Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lukaku jedini na terenu ima ispravan stav, jedini s mudima. Gledam ga kako razgrće suparničke igrače, puca od želje da napravi nešto. S druge strane, za Pogbu bih se zakleo da sabotira Josea, ne želim da vjerujem da može biti onako neozbiljan.

    Opet moram reći, Jose je apsolutno sve zajebao u ove dvije utakmice, apsolutno sve.

    Nakon utakmice je odigrao na deluded kartu, fazon igralo se dobro, bila je prisutna želja, nije bilo loše. Nije se okomio na igrače, što znači da nije izgubio svlačionicu.

    Comment







    • Sevilla ima negativnu gol razliku u Primeri, smenila je trenera u sred sezone, i izdominirala nas u dvomecu, 2-1 je nerealan rezultat.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Vidio sam koliko im se ne svidja, Pogba neki dan samo sto nije izljubio Murinja. Taj Martijal je u jednom jos zatvorenijem sistemu igrao bolje nego prosle godine i osjetno otvorenijem. Pogba je do prije dva mjeseca drzao fudbalsku kliniku i odjednom kao zaboravio da igra? Sve je do pristupa, ne mozes te stvari da svalis na trenera, eto Pogbi se nije svidjalo u formaciji sa dva, dobio je lijevu stranu u formaciji sa tri pa opet nista. martijalu ladje tonu zbog broja, zbog toga koliko igra, udje s klupe zgazi iz utakmice u utakmicu, pocne od pocetka ne vidi se. Ne odgovara mu kao desna strana, a desno u poslednje vrijeme duoplo bolje igra nego lijevo. Isto kao sto nisam sve svaljivao na Van gala, tako necu ni na Murinja. Van Gal je bio kriv i za Di Mariju i za RVPa i za Falkaa, iako je uradio sve da svi igraju i svima mijenjao pozicije i pokusavao najbolje iz njih da izvuce. Ne mogu jas te neke stavri da zamjerim Zozeu, mogu da mu zamjerim Lingarda jer momak sabija kao je desetka ili ss, ne vracaj ga na osmicu, mogu da mu zamjerim sto je cilj od prvog minuta visoke lopte na Felainija i Lukakua protiv Sevilje ali na formu igraca i davanje sanse igracima nikako. Jer gledamo utakmice iz nedelje u nedelju, nije Zoze rekao Pogbi da ne pogodi nijedan jebeni pas, da se sprda kao ispred zgrade da igra. Ali moze da mu se zamjeri ako mu to bude prolazilo(Pogbi), kod SAFa garantujem ti ne bi.
        Brate ja im vidim govor tela i to je to, ne moze uvek do igraca da bude, danas jos pre utakmice on im kaze duge lopte na Lukakuu i Felainiju, i koji onda kurac rade Lingard, Rashford i Sanchez na terenu, igraci koji zele loptu i prostora, jos imas Matu, Pogbu i Marsijalu na klupi, koji kad udju uklope se u sivilu. Sve je do psihe, a psiholoska prednost se radi kad im kazes da su bolji i da izadju da igraju fudbal protiv Seville na Old Traffordu.

        Comment


        • Napredak u ligi je jasan, pa mi nismo imali opreko 70 bodova od odlaska starog, sad smo vec na 65. Ipak od titule smo jednako udaljeni kao i svih ovih godina od kad je otisao stari. Bio drugi ili sedmi ako kasnis 20 bodova za sampionom onda je to lose. Za Mancester Junajrted je lose. Daljesta ti znaci drugo ili cetvrto? Nista time ne dobijas, od sledece sezone i drugo i cetvrto je direktna kvalifikacija za LS. Ja cak nikad nisam vidio svrhu igranja LS cisto radi igranja. To je Arsenal radio 10 i kusur godina, stalno igrao u LS i stalno ispadao u osmini finala. Sta nam znaci da igramo LS iz godine u godinu i da ispadamo kao veceras? Sta imamo od toga? Apsolutno nista.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Napredak u ligi je jasan, pa mi nismo imali opreko 70 bodova od odlaska starog, sad smo vec na 65. Ipak od titule smo jednako udaljeni kao i svih ovih godina od kad je otisao stari. Bio drugi ili sedmi ako kasnis 20 bodova za sampionom onda je to lose. Za Mancester Junajrted je lose. Daljesta ti znaci drugo ili cetvrto? Nista time ne dobijas, od sledece sezone i drugo i cetvrto je direktna kvalifikacija za LS. Ja cak nikad nisam vidio svrhu igranja LS cisto radi igranja. To je Arsenal radio 10 i kusur godina, stalno igrao u LS i stalno ispadao u osmini finala. Sta nam znaci da igramo LS iz godine u godinu i da ispadamo kao veceras? Sta imamo od toga? Apsolutno nista.
            Ja nemam problem sa time sto smo ispali, mene muci pristup i to je valjda jasno. Sramota je ovo moras priznati, velika sramota. Ma i sramota je blagi zbor.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Brate ja im vidim govor tela i to je to, ne moze uvek do igraca da bude, danas jos pre utakmice on im kaze duge lopte na Lukakuu i Felainiju, i koji onda kurac rade Lingard, Rashford i Sanchez na terenu, igraci koji zele loptu i prostora, jos imas Matu, Pogbu i Marsijalu na klupi, koji kad udju uklope se u sivilu. Sve je do psihe, a psiholoska prednost se radi kad im kazes da su bolji i da izadju da igraju fudbal protiv Seville na Old Traffordu.
              Kako moze Lukaku? Osporavan je s razlogom ali je radio i i dalje radi na sebi i uvijek daje sve sto ima, pristup je tu iako nekad ne pipne loptu po cijelo poluvrijeme. Na kraju dana postujes odluke menadzera i igras za ekipu, ako smjenjujes menadzera i zelis lose ekipi na taj nacin, onda nemas sta da trazis tu vise.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Ja prvi sam pljuvao Lukakua. Svaka cast na borbenosti ali itekako su pljuvanja bila opravdana tada. Sada igra mnogo bolje i radio je na nekim stvarima koje smo pricali da mora da unaprijedi...

