Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hrabri činjenica da je uprkos svemu ovo po imenima kvalitetan tim i da uz određene korekcije u kadru i drugačiji sistem konačno zaigramo fudbal.

    Mojes nije doneo ništa dobro, Van Gal barem promociju mladih i ogrešili smo se o njega prilično po svemu sudeći Murinju se pamti trofej koji je nedostajao.

    Treba probati trenera sa ofanzivnim pristupom, za svu trojicu je zajedničko da smo igrali oprezan, povučen, bezličan i dosadan fudbal.
    Mojes i LVG su mogli da se donekle vade na sastav, Murinjo ne može, tim je skockan za mnogo bolju igru i treba nam trener sa drugačijom vizijom.

    Comment


    • Skolsov sin za sve pare izvredjao Murinja na tviteru

      Comment


      • Some players were hiding. Ovo je dio izjave Lukakua posle utakmice.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Najgori fudbal u Evropi igramo,2018 je godina mi zaostali u 90tih

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk
          Fergusonov 1996-1999 Junajted bi strašno nagrdio ovaj sadašnji tim.

          Gigs, Skols, Bekam, Stam, Šmajhel, Kin, Kantona/Jork/Šeringem, Kol, Solšer, većina u naponu snage




          @Nine33


          Preslušao sam izjavu, nije rekao da su se krili na terenu nego u svlačionici, u fazonu bilo ih je sramota da se pogledaju u oči.
          Kaže da su dolazili u dobre pozicije ali da je izosao završni pas i da je tu glavni problem.
          Last edited by Krojf; 14-03-18, 00:43.

          Comment


          • Naravno da ni tu bruku i sramotu juce nisam gledao, ali po ovome sto vi odje pisete i sta sam citao po medijima, sve mi je jasno. Ne mogu da vjerujem da je ljiga ono izjavila nakon utakmice. Ma smece, splacina... ne znam kako da ga nazovem. Mars iz kluba, barabo jedna...

            Jedva cekam ledja da mu vidim pa makar ne osvojili ligu jos 3 godine. Bilo koga neka dovedu, samo da se igra fudbal pa da se nerviramo kad se izgubi onako "na sake" i da uzivamo u fudbalu, a ne ovako. Da ti je muka da odgledas do kraja ili da ga bojkotujes.

            Dje su Mike Phelan i Rene Meulensteen? Njih nikad ne bi mogao ovako da mrzim... koliko god losi kad bi bili ne bi im trazio glavu, a ne bi bilo ni potrebe jer su to ljudi koji bi se sporazumno razisli sa klubom ako ne ide, jer su ljudine... ovoga ces morati govnjivom motkom da gonis. Ne mora biti neki vrhunski trener, samo daj nekoga ko ima istoriju u Junajtedu i ko nece lajati i pljuvati i navijace i igrace i bivse igrace. Dje je i sta radi Steve Bruce? Sjutra bi ga doveo da zamjeni ljigu... Pa on je zaustavljao konferenciju svog tima da se raduje golu Junajteda. Nije ni on neki vrhunski strucnjak ali je makar dobra faca. Ovoga kad vidim, kao kakav klosar sto sjedi u kladionici po cijeli dan i sto pije pivo u parku. Dje je Ole Gunnar?

            Ma bilo ko neka dodje... neko ko ne gleda na klub kao na kravu muzaru.
            Last edited by powerslave; 14-03-18, 02:01.

            Comment


            • Evo sad gledam neki post match i cujem da je Sevilja imala 21 sut na gol... vise od bilo kog gosta na OT-u u poslednjih sedam godina.

              A ovi nasi cetiri suta u okvir.

              E lijepo bogami...

              Comment


              • Tu se govori da se Mou najveće trenersko ime koje možemo dovesti pa da zato ga ne smijemo zamijenit s nekim manje dokazanim
                To je krivo razmišljanje jer jedan Real je pružio priliku Zidaneu iako su prije njega treneri Reala bili Mou Carlo i Benitez
                Znaci doveli trenera koji tek počinje i bome im se to puno isplatilo, isto tako Barca kad je dala priliku pepu iako je vodio tek Barcu2, a i sad dali priliku valverdeu i srušili svaki rekord s njim iako nije trofejni stručnjak kao Mourinho
                Zato trebamo pružit priliku Pocheu ili jardimu ili sarriu ili nekom bivšem igraču Uniteda ili bilo kome drugome samo neka ova gnjida ode iz kluba


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Alexis Sanchez was dispossessed 91 times vs Sevilla. More than any other player in the history of European competition.

