Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bellerin pa kako grize u odbrani, bas ono Murinjovski igrac... Ne verujem nesto u ovo.


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Bellerin i Rose, vrh


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Taj Belarin mislim da ide negde sigurno ,samo sto prvi put vidim da ga vezuju za MU,ocekivao sam ga u Juventusu,po pisanjima al rano je to oko transfera jos,pogotovo sto ide WC...ko zna sta ce sve tu biti,mada MU svakako mora po bekove po meni oba DL Sandro,a desno neko bar da bude da moze da pokrije Valensiju

        Treba jedan WC stoper...pa da se jedan od preostalih 6 kojih ima MU slepa uz tog,ovako ima dosta stopera al svakom jbn neki segment fali..ja bih Tobija iz Spursa

        Treba jedan mali tehnicar na sredini..e tog treba naci...i jedan recimo Vidal /Zorzinjo/Radja...i po meni mora jos jedan spic da se kupi,ili da Rasko bude zamene Romelu,a ako se prodaje Martial onda i krilo,dal Perisic ili koga kod je zamislio Mou da mu se dovede

        I onda da vidimo na sta ce to da lici

        I da dodam ako bi debeli Raiola,mogao da utice na jedan trejd Pogba za Veratija bio bi potez godine

        Dajte coveku jos godinu dana uz naranvo da Glejzeri iskesiraju sve sto trazi pa ako ne uzme PL ili LS teraj te ga,a ako vam se ni tad pored trofeja,ne bude svidjala igra,pa onda navijajte svi za RM....ili jedan od malo klubova koji igraju atraktivno i imaju reazultat...to nije lako igrati lepo i imati rezultate,moguce ali koliko takvih primera ima...trenutno Real,Bajern,Barsa,Siti(ove godine ,videcemo sledece) LFC igra lepo al nemaju rezultat.titule...u proslosti Barsa,Milan,RM i MU nekad davno
        Last edited by 61563; 20-03-18, 12:53.

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0
          Sad sam otisao i pogledao komentare posle utkamice sa Monacom (da, dosadno mi je) kada je Pep izveo postavu (tacnije sredinu, sa Fernandinjom i ispred Silva i De Brujne) koja danas bas dominira. Ismejao sam se kakve sam komentare sreo, stvarno ne znam kako neke ljude nije sramota.
          Pa nisam sad bas siguran sta hoces da dokazes? Isti taj proslogodisnji Monako bi nakantao i ovogodisnji Siti da im oduzmes Edersona, Vokera i tu novu ekipicu. Uostalom, i tvoj Liverpul ih je nakantao jer igrate upravo onaj fudbal koji ne odgovara Pepu, a ovaj se nije prilagodio. Pep jednostavno ne moze da se prilagodi protivniku, ali ako mu das dovoljno novca da sistemski sagradi tu svoju ekipu, napravice tim jak kao crna zemlja pa mu nece biti ni bitno protiv koga igra. S jedne strane svaka cast za sistemsku izgradnju tima, s druge strane, checkbook manager.


          Originally posted by Ser Gagi View Post
          Citao sam neke postove od prosle sezone, jedan post Bicija

          Jao majko, totalno zaboravih na ovo. 7 defanzivnih igraca protiv Rostova na OT LUDILA !!!
          On debelo gresi sa tim suludim kalkulacijama u nokaut fazama, i ja to ne sporim. Zbog toga necemo nikad osvojiti LS sa njim. Ali ligu on moze da nam donese, ja to odgovorno tvrdim. Daj mu ekipu i osvojice. Od krucijalnog znacaja je da izguramo ovu pricu sa njim, da mu damo igrace koji mu trebaju i da kompletira slagalicu. Jer kad se osvoji liga, stvari se menjaju za 180%. Pre svega nisi vise krava muzara, i ne postoji ta urgentnost da se dovode igraci po svaku cenu jer vise ne gori pod nogama. I najbitnija stvar od svega, odjednom u ekipi imas 23 igraca koji znaju kako se pobedjuje, koji znaju sta je potrebno da bi osvojio. Tada se sve menja. I na tome mozes da gradis.

