiala koliko i odlazak Beckhama, a to je mnogo više nego bilo čiji odlazak, uključujući i CR-ov.

          Muka mi je da ulazim na twitter i da čitam stvari vezane za United van toga. I kad se nakanim, onda naletim na izjavu onog govnara zbog koje mi se dodatno obrće želudac.
          Lik je besraman, veliča drugo mesto, priča kako ćemo biti ispred Liverpoola, kako je sve super, slavi drugo mesto ko titulu, samo da bi pravdao sebe.
          Kao, bolji smo od Liverpool-a, navijači Uniteda imaju više razlog za zadovoljstvo nego Liverpool-ovi. To im kao poručuje.

          Pa sinak, sad bih menjao našu sezonu za sezonu Liverpool-a. Ljudi igraju SF LŠ-a, verovatno će i finale, a ti ćeš vengerovski da se kitiš tu FA Cup-om, za kojeg sve zabole sad. Wow, big deal...

          To nije moj United.
          Imao sam nameru nekoliko puta da ohladim moju pasiju i pažnju usmerenu na United, nikad mi nije uspevalo, i tamo kad je Fergi ispao u LŠ kao četvrti u grupi, i u ovom haosu u post SAF eri. Sve kao racionalno imam nameru, ali me ne drzi ni 2 sekunde.

          Sad se zaista plašim da će ovaj tenkre da mi ubije pasiju. Poserem mu se i na drugo mesto. Da nas je on vodio duže, 7 miliona navijača na Svetu ne bi imali, kamoli 700.
          Pobedimo Tottenham, top4 ekipu u ligi, i ja u fazonu "whatever". Hvala, Murinjo...
          Ne kapiram kako neko dete, neki novi klinac koji sad gleda fudbal može da se rilejtuje za ovaj Murinjov Junajted. LVG-ov nestabilni i kljakavi Man Utd je bio jedno 15 puta relateable nego ovo sad.
          Plaćamo mnogo, ne stvaramo ništa, fudbal dosadan u toj meri da je legit kukati kad se raspadnemo, iako to nije češće nego kod LVG-a.
          Gušimo igrače, flamboyant igrače ubijamo u pojam.
          Ne vidim nikakav big picture.
          Bukvalno piša po UTD DNK. Kancer.

          Bez preterivanja bih sad prihvatio da nas vodi neko, bilo ko, sa kim bi video neku širu priču, sliku, neki živopisni, uzbudjujući koncept pa neka smo sad i peti, bez LŠ-a...
          Last edited by Busby Babe; 23-04-18, 01:06.

          Comment


          • Ne znam Kako ima obraza da govori da imamo bolju sezonu od Liverpoola i to jer imamo par bodova vise od njih
            Super ako osvojimo fa cup ali polufinale, finale lp je 50x veći uspjeh i ako se ne osvoji liga prvaka jer ipak tamo igraju najveći klubovi i to je pravo mjerilo snage
            U ligi je sad svejedno jesmo li drugi ili četvrti
            Treba govorit da imamo bolju sezonu od Chelsea jer je to istina a on provocira kloopa koji je izbacio city a mourinho ispao od Seville koja je zadnju gostujucu pobjedu ostvarila protiv nas i nece se vjerojatno plasirat niti u EL


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Trudim se da budem realan.

              U jednom trenutku sam rekao, negde pre mesec dana - ostatak sezone će odlučiti.

              Nije isto 2. ili 4. 4. mora da igra kvalifikacije, ranije počinje pripreme, remeti se ciklus.

              Zar ne vidite koliko su svi u Engleskoj skočili na nas jer smo se vratili.
              Poređali smo Liverpul, Siti, Totenhem, sve redom. Brane mukicu Poketina, a argument je da se u njegovom slučaju uspeh ne meri trofejima LOL.

              Ja ne branim Murinja.

              Ali moramo da budemo ujedinjeni. To je esencija - United.

              Klub je zauzeo super stav po pitanju Marsijala. Da ostane. Ako on zatraži da ode, biće pušten. Ovo je United. Nikome ne može da se na blanko garantuje startno mesto u timu. Bio to Pogba, Sančez ili bilo ko.

              Stvarao nešto.

              Počestili smo jake. Mnogo bodova je prosuto protiv slabih ekipa... Siti je zasluženo osvojio titulu.
              Dovešćemo levog beka, AMC i wingera.

              Meni bi bilo bezveze da smo Spursi koji kao igraju za raju. Igraju za trofeje, ali su im nedostižni.

              Stabilizovala se situacija u ekipi i klubu.

