Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mikisavic89 View Post
    Naravno da se igra da se osvoji ali realno tim koji pruza ovakvu partiju na domacem protiv Sevilje ne moze da uzme LS. Da li ispali sada ili kasnije sve jedno. Vi uzivajte ovde u pljuvanju.
    Isuse sto ti to pises
    Ovo je najprestižnije klupsko natjecanje na svijetu i sigurno je svima cilj stići sto dalje a i dobiju se velike novčane nagrade pa sigurno ce u klubu bit bijesni zbog ovog
    Uostalom mi bi ovu sezonu proglasili uspješnom da smo došli bar do četvrtfinala lp a da smo do polufinala to bi bilo fenomenalno a ovo ispadanje je katastrofa i zaslužuje odmah otkaz


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Ajmo malo pozitive. Zavrsavamo sezonu u Arsenal stilu, sa svim pobedama do kraja sada kada je za sve kasno. Vudi prska na brdo zelenih w karaktera, daje Murinju trista meleona, ovaj najzad skockava ekipu i osvaja ligu. I dobro, u LS ispadamo na OT-u protiv Intera nakon sto smo pokusali da sacuvamo poraz od 1:0 iz Italije. Perisic daje gol za opet 0:1, i Inter prolazi sa ukupnim rezultatom 2:0. Murinja nalaze obesenog u svlacionici i uprava pokusava da pruzi sansu nekom svezem momku, preuzima nas Edi Hau i tada stvari krecu na jos gore.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Ako ti mislis da su igraci ovoliko katastrofalni da jedna Sevilja odrzava cas fudbala kao sto ste rekli pre neki dan na Old Traffordu, onda ne znam. I ja cu da pljujem rado, jer pljuvanje je malo za ovo sta covek uradi.
        Nije ovo cas, nije ni Sevilja ne znam sta odigrala, jednostavno lose je ovo kao i u prvom mecu. U medjuvremenu par odlicnih partija, jbg nesto se zajebalo sa Seviljom.
        Svakako sezona je neuspeh kako god se okrene ali neki minimum je tu. Ja sam i dalje za Zozea jer mislim da moze da skocka ekipu i dalje. A i realno ne vidim nekoga ko bi mogao da ga zameni. Napredak u odnosu na proslu sezonu postoji i mislim da moze da se sloze kockice.

        Comment


        • Lukaku je opet bio najbolji i na kraju i gol dade, to je čovjek koji kroz cijelu sezonu igra odlično (osim protiv Sitija i još koja utakmica, kao posljedice umora) a posebno u zadnje vrijeme, baš mi drago s obzirom na pljuvačinu. Baji takođe može da hoda uzdignute glave, De Hea mada je to standardno.

          Pogba je prečesto u zadnje vrijeme oličenje svega što ne volim u ovom timu, taj neki opušten pristup kao da igra prijateljsku u Americi a ne LŠ. Ne znam šta misli da će postići time ali dobro.

          Protiv Brajtona, u tim moraju ponovo Šo, MekTominej, Mata. Neću čak ni previše žaliti zbog ovog ispadanja jer je jednostavno zasluženo, Murinjov pristup je razlog i to je to, da smo ispali nesrećno bio bih sjeban. Ovako, prođimo Brajton i pokažimo tu zalaganje i onda sam manje nezadovoljan.

          Comment


          • A toliko osporavani Lukaku drzi svima vec ko zna koji put uzastopno casove kako se igra i bori.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Svi koji znaju fudbal ne pokazuju u ekipi, ni Marsijal, ni Sanchez ni Pogba. Ne svidja im se ovo Murinjovo sranje, milion posto sam siguran.

              Ja sam i prosle i ove sezone rekao, sa ovakvim fudbalom nikad nista necemo bitnije osvojiti, NIKAD. Dzaba sve, da dovede jos 10 igraca on ce isto igrati, negde ce upaliti na frljoku, onda po staro.

