Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam se oglašavao posle sramote i ispadanja iz Lige prvaka. Ključ ispadanja po meni leži u prvom duelu gde smo samo gledali kako da sačuvamo De Heu i odigramo na nularicu.
    Nadao sam se da će trijumf nad Redsima dati toliki stimulans i dozu samopouzdanja da ćemo jako nadahnuto i energično krenuti na Andalužane, na kraju krajeva, da ćemo se izboriti i obezbediti sledeću fazu.
    Murinjo je sve ubio početnom postavom i taktikom kojom se vodio. Ne pamtim da smo kukavičkije odigrali na svom bunjištu i sam sebe je doveo do utopijskog rezultata. Bilo je samo pitanje trenutka kada će Sevilja kazniti sve propuste i nedostatke.
    Slažem se da je bespotreban pazar bio Lindelof. U moru štopera koje imamo na raspolaganju Šveđanin nije bio toliko potreban.
    A i ptice na grani vide da smo deficitirani na pozicijama oba beka i klasičnog plejmejkera koji sadašnjem Unitedu trebaju kao ozeblo sunce.
    Ne verujem da se razmatra Murinjova smena i ako potvrđuje da postaje trener koji gubi kompas. Sujeta i tvrdoglavost dolaze mu glave, a najgore što posle svakog pada ko papagaj ponavlja kako je zadovoljan htenjem i zalaganjem.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • [Tw]974352738183254017[Tw]

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kako bespotreban stoper? A to sto je Roho bio povredjen godinu dana do Decembra. Juna nije moglo da se zna da li ce se vratiti bas Decembra ili kasnije i koliko ce mu trebati da udje u formu. Levi bek nije kupljen jer se ceka da se vidi sta ce biti sa Soom a Valensija moze da krpi, moze i Jang ali to je ovo sto gledamo. Druge pozicije su bile potrebnije i tu se trosilo. Pare za transfere su potrosene i ne verujem da se moglo trositi vise letos a ako se svi dobro secamo nije imalo ni za krilo. Sva sreca se Marsijal malo dozvao pameti pa za sada ne visimo iz top 4, takodje i Lingard odigrao. Dovodjenjem Sanceza je odradjen deo posla a na leto moze da se kompletira tim pa da vidimo.
        Last edited by mikisavic89; 15-03-18, 19:25.

        Comment


        • Originally posted by Baka View Post
          Sta pise brat ovo je nevjerovatno.

          Je l bi ti bilo ok sa ste ispali u grupu kao cetvrti, zasto da se mucite sa nokaut fazom kad ne mozete osvojiti LS? E i sta ste uradili sto ste dobili Celzi i Liverpul? Niste uzeli titulu, posto je to ista logika za Sevilju i LS.

          Skinuo pritisak sa igraca, only one way to do it! Mikisavicu, on se skinuo i posrao po tebi, davis se u Murinjovim govnima trenutno.

          A mogao je i da rece ja sam kriv za sve, bez ikakvog pominjanja igraca i kluba... Ali zaboga da li bi mogao to podnijeti...

          Sent from my LG-H818 using Tapatalk
          Svaka čast za momka na ovakvom komentaru, još više za one zadužene na ovom sajtu da da sankcionišu a ne sankcionišu ove i ovakve stvari.

          Isto tako i za sve one (a mnogo vas je) koji su odlučili da od ove teme naprave totalni cirkus, pretvarajući je u posljednjih par dana čistu pljuvačinu po treneru, ne ostavljajući prostor da se išta drugo ovdje napiše. Da ne govorim da su pritom komentari toliko primitivno i kočijaški, da ne citiram, sve ste sami napisali.

          Što se trenera tiče, primjećuju se 2 vrste ljudi ovdje: par njih, koji hladne glave kritikuju šta ne valja, ali napišu i šta valja, daju neku po meni realnu ocjenu, sve to pritom kulturno iznose. Druga vrsta, je odlučila da ništa ne valja, da je trener sve uništio što se može uništiti, da se ponaša u klubu užasno (što je totalna glupost, totalna, osim one izjave od prije neko veče, ne znam da mu se ima šta zamjeriti). I to čak nije ni problem, gledajte samo lošu stranu, ne volite ga, nije problem, ali se ponašajte malo normalnije, birajte riječi, ne nazivajte svakakvim imenima, ne Murinja, več forumske kolege, kao što je @Baka nažalost uradio.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Ajde bre nije mogao da dovede beka a doveo je Lindelofa koji je bio najmanje potreban jelte, Baji, Smoling, Dzons, Roho, to su 4 stopera, Lindelof je 5ti. A bekove nemamo.
            Stoper najmanje potreban? Really dude?
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Stoper najmanje potreban? Really dude?
              Svakako manje potreban nego bek. I Blind moze na stopera, i dosta puta ga je koristio prosle sezone na toj poziciji.

              Mi smo poceli sa Blindom kao prvi levi bek u sezoni, bek ap Esli Jang. Shaw je prolazio i prolazi kroz neke "procese" koji niko ne zna sta znace.