                  Kupili mi novog verona ili di mariu


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • A jest vala razocarenje. Ni priblizno nekom nivou koji je imao nekada.
                    I to sto ima zelju, trci tamos-vamos ne vidim poentu, niti smisao...ne vidim nista zapravo, osim besmislen broj izgubljenih lopti.
                    Ali uklopio se. Taman.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Klub ako misli da pokaze da niko nije veci od kluba i da sprijeci dalje sramocenje moraju dati otkaz Smorinju.

                      Ono sinoc je pljuvanje u lice direktno svakom navijacu Utd i to je nedopustivo i preko toga mu se ne smije preci.




                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment




                        • Lepo rekli, sa cime je zasluzio Sanchez da igra pre Marsijala i Mate recimo ovakvu utakmicu?

                          Comment


                          • Razocaran jesam, i iznenadjen. Iako sam davno rekao da je Zoze zavrsio za zivota sa kup takmicenjima, nisam ocekivao da nas jedna Sevilja izbaci. Mada sam ubedjen da bismo prosli Sevilju da smo izgubili tamo.

                            Medjutim, nisam za to da Zozeu vidim ledja. Da li uzasno napadamo cele sezone? Da. Da li je Zozeova krivica za sinocni poraz? Da. Ipak, ima tu jedno veliko ali. Zoze je klasa od trenera, svidelo se to nekima ili ne. Nije u samom vrhu ali nije ni daleko od istog. I kao takav, moze da donese ligasku titulu ako mu se dovedu igraci kakve zeli. Ne bih zeleo jos jedan rebuilding da gledam u skorije vreme. Imamo izuzetno neiskusnu ekipu, igrace koji ne znaju kako se trofeji osvajaju(sirok pojam, da ne zalazim dublje u to koji su sve problemi u ekipi). Fergi je igrao taj predrkani fudbal na koji su se i igraci lozili, pa je bio svemoguc i mogao je sa klincima da osvaja trofeje. Zoze je pragmaticni rezultat menadzer koji ce da se osloni na ozbiljnost i hladnu glavu i da zahteva pouzdanost. To tesko da moze da nadje u gomili nezrelih igraca kao sto su Pogba, Rasford, Marsijal, Baji, So, Erera... Daleko je on od savrsenog, ali kvalitete koji su ga doveli kod nas, niti moze da primeni na nase igrace, niti uspeva da ih silom ugradi u igrace.

                            Da spustimo malo loptu. Hajlajt sinocnjeg meca mi je bio Zoze koji vidi da nista ne mozemo da uradimo i ubacuje u igru povredjenog Pogbu da pokusa nesto. Lik je dzogirao veci deo meca, videlo se iz aviona da nije zalecio povredu. Tu otprilike puca ta defanzivna struktura i gubimo mec. Treba nam taj kreator ko leba, bekove nam igraju dva tridesettrogodisnja krila. Nek Vudvard dovede igrace koje mu Zoze trazi, valjda ce preci preko toga da se moraju dati ozbiljne pare nekad i za nekog neatraktivnog igraca. Bekovi kad stignu, i eventualno neki stoper da se zameni ako uspemo neke od ovih nasih polupanih nekome da uvalimo, garantujem da ce se igrati opustenije napred. Samo da mu se Vudvard ne mesa u posao, iz aviona se vidi da je Aleksis bio Vudvardovo pojacanje.

                            Da zaokruzim stvari, vidim mnogo vise pozitivnih stvari u tome da se Murinju da jos jedna sezona i jos jedan prelazni rok, nego da se dovodi novi menadzer koji svakako nece napraviti instant impact vredan titule.

                            Ps, drago mi je da se opet naseda na Murinjove pres konferencije, jos jednom daje kontroverzne izjave koje svaljuju sav pritisak na njega i samo se o njemu prica.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Uopce mi nije drago sto ruga klub na najgori moguci nacin. Kaze to da je Junajted ispadao i od Porta (potencira da je i SAF izgubio, i to od njega) i onda i Real (opet isto, poredi se sa SAFom), i samo se o njemu prica, i u to je uspeo, niko ne gleda kako je ispao rich WBA iz LS. Najgori fudbal igramo od svih tih timova u LS, i od Bazela gori igramo.

                              Comment


                              • Svaljivao ili ne svaljivao sav pririsak na sebe ..on i jeste glavni krivac

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X