          Vi bi Poketina da dovedemo? Ok. Dodje taj Poketino u tim losiji od onog koji ima u Totenhemu. Sagradi sistem, igru, ima sve da puca. Hoce, ne sporim. Da mu Vudi jos par top igraca, ludnica od igre. Najbolji fudbal na svetu igramo. Samo, ima tu jedan problem, trebao sam ovu pricu da prekinem na pola. Sta ce se desiti dok gradi, naravno ne osvoji nista prve sezone, rano je, i napravi neku mini-seriju losih rezultata u drugoj sezoni? Sta ce tad da se desi? Mojes je pukao pod pritiskom, postao psihijatrijski slucaj posle 7 meseci u klubu. Van Gal, covek koji je svojevremeno hteo da bije sudiju, koji je skidao gace u svlacionici pred igracima da pokaze kolika muda ima, je pukao pod pritiskom posle godinu i kusur. Jel vam zaista jedan Poketino izgleda kao covek koji ce umeti da se nosi sa pritiskom koji donosi najgori posao u svetu fudbala, biti menadzer Mancester Junajteda?
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • S obzirom na to da je Pep dobar deo para puko na igrače koji mu nisu ni igrali zbog povreda ili zato što su još mladi, pritom je bio prinudjen da preplati neke engleske igrače, jer su mu bili potrebni za registraciju, ne može se pričati da je više potrošio novac od Mourinha. Možda jeste nominalno, ali zapravo i nije.
            Pritom je više doveo igrače za budućnost nego Mourinho.

            I na sve to, iznašamarao ga je ove sezone.

            Razumem ja i slažem se da je nasledio bolji tim, ali je i Mourinho dobio i dovoljno vremena i sredstva da stvori funkcionalan tim, a Pep ga je sa ozbiljnim povredama iznašamarao, na terenu.
            Teren govori, selektivno izvlačenje nekih cifara ne govori.
            Na terenu je Pep ove godine razmišljao o svim timu, stvarao svoju igru i mleo sve. Mourinho se prilagaodjavao slabijim timovima, manjim klubovima sa i manjim resursima, ugnjetavajući kvalitet svog tima.

            Pep je dao smisao potrošenom novcu, Mourinho nije
            . Mourinho je dao smisao nekom stvaranju debilne mantre da nama stalno treba još 3,4 nova igrača.
            Pa dobio ih je 8, golman mu je De Gea(SAF era), Valencia takodje, ima Martiala kojeg ne zna da koristi, a na čijim ledjima, sa kršinom od ostatka tima, LVG imao uspešniju sezonu nego Mou prošle.
            Znači dobio je dovoljno igrača i resura i vremena da stvori funkcionalan tim. I niko mu drugi nije kriv.
            Ajde stalno da pričamo "Treba mu još 3,4 igrača da dovede". Onda sledeće godine kad ih dovede, 2,3 igrača neće biti u formi, verovatno najviše njegovom krivicom, pa ponovo će mu trebati još 2,3 igrača. I tako u krug...

            Temelje igre neće postaviti. Pep je možda imao ne baš najsjajniju prvu sezonu, ali je postavio temelje igra, otpočeo je implementiranje neke strategije i stvaranja sistema igre (nebitno da l se nekom svidja ta igra ili ne). Pa su sad došli rezultati. To kod ovog nema... Mourinho nema nikakakv identitet u igri, ne postoji hijerarhija planova, ne postoji strategiških ciljeva što se tiče igre na samom terenu, nema vizije igre, samo neka puka i gruba improvizacija na mišiće...

            To ko ne vidi, ili mnogo moćno sebe laže, ili jednostavno nije sposoban da uvidi to.
            A to je najveći problem.
            Last edited by Busby Babe; 20-03-18, 13:02.