              To svi vide. I napada na United su sa svih strana.

              Comment


              • @marko NFL
                Nema vise kvalifikacija, 4. Ide izravno u lp


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Izvinjavam se onda.

                  Bez obzira, ja sam gledao, prosto je važno da li smo ispred ili iza Liverpula i Spursa.

                  A dokazali smo i u direktnim utakmicama da smo ispred.

                  Comment




                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Problem kojim imam sa Murinjom je što ne može da pobedi moj, ponekad črajharderski optimizam, i celu tu moju priču "Ma biće sve dobro". A to sam uspeo da ispoljim i kod LVG-a i kod Moyesa.

                      Ubedjen sam da će Mourinho uvek da se žali na sve ostalo osim na njegov lični rad.
                      Prodaće talentovanog igrača jer je trenutno nezreo, nema taj kapacitet da izvede trenutno nestabilne igrače na prvi put.
                      Onda će da dovede nekog igrača koji se uklapa u njegov profil ličnosti, ali taj neće da bude dovoljno dobar, njega će da brani iako nije dovoljno dobar, a suptilno će da proziva ostatak tima.
                      Kad bude imao te njegove ratnike, onda će da priča kako nema dovoljno kvaliteta, Neymara i takve su drugi doveli.
                      Kad ima 2 talentovana igrača koji treba da se istrpe, onda će da poručuje da još nema tim kakav on želi i na terenu i van terena...

                      I tako u krug, imaće neku rogobatnu improvizaciju. Koncepta bez, trošićemo paremo, bićemo dobri, ali ne i vrlo dobri/odlični/najbolji.
                      Bez koncepta ne možeš da budeš najbolji, bez long term vizije zbog kojeg ćeš da trpiš neke stvari da bi sačekao momenat kad se uspostavlja era.

                      Mourinho mi je gubljenje vremena, nećemo biti katastrofa, ali nećemo da bude taj United. U medjuvremenu ćemo da potrošimo neke talente, možda i da umanjimo sebi reputaciju, pogotovo za talentovane fudbalere.
                      Ja ne vidim da u budućnosti nekoj on istrpi i Chonga i Gomesa, i nekog novog Chonga. Kao što ne bi trpeo ni Lingarda da ga je preuzeo sa 21, nego sad sa 25 može da ga koristi. Kao što Rashforda ne bi trpeo da Rashord već sad nema objektivan kvalitetan i za moderne uslove incidentno profesionalan odnos prema klubu, treningu, treneru, timu. A i taj Rashford da nije naše dete, da ovo nije njegov klub, i ceo takav, veliki profesionalc, dobar momak, hard worker, otišo bi. Nego ovako, naše dete je, pa će biti spreman da se žrtvuje dodatno.

                      Defanzivce će da oblikuje u zverine, Bailly ako se ne povredjuje će biti najbolji štoper na Svetu. Ostalo, no way Jose...

                      Comment


                      • Van Galov Junajted je bio najsmornija ekipa u istoriji fudbala koja nije bila sposobna stvoriti 2 šanse u jednom meču, osim kad je bio primoran da se odrekne filozofije u određenim utakmicama, jer je osjetio otkaz. Hvala mu na FA kupu i derbijima, tu je stvarno pokidao obje sezone.

                        Murinjo zasere u nekim stvarima, iznervira opasno, ali opet nadoknadi nečim drugim. Kad god sam htio da ga prestanem podržavati vratio bi mi povjerenje nekim rezultatom, nečime.

                        Vidićemo kako će završiti ova sezona, kako trenutno stvari stoje Murinjo odrađuje dobar posao, daleko od nečega što bih pretjerano hvalio ali lagano ispred svega što smo gledali od 2013.

                        Murinjo neće dovoljno ostati da bi trpio nekog Čonga tako da ne treba razmišljati o tome. On ostaje još sezonu dvije u vrh glave, ali ono što će u tom periodu uraditi jeste da će presvući komplet prvih 11 (osim De Hee) u odnosu na one koje je zatekao u ljeto 2016. Taj proces je dobrim dijelom započeo, ovo ljeto nek promijeni bekove, dovede zadnjeg veznog i desno krilo i taj proces je završen.

                        Junajted je brend i mora biti relevantan, ne može zaposliti nekog Skolsa i igrati najljepši fudbal i biti šesti.

                        Comment


                        • Manchester United

                          Sta je zapoceo rekonstrukciju? To ro traje 2 godine, trajace i sledece a dotad su Sancez, Matic okosnica tima a sta ce biti za 2 godine?