              Epa, stoperi Baji,Smoling,Dzons,Roho i Blind. Levi bek Blind,Jang,Sou koji ga nikad ne koristi,i desni bek Valensija i raspali Darmijan.

              Sta je potrebnije?

              Comment


              • Nama je i sad potreban stoper, svaki put ista prica, posle Skolsa sve je bila prica za veznjaka i to se smirilo. 100 godina smo cini mi se pod Smolingom i Dzonsom za koga znamo da se stalno povredjuje. Jedino sto tu valja su Smoling i Bai. Lindelof je za sada ocigledno promasaj, ali ja bi njemu dao sansu, da ga vidimo sledece sezone. Bekovi i stoper su pod MUST sto se tice ljeta i prelaznog roka.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Stopere imamo. Zna se sta nama treba. Nama treba da igraju Smoling i Bai svaku, kao i 2 beka, treba cetvorka u odbrani da se ustali i uigra, to je mnogo bitnije od same suve klase koja naravno treba da postoji. Smoling i Bai su dovoljno dobri, uz dva beka sasvim solidna cetvorka moze da se napravi. Smoling igra vec duze vreme u kontinuitetu i to dobro, vrlo retko gresi i kada pogresi zbog njega se jos redje primaju golovi, Bai sa druge strane dosta pauza zbog povreda, ako su povrede iza njega ok ako ne da se trazi drugo resenje. Ma Zoze je sve samo ne glup i amater zna on sta je klasa od igraca i sve sto se dovede bice dobro, kako odluci tako. Problem su malo cene ali valjda ce na leto moci da se uvalja neko od igraca za razliku od proslog. Na sve to odlicno smo prosli sa Sancezom tako da bi trebalo biti dovoljno da se na leto kompletira solidna ekipa koja ce moci ozbiljno da konkurise za trofeje.
                  Last edited by mikisavic89; 16-03-18, 12:43.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by mikisavic89 View Post
                      Stopere imamo. Zna se sta nama treba. Nama treba da igraju Smoling i Bai svaku, kao i 2 beka, treba cetvorka u odbrani da se ustali i uigra, to je mnogo bitnije od same suve klase koja naravno treba da postoji. Smoling i Bai su dovoljno dobri, uz dva beka sasvim solidna cetvorka moze da se napravi. Smoling igra vec duze vreme u kontinuitetu i to dobro, vrlo retko gresi i kada pogresi zbog njega se jos redje primaju golovi, Bai sa druge strane dosta pauza zbog povreda, ako su povrede iza njega ok ako ne da se trazi drugo resenje. Ma Zoze je sve samo ne glup i amater zna on sta je klasa od igraca i sve sto se dovede bice dobro, kako odluci tako. Problem su malo cene ali valjda ce na leto moci da se uvalja neko od igraca za razliku od proslog. Na sve to odlicno smo prosli sa Sancezom tako da bi trebalo biti dovoljno da se na leto kompletira solidna ekipa koja ce moci ozbiljno da konkurise za trofeje.
                      Meni je, opet kazem, pod must buy stoper vrhunski, jer povrijedi li se jedan od njih dvojice opet ostajes na Dzonsa za kojeg znamo sve kako je oko povreda i igre. Jedino taj Lindelof, ova sezona prva za njega je ni tamo ni ovamo, djeluje mi kao lik kojem treba dosta vremena da se navikne na novo nesto, a porediti Portugalsku i Premijer ligu je smijesno. A sto se tice Roha, evo produzio ugovor, ali nekako nikad covjek nije siguran s njim, kao tempirana bomba je, ona povreda ga je sjebala bas.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • @nine bolji stoper od Dzonsa, Lindelofa i Roha nece doci da sedi na klupi tako da mislim da je to to od stopera. Naravno uvek moze neko da ode a neko da dodje.

                        Comment


                        • Ne bi sjedio na klupi, zdrava konkurencija uvijek dobro dodje, nekad ce probati sigurno i s 3 pozadi. Svakako za mene su stoper i bekovi podjednako vazni da se dovedu. A ostalo kako vide, taj veznjak tipa Jorginho, Alcantara bi takodje legao samo tako. Ono sto je sigurno je da ce sledeci prelazni rok da bude od velike vaznosti i vrlo interesantan i plus zavrsava se prije pocetka sezone.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • "I am not going to run away. I am not going to disappear. I am not afraid of my responsibilities."

                            Jose Mourinho has had a lot to say in his press conference this afternoon (BBC)



                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Mourinho: “The teams that are always there are for some reason, Real, Barca, Juve, Bayern. The good thing for me, I’m the same page as the owners, we agree in everything. We know we have a process, we agree in the investments. We need more investment.” #mufc Jos sam donekle pod utiskom od onakvog ispadanja ali opet ne znam, evo ovaj dio uliva neko povjerenje da mozda i moze da uradi nesto, ako skocka sve kako zeli.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment




                              • Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X