Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fergusonov MU je bio prepun tih polovnjaka. O'šej, Ves Braun, Rafael, Flečer, Anderson... Još jedan dokaz kakav je to genije bio.
    Zato "ne piju vodu" priče kako sadašnji United nema štofa za naslov prvaka. Itekako imao...


    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Fergusonov MU je bio prepun tih polovnjaka. O'šej, Ves Braun, Rafael, Flečer, Anderson... Još jedan dokaz kakav je to genije bio.
      Zato "ne piju vodu" priče kako sadašnji United nema štofa za naslov prvaka. Itekako imao...


      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Ili to mozda ipak nisu bili polovnjaci u svoje vreme...

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Fergusonov MU je bio prepun tih polovnjaka. O'šej, Ves Braun, Rafael, Flečer, Anderson... Još jedan dokaz kakav je to genije bio.
        Zato "ne piju vodu" priče kako sadašnji United nema štofa za naslov prvaka. Itekako imao...


        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        Možda igrački.

        Ali imali su karakter.

        Baš u onom govoru je rekao kako je ponosan na sve njih.
        Ne na to što su postigli u fudbalu, već kakvi su ljudi postali. Da mu je to najveći uspeh.

        Comment


        • Mozda su bili polovnjaci, ali sam uvijek imao povjerenja u njih. Svi smo znali da oni nemaju igracke kvalitete poput vrhunskih igraca ali su uprkos nedostatku talenta uvijek zavrsavali posao i ginuli za klub. E bas zbog toga sto sam odrastao gledajuci Fergusona i njegove timove, sad imam problem sa ovim timom i ne gledam utakmice vec dva-tri mjeseca. Kad igrac izgubi loptu i bas ga boli ona stvar da se makar i malo potrudi da to ispravi... puca im ona stvar. Bitno je da je frizura aktuelna i da se sprdaju po socijalnim mrezama... I ono sto imamo se ne koristi na pravi nacin jer je ljiga portugalska na klupi. Izdrzao sam Mojesa maloumnog i LVG-a, ali Murinja stvarno ne mogu da podnesem. Zato mi je i najlakse da ih ne gledam.

          Comment


          • Više je da su bili ratnici i vojnici u službi kluba koji su bez pogovora prihvatali svu Alexovu zadaće.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Ni ja se ne slažem da su bili polovnjaci, u to vreme su sasvim dobro završavali svoj posao mada stoji da ih je veliki Alex terao da budu bolji nego što zaista jesu, na kraju nisu ispunili pun potencijal što zbog povreda (Flečer) što zbog nekih drugih stvari Anderson.

              Comment


              • Fleč je gledao sam pričao koliko mu je bilo teško kada je otkrio da je bolestan.

                Prvo je sa Fergijem popričao, koji mu je rekao biće sve ok, ti si naš. Vratićeš se, čekaćemo te.

                Comment


                • Razlika je u tome sto su tad bili tim, a kupovali su se igraci koji su se uklapali u sistem, zato je i mogao SAF da izadje sa osam defanzivaca i lagano dobije.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bilo je stravično onda ono "rekonstrisanje" ekipe.

                    Kad su leteli Rio, Vidara, Nani, Rafael i ostali...

                    Comment


                    • Sve mi se cini da cemo ostati bez Marsijala na kraju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne mora da znači. Pet para ne treba davati na polu insajderske priče koje kolaju oko Uniteda. Nismo valjda ludi da se ratosiljamo mlade zvezde koja će tek eksplodirati na fudbalskom nebu.


                        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Ako se to desi onda je stvarno nesto trulo u klubu. Niko normalan ne bi prodao Marsijala. Samo neko ko ne zwli dobro tom klubu.

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Marsijal i Raš projektovani da budu vođe Uniteda u budućnosti tako da zlonamernici mogu da pišu i izmišljaju šta hoće.

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Koliko bi znacila pobjeda danas, da se konacno trgnu malo. Bilo bi dobro da proba sa Alexisom desno a Marsijal lijevo, mada cisto sumnjam da cemo to uopste gemeralno vidjeti nekad.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Mozda bi cak mogao danas da izadje sa tri stopera.

                                Nesto tipa
                                DDG
                                Baji Smoling Lindelof
                                Valensija Mektominej Matic So(Jang)
                                Pogba
                                Lukaku Sancez
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X