              Comment


              • Sve sto je trazio mu je dovedeno. Imao je ekipu koja je sigurno po ograckom kadru top 10 na svijetu. Ekipa koja ima toliko odlicnih igraca i onda se usudis iz meca u mec da na domacem terenu igras kao picka?
                Momentalan otkaz, ne treba se cekati jutro.
                Dok ne ode sa klupe ne pada mi na pamet da gledam vise ovaj dosadni bezidejni Utd.
                On se pred bitan mec prepire sa Geri Nevilom i De Burom? Ma odjebi covjece. To ti je mozda moglo prolazit ranije ali u Utd se traze rezultati a cinjenica je da za ovih godinu i po dana ekipa uopste nije napredovala, cak igra i gori fudbal nego sto je potrebno. Igra alibi fudbal, igra strasljiv fudbal na OT a imas Pogbu, Sanceza, Lukakua, Marsijala, Rasforda, Matu itd u ekipi?

                Bye bye Mourinho


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  A toliko osporavani Lukaku drzi svima vec ko zna koji put uzastopno casove kako se igra i bori.

                  tt
                  Da da, posebno dosta ljudi s ovog foruma ga nije podnosilo, heheh

                  To da ekipa nije napredovala to je besmisleno.

                  Pogba, Marsijal i Sančez nemaju šta da misle, njihovo je da se trude i daju sve od sebe, a ne da jedan Pogba se isključi kad god mu dođe, ma koliko bio talentovan i kvalitetan, ne može da igra dobro i da se trudi samo kad mu se hoće.

                  Murinjo je sa pristupom zaslužio ispadanje, i to ne sa 1:2 nego 0:3, ali što se igrača tiče, njihovo da je rade što radi Lukaku, to je kraj priče.
                  Last edited by BorisUnited99; 13-03-18, 22:09.

                  Comment


                  • Sezonu ne cini uspjesnom cetvrtfinale ili polufinale, cini je titula. A sanse nema da se ove sezone moglo do titule u LS. To smo valjda znali jos u septembru. Isto tako sezonu ne cini uspjesnom osvajanje eventualno FA kupa ili top cetiri, vec titula u PL ili LS. Za PL smo u januaru znali da nema nista od titule pak. Tako da sto se mene tice minimum samo, nisam ni proslu smatrao uspjesnom sa dva trofeja, necu ni ovu sa top 4 i eventualnim FA kupom. ALi postujem napredak, i taman kad pomislim da je tu, ima ga, onda se desi ovako nesto, neki korak unazad ili cak vise njih.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja prvi sam pljuvao Lukakua. Svaka cast na borbenosti ali itekako su pljuvanja bila opravdana tada. Sada igra mnogo bolje i radio je na nekim stvarima koje smo pricali da mora da unaprijedi...

                      Sto se tima tice, mozda igraci pokazuju dobru hemiju i slaganje van terena ali na terenu ne djeluju kao tim. Ovo je samo kulminacija dogadjaja koji su se desavali cijele sezone.
                      4-2-3-1 formacija je ubica za ovaj tim ali taj ne tako specijalni je umislio da je izmislio fudbal i da nema boljeg.
                      Bice samo jedna fusnota kad se pomenu treneri Utd. Bruka i sramota


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Paul Scholes: "Bez želje. Bez energije. Bez brzine.

                        U svaku utakmicu se ulazi oprezno. Iako su bili dobri u subotu, nisu igrali dobar nogomet. Izvukli su se jer su pobijedili. Bilo je puno upravo ovakvih predstava kao danas koje se pokušavaju sakriti pod tepih."

                        Svaka mu je na mjestu, ajmo sada Zoze isprozivaj Skolsa jer ti ne odgovara istina.

                        Sta ostade od onakvoj trenercini, tuga
                        Last edited by Ser Gagi; 13-03-18, 22:12.