                Sto se tima tice, mozda igraci pokazuju dobru hemiju i slaganje van terena ali na terenu ne djeluju kao tim. Ovo je samo kulminacija dogadjaja koji su se desavali cijele sezone.
                4-2-3-1 formacija je ubica za ovaj tim ali taj ne tako specijalni je umislio da je izmislio fudbal i da nema boljeg.
                Bice samo jedna fusnota kad se pomenu treneri Utd. Bruka i sramota


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Ne, i tad su kritike bile pretjerane i nemoj sad da se pravimo svi ludi. Kiksali bismo protiv nekoga i ovdje sam samo čitao Lukaku, Lukaku, zašto Lukaku, izbacuj ga, razni nadimci ako da je neki amater i uopšte uvrede. Uopšte nije igrao toliko loše koliko je napljuvan i bio je klasičan žrtveni jarac. Plus ga je Murinjo preforsirao i umorio, kao i Matića (kojeg je doduše u 99% morao da stavlja).

                Ova večerašnja partija je najgora u tom smislu da nisu djelovali kao da žele prolaz, iskreno kao da su se ispraznili protiv Liverpula i nisu imali neki motiv danas. Tako su mi izgledai bar, a ispadanje je da se ne lažemo zbog Murinjovog pristupa, i u Mančesteru i u Španiji, posebno u Mančesteru.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Kako moze Lukaku? Osporavan je s razlogom ali je radio i i dalje radi na sebi i uvijek daje sve sto ima, pristup je tu iako nekad ne pipne loptu po cijelo poluvrijeme. Na kraju dana postujes odluke menadzera i igras za ekipu, ako smjenjujes menadzera i zelis lose ekipi na taj nacin, onda nemas sta da trazis tu vise.
                  Nije da je Murinjo cvece, i iz Reala ga terali i iz Celzija 2 puta, i to igraci.

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Ja prvi sam pljuvao Lukakua. Svaka cast na borbenosti ali itekako su pljuvanja bila opravdana tada. Sada igra mnogo bolje i radio je na nekim stvarima koje smo pricali da mora da unaprijedi...

                    Sto se tima tice, mozda igraci pokazuju dobru hemiju i slaganje van terena ali na terenu ne djeluju kao tim. Ovo je samo kulminacija dogadjaja koji su se desavali cijele sezone.
                    4-2-3-1 formacija je ubica za ovaj tim ali taj ne tako specijalni je umislio da je izmislio fudbal i da nema boljeg.
                    Bice samo jedna fusnota kad se pomenu treneri Utd. Bruka i sramota


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Pa Lukaku nije delovao dobro dok je radio samo ono što mu se kaže, da sidri tamo u 3 lepe materine, sad kad je njemu prikurčilo da bude odsečen ceo meč, odlučio je da učestvuje u igri, jer njega Mou neće da pljuje. Nema neku drugu opciju u napadu, pritom može Lukaku da mu se sere po glavi svaki dan, Mou neće da prizna da je pogrešio i neće da ga kritikuje, jer je to njegov najveći transfer prošlog leta.

                    Ja sam kod Roma uvek video kvalitet i znao sam da kad tad mora to da ispliva. I kao što sam pričao tad da ga ostatak tima, tačnije sistem igre ostatka tima degradira tako je i sad. Da ima nešto smisleniju igru iza njega, trpao bi 2 komada po utakmici jer je zverina od igrača i ima fenomenalan mentalitet.

