Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Momir Peh View Post
    Nije da nekoga treba da interesuje, nije da je nešto važno, nego eto samo da konstatujem kako nekolicinu forumaša ovdje odavno ne čitam, posebno kad je fokus na Mourinhu.
    Vjerovatno sam im ja ogadio temu nazivajuci portugalca: ljigom, splacinom, djubretom, govnarom... Bilo je tu jos epiteta ali ne mogu sad da se sjetim.

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Ma ta izjava mene više nervira iz ugla da pokazuje da je on opsednuto preplašen da i na trenutak neko pomisli da je luzer. To je ta priča o njemu i nesigurnosti.
      Preveliki ego pobednika ima, i užasno se plaši da barem na trenutak ne gleda u sadašnjost, da ga nekom u datom trenitku ne smatra totalno relevantim.

      Ali jeste džukačka ta izjava i taj odnos. To što je on pljuvao je njemu donelo taj silni novac koji on troši na pojačanja.. Što mu reče Cristiano Ronaldo jednom "Ne pljulj u tanjir iz kojeg jedeš...."

      Mene najviše zbog odnosa. Mnogo sam više očekivao od njega u ljudskom smislu.

      Godinama se nudio, hvalio Fergusona, hvalio klub.
      Mislio sam da će da ima jedan zdrav odnos prema klubu i pre svega radnom mestu.

      E onda neka radi, selektira, doselektira, nek brlja, greši, ispravlja, evo mu 5 godina bez pritiska rezultata.

      Ali da poštuje što mu je klub sve to pružio. Nije mogao ni toliko, jebiga.

      Ne sviđa mi se u kom pravcu klub ide, delujemo kao očajnici koji bi trpeli sve. Samo se nadam da je uprava pametnija od mene, da će ga izložiti da sigurno ostaje a onda da ga šutnu na leto poput Van Gala, zaslužio je to.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Ovo je vec drugi post, zato sto je promasio sa igracima zato je dobio otkaz. A nije dobio otkaz jer nije dovrsio projekat, osakatio bi nas dodatno.

        Ne bih vise u Murinju, splasnuo sam malo, bio sam nervozan nekoliko dana zbog njegovih izjava, ostajem pri svome da ce dobiti otkaz sl. sezone, ti mislis da ce osvojiti titulu sa 3-4 novih igraca, ja bih bio presrecan da si ti u pravu i nosio bih ga na avataru godinu dana ako osvoji PL.
        A to se ne zna, mozda bi mu kliknulo sledece sezone. Dobio je otkaz jer je fejlovao rezultatski plus je Murinjo bio slobodan kao zamena. Da nije bio Mou slobodan trebao je da ostane Van Gal jos jednu sezonu ali ovako tako je ispalo i to je to. Ne kazem ja da ce osvojiti titulu, svakako ce dovesti igrace a ne krsine jer je magnet za igrace a kada i kako cemo se rastati je druga stvar i za to cemo videti sta ce biti. Svakako se treba podrzati i on i igraci pa onda podvuci crtu.

        Comment


        • Slabo pišem neko vreme...

          Pogba bojkotuje Murinja ima nekoliko meseci. Ne znam kada se ovo desilo u Evropskom fudbalu.
          Zlatan je dobar sa Pogbom, dobar je i sa Murinjom.
          Marsijal je Francuz.

          DDG, Matić, Valensija, Baili, Rašford, McTominey, Lukaku se neće pridružiti.

          Pogba i Marsijal lete na kraju sezone ako Murinjo ostane 2. moguće i 3.

          Iako ga Marsijal ne bojkotuje.

          Čitaćemo to jednog dana u knjizi.

          Zlatan ide u Galaksi mislim.

          Comment


          • Originally posted by MarkoNFL View Post

            Pogba bojkotuje Murinja ima nekoliko meseci. Ne znam kada se ovo desilo u Evropskom fudbalu.
            .
            Hazard ga je isto bojkotirao, ali nebi se složio da pogba namjerno loše igra


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • MarkoNFL odakle ove informacije, tvoja razmišljanja ili pročitao negde?