            Comment


            • Ne najbolje da MU postane ,lupam Vozdovac i da menja trenere ko carape,i nijednom ne dozvoli ceo ciklus,od bar 3 sezone

              Jbg uvek je lakse promeniti 3 trenera nego 7 krseva koje su nasledili i Mojes i LVG i Mou,jer poslednja SAF sezona,jeste bila uspesna...ali iza sebe je ostavio penzionere i urgirao da se doveden nesrecni Mojes...koliko god dobrog i doneo MU,tu na kraju je SAF napravi debeli problem sto se buducnosti tice...i necu vise ,jer ce te vrv sad svi skociti jer u SAF vidite nepogresivog Boga,ja samo posmtram realno situaciju
              Last edited by 61563; 20-03-18, 13:11.

              Comment


              • SAF jeste napravio gresku, sto je dao job Moyesu koji nije bio za Junajted. I Moyes nema apsolutno nikakve veze sa ovakvim Junajtedom, jer je on doveo samo jednog igraca, odnosno dvojice. Felaini i Matu.

                Van Gaal je branio svoj kukavicki fudbal sa "procesom" i kako timu treba rekonstrikciju. Napravio je on bogami rekonstrikciju, doveo 6-7 polovnjaka.

                Murinjo sada brani svoj autobus, kaze da Sevilla ima bolje igrace javno, treba mu 3-4 igraca i tako to. Ne mozes nesto braniti, mozes neke fudbalske laike lagati, ono sto ja vidim je da tim u najmanju ruku stagnira, mozda i nazaduje. Odnosno nazaduje, prosle sezone imali smo mnogo boljih utakmica u PL nego ove.

                Sledece sezone ce biti isto ja garantujem, nece on osvojiti PL pored Pepa, teorije nema, a nece ni LS zbog svoje taktike. I opet ce faliti 3-4 igraca.

                Comment


                • A ne moze i sledece sezone da mu fale 3-4 igraca, to je alibi prica za ovu sezonu. Sledece sezone ide prica da ga izdaju igraci

                  Comment


                  • I nakon njega je potrošeno, ne smem ni da izustim, koliko stotine miliona?
                    Dovedeno je 22 (ne računajući Romera i Valdeza) igrača, i ne računajući Lingarda i Rashforda koji su tu naša deca, a ostali su De Gea, Valencia, Smalling, Jones(sa kojima je Fergi znao da pravi rezultate i kad su bili frekventnije povredjeni), i može da se kaže Young, zato što je imao sjajne momente, kad je bio jako koristan igrač, i igrao bolje nego što je ikada za Fergija. Znači doveli smo 20 igrača za nekih 9 pozicija u timu, i sad je Ferguson kriv?

                    Neki igrači su debilno prodati ili najureni, loše korišćeni i tu Moyes, normalno ima najmanju krivicu, jer je najmanje bio. Ali je samo i Zahu loše hendlovao, mada Zaha i sada ima mostly totalno nezrelo ponašanje, kamoli tada. Nakon toga, upropašćen je world class potential Januzaj, kojeg je isto doveo Fergi u klub.

                    Apsolutno nemaju opravdanja, i ako ih neko ima to je Moyes jer je osudjen na propast, jer su uticajni igrači iskoristili momenat da Fergi ode i da podignu nogu na astal i da budu nemotivisani "Ajde zajebi me, ko si ti da mi se kurčiš, godinama me trenira Ferguson, ti ćeš sad da mi glumiš autoritet" + Rooney case...

                    Moral of the story, dovoljno je vremena prošlo, dovoljno je igrača dovedeno. Neki su veliki promašaj, ali su mogli pametno da budu iskorišćeni da se na vreme prodaju. Ne znam koji kurac je npr i ove godine Darmian u timu, koj djavo je Blind kad mu se ne uklapa, a samo je izgubljena prodajna vrednost....
                    Neki nisu toliko loši igrači koliko su loše trenirani. Nema više opravdanja, koliko god da posao u Unitedu za sebe veže ogroman pritisak, taj pritisak ne sme biti opravdanje za sebe.