                        Comment


                        • Upravo. Neko malopre pomenuo Mojesa i cetvrtfinale. Sta mi imamo od tog cetvrtfinala kad smo te sezone izrutinirani u svakom derbiju van Vengera. Napredak je ocigledan ali kao sto Vladan kaze ovakve tekme ne smeju da se dogadjaju. Jbg izgleda ekipa nije dovoljno zrela da konstantno pruza odlicne partije i da kad igra lose prolazi. Mozda su se igraci malo ispraznili i posle subotnjeg derbija. Nema potrebe za panikom svakako.

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Svi koji znaju fudbal ne pokazuju u ekipi, ni Marsijal, ni Sanchez ni Pogba. Ne svidja im se ovo Murinjovo sranje, milion posto sam siguran.

                            Ja sam i prosle i ove sezone rekao, sa ovakvim fudbalom nikad nista necemo bitnije osvojiti, NIKAD. Dzaba sve, da dovede jos 10 igraca on ce isto igrati, negde ce upaliti na frljoku, onda po staro.
                            Vidio sam koliko im se ne svidja, Pogba neki dan samo sto nije izljubio Murinja. Taj Martijal je u jednom jos zatvorenijem sistemu igrao bolje nego prosle godine i osjetno otvorenijem. Pogba je do prije dva mjeseca drzao fudbalsku kliniku i odjednom kao zaboravio da igra? Sve je do pristupa, ne mozes te stvari da svalis na trenera, eto Pogbi se nije svidjalo u formaciji sa dva, dobio je lijevu stranu u formaciji sa tri pa opet nista. martijalu ladje tonu zbog broja, zbog toga koliko igra, udje s klupe zgazi iz utakmice u utakmicu, pocne od pocetka ne vidi se. Ne odgovara mu kao desna strana, a desno u poslednje vrijeme duoplo bolje igra nego lijevo. Isto kao sto nisam sve svaljivao na Van gala, tako necu ni na Murinja. Van Gal je bio kriv i za Di Mariju i za RVPa i za Falkaa, iako je uradio sve da svi igraju i svima mijenjao pozicije i pokusavao najbolje iz njih da izvuce. Ne mogu jas te neke stavri da zamjerim Zozeu, mogu da mu zamjerim Lingarda jer momak sabija kao je desetka ili ss, ne vracaj ga na osmicu, mogu da mu zamjerim sto je cilj od prvog minuta visoke lopte na Felainija i Lukakua protiv Sevilje ali na formu igraca i davanje sanse igracima nikako. Jer gledamo utakmice iz nedelje u nedelju, nije Zoze rekao Pogbi da ne pogodi nijedan jebeni pas, da se sprda kao ispred zgrade da igra. Ali moze da mu se zamjeri ako mu to bude prolazilo(Pogbi), kod SAFa garantujem ti ne bi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja tu ne mogu nikako da se složim, uopšte mi nije isto da li mi je ekipa ispala u grupama LŠ ili npr. četvrtfinalu, naravno da postoji razlika. I nije isto biti drugi i četvrti, bar za mene. Naravno samo trofeji su konkretni uspjesi, ali prije biram da budemo gdje smo trenutno nego gdje je Arsenal. Prosto je to pokazatelj napretka, mi od 2013. nismo bili u top 3, a ove sezone idemo ka tome.

                              Comment


                              • Ali ko bi povjerovao da ce covjek posle onakvih utakmica protiv Palasa, Celzija i sad Liverpula ovo da uradi, sto rece neko utakmica prava bila da se napadne, on potpuno pogrijesio s pozicijama i igracima na pocetku utakmice.

                                Ovo sto je PP odigrao od kad je usao u igru je blago receno katastrofa. Potpuno igra iz utakmice u utakmicu bez samopouzdanja, po govoru tijela se vidi.

                                @SerGagi Slazem se s ovim sto kazes da moze da bude da nekoliko igraca potpuno ne mirise ovakvu Murinjovu igru.


                                Jbt ovakva Sevilja i Montela, jos ne vjerujem.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X