              Mnogo je loše sve ovo i što je najgore ovakve stvari su ozbiljnije od nedostatka rezultata.

              Comment


              • Daj bre manite se takvih kurirskih šljam priča...

                Comment


                • Originally posted by Krojf View Post
                  MarkoNFL odakle ove informacije, tvoja razmišljanja ili pročitao negde?

                  Mnogo je loše sve ovo i što je najgore ovakve stvari su ozbiljnije od nedostatka rezultata.
                  Moja razmišljanja.

                  Prvo sam mislio da je Pogba...

                  Ali sada kapiram da ga je namerno kulirao vezano za šta mu je govorio.

                  Onda kada je bila "prehlada" razlog što ne igra, bilo je jasno da se nešto dešava.

                  Comment


                  • Hvala Zlatko za sve sto si uradio za fudbal i naravno hvala sto si igrao za Mancester Junajted.

                    Bilo je uzivanje gledati ga svih ovih godina, steta za povredu i sto nije mogao i ovu sezonu da izdominira ali takve stvari se ponekad desavaju u sportu. Sretno u nastavku karijere.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Krojf View Post
                      Nije u Realu uzeo titulu?

                      Nije se u Čelsi vratio i uzeo titulu?

                      Pa i prošle godine sa nikakvom igrom uzeo Kup Uefa a taj trofej je misaona imenica za Liverpul, Arsenal, Totenhem u smislu da ništa slično nisu osvojili XY godina. U smislu da ništa nisu osvojili XY godina.

                      Taj povratak u Čelsi mnogo govori o njemu doduše. Išutirali su ga kao kockara a on se ponizno vratio pa im napravio čudo u narednoj godini.

                      Sve u svemu, zna ali je stoka i stoga ispod renomea Junajteda.
                      Nisi ti to dobro razumeo, kad krenu kola nizbrdo on prvi ide. U Celsiju drugi mandat je dobio sampionski tim. Koji je odmah posle njegovog odlaska opet uzeo titulu.
                      U Realu je brzo najuren. Imao je on rezultate ali cim oni izostanu neko drugi mu je kriv i nikad ne prihvata svoju krivicu.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Kasno je dosao ali i u tim godinama pokazao klasu...

                          Ne sumnam da bi bio najbolji strijelac/igrac da je dosao par godina ranije u PL.

                          Srecno majstore u nastavku karijere i uopste u zivotu.
                          Ne volim arogantne ljude ali njemu to itekako pristaje


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Jedan od najboljih igrača svoje ere.

                            Pokraden za nekoliko zlatnih lopti.

                            Mislim da je United jedini klub sa kojim nije uzeo titulu.

                            Nadao sam se da će ostati u Evropi jer još ima kvalitet, ali LA da malo bude zvezda i tamo

                            Comment


                            • Solidan je Zlatan bio,imao je finih sezona u karijeri.

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Nisi ti to dobro razumeo, kad krenu kola nizbrdo on prvi ide. U Celsiju drugi mandat je dobio sampionski tim. Koji je odmah posle njegovog odlaska opet uzeo titulu.
                                U Realu je brzo najuren. Imao je on rezultate ali cim oni izostanu neko drugi mu je kriv i nikad ne prihvata svoju krivicu.
                                Jesam ali tebe izdaje sećanje ili pamtiš selektivno.

                                U Realu je brodolom doživljavao svake sezone dok nije naposletku uzeo Primeru sa 100+ datih golova.

                                U Interu mu nisu davali basnoslovne pare da osvaja Serie A, to je mogao i Mancini, znači fejlovao je par godina dok u 3-4 sezoni nije osvojio sa Interom LŠ.

                                U Che ista priča u obe epizode, 2x, najuren odmah posle šampionske sezone.


                                Dakle, nije tačno da je bežao a posebno ne prvi.
                                Last edited by Krojf; 24-03-18, 16:18.

                                Comment

                                Working...
                                X