                    Nije dovoljno igrača napredovalo u post SAF-eri, polako više postajemo grobnica za igrače nego mesto gde se prave velike karijere, kako je bilo nekad...
                    I to mora da se menja.
                    Last edited by Busby Babe; 20-03-18, 13:30.

                    Comment


                    • U svakom slucaju kad bude Mou odlazio ostavice mnogo bolji tim nego sto je zatekao.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sledece sezone ce jos teze biti osvojiti PL, Liverpul ce biti izuzetno opasan. City naravno, uz Celzi i Totenhem tako da sa pvom pricom koju prevodilac gura PL je daleko. Da bi uzeo PL moras dobijati u derbijima i na strani, naravno kod kuce i da bude sto manje kikseva protiv manjih timova.
                        Sa ovakvom igrom je to nemoguca misija.

                        Dzabe njemu Mesi da se dovede, ne bi umio da ga korsiti. Dinosaurus je to


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • U svakom slučaju ostaviće mnogo slabiji tim nego što je mogao.
                          Dobio je vrhunska pojačanja, Martiala, Rashforda, i ponovo nećemo da budemo full package tim.
                          Igrači nisu dovoljno napredovali, većina je stagnirala, neki su ugušeni.

                          Ostaviće je tim koji je neuigran iako su tu već neko vreme...

                          Comment


                          • Pa logicno je da ostavi bolji tim sa obzirom da ce biti sigurno 3 godine i da ce potrositi pola milijardu minimum. I na renome koji ima kao menadzer, ocekivano je da dovodi bolje igrace.

                            Nije ni to problem, problem je sto je igra mizerija, WBA ima smisleniju igru.

                            Comment


                            • Mislim da treba vratiti Van Gala, steta sto nije dobio priliku i navijaci su zeljeli da ostane, imao je podrsku svih, od navijaca do igraca, nisu se sprdali s njim i njegovim mailovima uopste i sad ovaj trol dodje i prica nesto o Van Galu, a garantujem da ga je pljuvao najstrasnije i jedva zelio da mu vidi ledja. Van Gal je zelio igrace i dobio je igrace. Dakle radi se o ovim fudbalerima.

                              Bastijan Svajnstajger - 8.10 miliona funti
                              Mateo Darmijan - 16.20 miliona funti
                              Memfis Depaj - 30.60 miliona funti
                              Morgan Snajderlin - 31.50 miliona funti
                              Entoni Martijal - 54 miliona funti
                              Vanja Milinkovic Savic - 1.58 miliona funti
                              Falkao - vrijednost pozajmice na godinu dana 6.84 miliona funti
                              Deni Blind - 15.75 miliona funti
                              Markos Roho - 18 miliona funti
                              Ander Erera - 32.40 miliona funti
                              Luk Sou - 33.75 miliona funti
                              Anhel Di Marija - 67.50 miliona funti

                              Dje su i sta rade ovih 12 velicanstvenih? U klubu je ostala polovina njih, od te polovine cetvorica su apsolutno nebitni i igraju samo u slucaju nuzde. Martijal i Roho imaju svoje mjesto. Dakle za manje od cetiri godine od 12 igarca koje je doveo, dvojica ce ostati samo. Eh pa da ja imam pamcenje zlatne ribice pa da se ne sjecam sta se pisalo za Van Gala, kako su mu svi trazili glavu posle Volfsburga, kako je to najgori fudbal ikad, kako je to najdosadniji fudbal ikad, na rc ga nazivali izlapljelim starcem, ovdje nije bilo toga ko ga nije vrijedjao i trazio mu glavu. A sad ispade Van Gal nije dobio pravu priliku, igrao se neki super zanimljivi fudbal, dala mu ekipa 49 golova na 38 utakmica u ligi. SJutra da se dovede Poketino onda bi plakali za Murinjom i srecnim vremenima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja bi pre vratio Mojzija nego Van Glavonju, toliko o njemu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X