Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da ce veceras ovaj klaun otkaz odbit
    Sramota da mi ispadamo od prosječne španjolske ekipe
    Ali opet ce ga neki tu branit jer je bolji od moyesa ali cak i pod moyesom smo igrali četvrtfinale i ispali protiv velikog Reala jedva


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Izgleda da nam dolazi Fred na leto.
      Ma gde, ide Mou po nekog kosarkasa, trika nema da dovede Freda. I da dovede, sta ce mu?

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Katastrofica.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sraman pristup i zasluzen poraz, dobro se trebaju zapitati kako dalje posto ovako ocigledno ne ide.
          sigpic

          Comment


          • Sram ga bilo zbog ovoga, bruka i sramota nevidjena!

            Onakvim sastavom je izasao sa Felainijem koji nije odigrao poluvrijeme ko zna od kad. Zgadio mi se i fudbal i sve posle ovoga, od ovakve Sevilje i ove trenerske neznalice smo ispali.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Ma gde, ide Mou po nekog kosarkasa, trika nema da dovede Freda. I da dovede, sta ce mu?

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk
              Nadam se da je samo ovo tacno iz tvog posta

              Losija ekipa ispala
              sigpic

              Comment


              • Jbg kiks je ovo poprilican ali kad vec nismo uzeli a svakako tesko da ovaj tim i moze do LS nebitno kada smo ispali. Nema potrebe za panicenjem, Murinjo ostaje, verujem da ce skockati ekipu.

                Comment


                • Sezona i zvanicno rezultatski propala. Nesto me ne tangira FA kup. Nisam ocekivao da osvojimo LS, ali eliminacija od Sevilje mi je svakako neprijatno iznenadjenje, iako momci idu zasluzeno dalje.

                  Comment


                  • Manchester United

                    Potpuno neuspešna sezona... vcrs se zavrsila po meni!
                    Pa ona sezona pod LVG sa FA kupom mi je uspešnija od ove.


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • E ne igra se fudbal na silu, jednom ce proci, 2 puta ces plakati. Ovo je cista karma i nista vise. Murinjov poraz i treba da ide.

                      Comment


                      • Ja ne verujem da covek forsira sanceza levo. Pa daj marsijala majku mu i stavi sanceza u sredinu kad vec igras 4231. Ne znam stvarno sta je murinjo umislio sa ovim...

                        EDIT: I da, mrs iz kluba, glupane

                        Comment


                        • Kao kakvi pajseri...

                          Da prostite na vulgarnosti, pogotovo zenski deo foruma, ali Lukaku treba da ih poredja sve u svlacionicu, da skine gaće i da ih lupa po glavi svojom alatkom od 30cm.
                          Pogba treba 10 utakmica da odigra sa zabranom da prelazi pola, da malo pocne da ceni odbranu. Kod prvog gola je zablejao na ničijoj zemlji.

                          Murinjov poraz, treba sad da mu se svi nakače na vrat.

                          Comment


                          • Ovo je bukvalno bila utakmica sezone i ovo se desi, da ga jedan Montela izbaci.

                            Mislio je lako cemo, a dobio po nosu.

                            Velika bruka i sramota.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              Kao kakvi pajseri...

                              Da prostite na vulgarnosti, pogotovo zenski deo foruma, ali Lukaku treba da ih poredja sve u svlacionicu, da skine gaće i da ih lupa po glavi svojom alatkom od 30cm.
                              Pogba treba 10 utakmica da odigra sa zabranom da prelazi pola, da malo pocne da ceni odbranu. Kod prvog gola je zablejao na ničijoj zemlji.

                              Murinjov poraz, treba sad da mu se svi nakače na vrat.
                              Hahahahahahahahahhaha genijalno

                              Comment


                              • Ali koliko je besraman Zoze, postavlja neke nove sopstvene granice. Ovako defanzivno izaci protiv jedne, ajde da budem fer, protiv jedne nista spec ekipe, jos kod kuce, jos sa takvim napadackim potencijalom kakav ima... Sramno.

                                Mada, pitanje je ko je ovde ustvari nista spec ekipa. Mi ustvari nismo ni ekipa, mi smo skup individualaca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X