                    Ovaj naš fudbal, ala Grof Božović u Zvezdi, buvaj uz aut liniju i čekaj grešku, uguraj na mišiće je preodvratan a u dobroj meri i nelogičan, s obzirom da imamo levo krilo, dešnjaka na levom beku (btw 33god) a na desnom igrača kome gužva ne prija. Ali nema veze, nabijaj.
                    Veznjaci nemaju slobodu da puste dijagonalu. Vidimo jednu dijagonalu u 2 utakmice i to samo kad je takva postavka 20 igrača na terenu takva da ne postoji rizika ako ne prodje taj pas.

                    Mrš bre u kurac.

                    Ovaj prevodilac da ima Zidana u timu, on bi ga stavio u "sredinu", pa da ide tamo na bokove da se bunari na njega, jer jbg visok čovek, ima dobar prijem, obradiće loptu neku.
                    Last edited by Busby Babe; 13-03-18, 22:36.

                    Comment


                    • Manchester United

                      Sto je BB napisao, ovakvi igraci ne zasluzuju defanzivnog trenera.
                      Ne treba da budes Gvardiola ali sa ovim timom na OT se mora napasti 99% ekipa.

                      Ko je zadovoljan ovom sezonom i uopste prilazanim igrama u najbitniji mecevima ove sezone onda se slabo razumije u fudbal


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Last edited by Miki28; 13-03-18, 22:23.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Ja tu ne mogu nikako da se složim, uopšte mi nije isto da li mi je ekipa ispala u grupama LŠ ili npr. četvrtfinalu, naravno da postoji razlika. I nije isto biti drugi i četvrti, bar za mene. Naravno samo trofeji su konkretni uspjesi, ali prije biram da budemo gdje smo trenutno nego gdje je Arsenal. Prosto je to pokazatelj napretka, mi od 2013. nismo bili u top 3, a ove sezone idemo ka tome.
                        Grupa je jedno a nok aut drugo. Pa do relativno skoro Real nije prolazio osminu finala deset godina su ispadali od svakakvih ekipa pa nije bitno. To da cemo da sudimo da li je sezona uspesna na osnovu toga da li se stiglo do osmine i cetvrtine je bez veze jer je nebitno. Nema trofeja PL, nema trofeja LS sezona neuspesna. Onda se gleda neki minimum a to je plasman u LS sledece sezone i to je to.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Nije da je Murinjo cvece, i iz Reala ga terali i iz Celzija 2 puta, i to igraci.
                          Naravno da nije, ali su se u Portu, Interu, Celsiju u prvom mandatu svi kleli u njega, neki se kunu i dalje. Svakako on bolje zna od igraca, ako ga ne prate igraci to je lose i za njega i za njih. Ali ja ne vidim problem na realciji Murinjo igraci, cak sam ubijedjen da je sve ok, problem je u ofanzivnom sistemu koji je zaista los. I kad se napada napada se na zelju, na ludilo neko, kao protiv palasa, kao veceras cak, stvori se odma nesto ali nema nekih uigranih akcija, ne znam kako je to moguce jer je prosle sezone to ofanzivno izgledalo sjajno, falio je zavrsni udarac ali se lako stvarala prednost i dolazilo do sansi.To je vec na Murinju i njegovom timu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Vladane mislim da previse branis Josea posle ovoga veceras. Ovo da je uradio i protiv jace ekipe neke opet bi bilo kukavicki, ponavljam se stalno ali ovako ispasti od jednog prosjecnog trenera i prosjecne ekipe je nevidjena bruka i sramota za koje nema opravdanja.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Manchester United

                              Mou: "I've sat in this chair twice before, with Porto - Man Utd out, with Real Madrid - Man Utd out, so this is nothing new for this football club.”

                              Mourinho: 'I don't think the performance was bad.' #mufc [samuel luckhurst]


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Last edited by Miki28; 13-03-18, 22:28.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by nine33 View Post
                                Vladane mislim da previse branis Josea posle ovoga veceras. Ovo da je uradio i protiv jace ekipe neke opet bi bilo kukavicki, ponavljam se stalno ali ovako ispasti od jednog prosjecnog trenera i prosjecne ekipe je nevidjena bruka i sramota za koje nema opravdanja.
                                ALi uospte ga ne branim

                                Originally posted by Vladan View Post
                                Cak se nisam ni iznervirao jer mi je po sastavu, a i po prvih pola sata bilo jasno da ovo itekako moze da ode ovako kako je otislo. Meni je potpuno ok igrati na remi na strani, odnosno na 0-0 u prvom mecu dvomeca, ali 0-0 nosi odredjene rizike i ako je 0-0 u 60. ili 70. minutu revansa onda je vec jasno da tu jedan gol gostiju maltene rjesava sve. A posebno kad imas jednog jako nezgodnog igraca kao sto ga ima Sevilja na klupi cak, jer Ben Jeder to zaista jeste, i odlican je tehnicar i potez igrac i on je jednim potezom rijesio pitanje cetvrtfinaliste. I ako je Murinjo usao u ovaj mec da cuva gol, a jeste, onda je njegov pristup ovom mecu ocajan i on mora da snosi najvece posljedice za ovaj poraz i ispadnaje. Isto kao sto je zasluzivao pohvale za Liverpul i Celsi, tako ovdje zasluzuje najvece kritike.