                          Prije ce biti da ce biti teret za te 2 godine nego sto ce biti okosnica tima.

                          Pogba non stop nesto oko njega, Marsijal ide, Rasford vidjecemo koliko ce biti spreman da bude backup opcija.
                          So otisao. To je trebala biti okosnica tima, mladi igraci koji ce kroz 2-3 godine dostici puni potencijal i dominirati ligom.

                          Ko kaze da ce te iste igrace korsitit taj novi menadzer. Mozda mu ne bude po volji Lindelof, ti “novi bekovi”, Rom.

                          Pominju se Wilian i Perisic. Eto i Bejl.
                          Sve gotovi igraci koji ce kroz 2-3 godine opet morati da se mijenjaju a ni sa njima nisam siguran da mozemo stici Siti koji je napravio ono sto smo mi trebali.

                          Njima okosnicu tima cine vecinom mladji igraci uz vodjstvo David Silve i Aguera a ostalo sve oko 25 godina i mladje ili koliko vec, da ne provjeravam.
                          KDB, Sane, Bernardo Silva, Sterling, Zesus, Walker, Mendy itd itd.


                          Moramo nekako parirati i sa mladjim i iskusnijim igracima, dobar mix da se napravi.
                          Sta nam vrijedi rekonstrukcija ako ce on otici u toku/posle sledece sezone. Ajmo jovo nanovo. To sto on misli da se igra kosarke na OT, nece misliti taj sledeci menadzer, imace drugaciju viziju i koncepciju kako da sastavi ekipu.
                          Sto bi se reklo dzabe smo krecili.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Last edited by Miki28; 23-04-18, 21:57.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment




                          • Video je star 3 meseca. Pre nego što smo doveli Sančeza.

                            Ako bi išli u ovom pravcu, ja bih bio zadovoljan.

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Sta je zapoceo rekonstrukciju? To ro traje 2 godine, trajace i sledece a dotad su Sancez, Matic okosnica tima a sta ce biti za 2 godine?

                              Prije ce biti da ce biti teret za te 2 godine nego sto ce biti okosnica tima.

                              Pogba non stop nesto oko njega, Marsijal ide, Rasford vidjecemo koliko ce biti spreman da bude backup opcija.
                              So otisao. To je trebala biti okosnica tima, mladi igraci koji ce kroz 2-3 godine dostici puni potencijal i dominirati ligom.

                              Ko kaze da ce te iste igrace korsitit taj novi menadzer. Mozda mu ne bude po volji Lindelof, ti “novi bekovi”, Rom.

                              Pominju se Wilian i Perisic. Eto i Bejl.
                              Sve gotovi igraci koji ce kroz 2-3 godine opet morati da se mijenjaju a ni sa njima nisam siguran da mozemo stici Siti koji je napravio ono sto smo mi trebali.

                              Njima okosnicu tima cine vecinom mladji igraci uz vodjstvo David Silve i Aguera a ostalo sve oko 25 godina i mladje ili koliko vec, da ne provjeravam.
                              KDB, Sane, Bernardo Silva, Sterling, Zesus, Walker, Mendy itd itd.


                              Moramo nekako parirati i sa mladjim i iskusnijim igracima, dobar mix da se napravi.
                              Sta nam vrijedi rekonstrukcija ako ce on otici u toku/posle sledece sezone. Ajmo jovo nanovo. To sto on misli da se igra kosarke na OT, nece misliti taj sledeci menadzer, imace drugaciju viziju i koncepciju kako da sastavi ekipu.
                              Sto bi se reklo dzabe smo krecili.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Ja ne znam šta da ti kažem ali ovo se zovu špekulacije ili ti fudbalski tračevi a to je besmisleno gurati da bi se postavilo kao argument protiv Murinja. Isto tako se sa nama povezuju SMS, Sandro, Malkolm a niko od njih nije star, šta sad bih trebao reći kako Murinjo forsira dovođenje mladih.

                              A statistika u tom smislu ti opet ne ide u korist: Baji doveden sa 22 godine, Pogba sa 23, Lukaku sa 24, Lindelof sa 23. Miki imao 27 kad je došao, najbolje godine. Zlatan je svjesno doveden na sezonu dvije, a Matić i Aleksis su 2 pojačanja koja su dovedena kao stariji ali baš zato da bismo imali taj miks mladosti i iskustva.

                              Prilično sam uvjeren da na će većina pojačanja koja dovedemo na ljeto biti starosti do 26,27 godina, ali ajde vidićemo.

                              Comment


                              • Al zato ce da proda five stars prospect koji ima 22 god

                                Comment

                                Working...
                                X