Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    MekTomi samo ocajno odreagovao kod gola Celsija, ali ni tu nije kriv najvise, Jang snosi isto toliku krivicu, to lose citanje situacija na terenu je zapravo najveci problem ove ekipe, sve ostalo momak besprekorno odigrao, svaka mu cast. Ne treba biti fudbalski strucnjak da vidis da je Jang najgori defanzivno od cetvorke pozadi. Nije bas dobro ali je bolje nego u poslednjih mejsec dana. Lukaku gazi u poslednje vrijeme, nisu bitni golovi koliko ucestvovanje u igri i sasvim to solidno izgleda kako vrijeme odmice. MekTomi uzasno znacajan posao obavlja, onda Pogba ima prostora i slobodu i onda objasnjava kao sto je danas objasnio. Sancez treba da pronadje formu, morao je dati gol u onoj situaicji, Martijal je najmalodusniji trenutno. Matic je danas bas bio mocan, licio na onog s pocetka sezone.

    Smoling i Lindelof su odlican tandem, ali Svedjanin je na kraju ono zestoko zajebao kad je Morata postigao ispostavice se regularan gol, a imao je i onu predaju lopte u noge fudbalerima Celsija kad su zamalo dali gol. Ipak i kod njega je jasan napredak i barem se mnogo bolje kapira sa Krisom nego Dzons. No Balji ce upasti na njegovo mjesto i vakat je vise da se uigravaju on i Smoling za sledecu sezonu isto.
    Hvala sto si mi ustedeo vreme da kucam sa moba

    Koliko je ovo bolje izgledalo i pored nekih gresaka, pa i dobrog dela prvog poluvremena. Bila sam skepticna pred pocetak, priznajem, ali mali pomak, kod nekih bas vidni uspon, povratak kako god...valjda idemo uzlaznom sada.

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Lukaku najpljuvaniji igrač vjerovatno ove sezone da gol i asistira protiv Čelzija. Koliko mi je drago, em je kritika ponekad bila potpuno bespotrebna i neutemeljena, em je i kad je utemeljena to bilo preuveličavano i ljudi su od njega pravili idiota.

      Lindelofu treba par utakmica da pruži dobre partije, nije to savršeno ali jbg nekim godine u klubu ne pomognu.

      I Murinjo, koliko god da u zadnje vrijeme ne igramo kako treba, je ostvario pobjedu protiv Čelzija i remi u Sevilji, što je ipak dosta dobro.

      To je to za februar, sad od marta ključne bitke u kupu, Evropi i ligi. Ne vjerujem da će Žoze dobiti otkaz kako god prođemo, ali zaista se mora pristojno odraditi završnica sezone.

      Comment


      • Sta mislite da li ce odmarati neke igrace protiv Liverpula, s obzirom da ima Sevillu posle 3 dana??
        A obe utakmice su mnogo vazne najveci derbi u fudbalu/top4 i 1/4 finale LSa.

        Da li mislite da je Junajted u ovom trenutku sposoban da odigra maximalno dve utakmice u 3 dana?
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Dobijamo i jednu i drugu 3:0.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by nine33 View Post
              Dobijamo i jednu i drugu 3:0.
              2:0 Nema potrebe zapinjati u umarati igrace za treci gol.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Biće svašta u te 2 utakmice, očekujem na obje da se odmore 2-3 bitna igrača. Najviše će ispaštati sredina, Erera i Felaini povrijeđeni tako da će ostala 3 (ili 4, sa Kerikom) baš veliki teret preuzeti na sebe. Matić je kritikovan dosta ove sezone ali njemu svaka čast kako izdrži, najmanje odmora uz Lukakua imao, a izazovi tek slijede. Iscijediće ih Žoze kao i prošle sezone, ali jbg

                  Što se mene tiče, dvije 1-0 pobjede na najgori mogući način i zadovoljan. Ništa više ne tražim.

                  Comment


                  • Zverko [emoji123]

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Dobro je.

                      Važna pobeda, dahću nam svi za vratom. I za atmosferu i za tabelu.

                      Meni je najači utisak kod 1. gola potencijal koji Sančez i Marsijal imaju da na malom prostoru mogu da stvore bukvalno bilo šta.

                      Comment


                      • Ne mogu vjerovat da nismo dobili ovu ispodprosječnu Sevillu
                        Evo Atletico ih s pola snage gazi 4:0 a mi niti nismo dvaput zapucali na gol njihov
                        Na OT ih moramo odmah napast i natrpat jer im je obrana nikakva


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Bilo bi vatre da Banega neshvatljivu stvar nije uradio i poklonio Košti gol. Do tada su ličili na ekipu, sve posle, tuga, jad and čemer.

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ima tu nekih, ko pokvarena ploča ...

                            Comment


                            • Kako je Skot MekT odigrao?
                              sigpic

                              Comment


                              • Za 4+. Kidao, borio se, standardno bez suvisnog komplikovanja. Meni on do sada nije bio uopste nesto specijalan ali moram da priznam da me ovom partijom dosta kupio. Pravi Murinjovski igrac.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X