                                Jer igras kuci i ulazis u mec sa Felainijem i Maticem, Rasford desno koji apsolutno desno nikad nije bio na nivou i Lingard koji je opet neka osmica sto po ko zna koji put pricam on ne moze da igra. I tvoja igra je da Sevilja vise drzi loptu, vrlo lako dolazi do kaznenog i onda nailazi na bedem ispred kaznenog. Krajnje riskantno, posebno sto Sevilja ima Nzonzija, Vaskeza i Murijela koji itekako znaju da igraju fudbal, ta trojica igraca imaju velike kvalitete, kombinovano imaju snagu, potez, pas, sut, dribling i brzinu i ne smijes da im dozvolis nikakvu slobodu, a svjesno si im je dozvolio. Jer su oni imali slobodu i u Sevilji i bili bolji rival u prvom mecu i samo zahvaljujuci De Hei je tada bilo 0-0. Nije Sevilja neka sprdnja koliko god neki zeljeli da je takvom predstave, ali sigurno nije ni krem evropskog fudbala i niposto ne smije da se ispadne od nje. Ali da mora da se pritisne, da mora da se napadne mora, ako to ne uradis onda ce se desiti ovo sto se desilo.

                                I zaista sam ocekivao posle onakvog prvog meca i posle onakvih utakmica protiv Celsija, Palasa i Liverpula da ce Zoze i igraci prenijeti momentum i formu, samopouzdanje i kontrolisati ovu utakmicu. Kako su kontrolisali utakmicu u subotu, za ovu veceras nisu imali ama bas nikakvu kontrolu.

                                Zoze najveci krivac svakako za ovaj dvomec i ispadnje, jer ova utakmica je dusu dala za Matinu tehniku, Martijalov potez i lucidnost, poceli su da igraju od 0-2, sto je najjace i tada su mogli da daju ta tri gola, jer je sansi bilo, ali da su zasluzili svakako nisu, sto pristupm sto taktikom za ovaj mec i dvomec.

                                Kao sto rekoh Zoze najvise kriv ali nesto je svakako i na igracima. Ovo sto jePogba odigrao od kad je usao je jedna velika sramota. Covjek pas nije pogodio, toliko nonsalantno, toliko neozbiljno da se bas zapitas je li moguce da on u utakmici koja odlucuje o prolazu ima obraza ovako da igra. Balji je zamalo sjebao protiv Liverpula, danas nije zamalo vec je sjebao, prvo nije ispratio ofsajd zamku, drugo kad je vec nije ispratio bio je daleko od Jedera i taj gol je maltene rijesio sve. Drugi gol je smehoteka ali reakcija na primljeni gol i sok u kojem su igraci, ne bi trebalo da se desi tako nesto ali labilnim igracima se to desava, ladje potonu. Sancez, rasford, Lingard svi pogresne odluke na nivou meca, Sancez potpuno odsjecen, ne mogu reci da se nije trudio jer jeste, htio je da igra kroz sredinu ali sem Lukakua niko ga nije pratio. Lukakuu opet svaka cast, borio se, dao sve sto ima, zasluzio je taj gol i to je to.

                                Ali nema dileme sekunde, u ovom dvomecu Sevilja je bila bolja i zasluzeno ide dalje. Ipak da je sramota izgubiti od ovakve Sevilje na Trafordu sramota je. Ali nije prvi put, a sigurno ni poslednji, Bilbao, Selta prosle godine na jedvite jade, tehnicki jake ekipe mancesteru odavno prave probleme, i protiv njih tesko igraju.

                                Svakako protiv Bajerna, Reala i Barselone ne bi bilo lijepo uopste, sa ostalima bi se igralo, mozda se ne bi proslo ali bi bilo na noz. Steta za ispadanje, imali su sigurno cetvrtfinale, ali ga svakako nisu zasluzili. Vidjecemo oce li nauciti iz ovih gresaka i Zoze i igraci.
                                Ovo je apsolutno Murinjov poraz, samo moj mozak ne moze da pojmi da je Murinjo rekao Pogbi da ovako odigra npr. Ja sam svjestan problema sa ofanzivnim sistemom ali odjednom igraci u defanzivi ne rade posao, prvo Lindelof neki dan ne prati ofsajd zamku, danas Balji, ne prate igrace vec im prolaze iza ledja, da ga jbs za te neke stvari ne moze Murinjo da bude iskljucivi krivac.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X