Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hehe...

    Legenda!

    On bi dosao i seo sa vec kime.

    Zato je United veliki klub. Zbog tih malih stvari.

    Ko je bio kadet u skoli Uniteda, posle otisao, propio se, propao, klub ce pokusati da mu pomogne. Nadju mu posao. Sve sta treba.
    Jednom kad si deo Uniteda, zauvek si. Porodica.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Pol Skols nikada nije imao agenta. On bi svaki put kad bi mu istekao ugovor potpisao novi bez ikakvog dvoumljenja.
      Da nam je danas 'vaka njuška u timu gde bi nam kraj bio

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Cisto da se vidi i na novoj strani.

      Comment


      • https://www.manchestereveningnews.co...pogba-14297248

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Da preteruju novinari, preteruju. Ali da je junajted vidno losiji od kad je aleksis stigao to je fakat. Mislim da je to pravi primer kako se uzima igrac koji ti zapravo nije neophodan ali ne smes da dozvolis da i on zavrsi u sitiju i onda ga ti uzmes...

          Comment


          • Nikako se ne mogu složiti da je Alexis pazaren u inat komšijama.
            Svaka evropska TOP ekipa volela bi Čileanca u svojim redovima.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Da preteruju novinari, preteruju. Ali da je junajted vidno losiji od kad je aleksis stigao to je fakat. Mislim da je to pravi primer kako se uzima igrac koji ti zapravo nije neophodan ali ne smes da dozvolis da i on zavrsi u sitiju i onda ga ti uzmes...

              Treba vremena da se ekipa navikne i da klikne s Aleksisom, sve pocinje da se vrti oko njega.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Isto.

                Ja cak nisam ni cuo da su zainteresovani. Mislim da im se ne bi ni uklapao.

                Losi smo vec neko vreme, pre nego sto je dosao.
                To ne mora da ima veze sa njim, Marsijal je pomeren sa pozicije.

                United i Siti nisu Real i Barsa, nema sad tu nekog inacenja, kao kod nekih drugih klubova.

                Sancez nam je vise nego neophodan.
                Moje misljenje je da nam treba jos 1 igrac tih karakteristika.

                Comment


                • Jose Mourinho has told #MUTV that Eric Bailly is fit and ready for Saturday's @EmiratesFACup tie with Huddersfield, but Ander Herrera and Marcus Rashford are ruled out. #MUFC
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Koji Renato Sancez, treba da sluzi kao primjer ostalim mladim igracima da ne polete odma. Raspadao se covjek u Bajern Minhen, i sta onda da se radi sa njim, da se silom na sramotu gura na teren. Onda kad je doslo da treba da ide na pozajmicu, momcina je umislio da je igracina i mislio da ide u PSZ ili MU, nije mogao da vjeruje da ide u jedan Svonsi kod Klementa. Klement ga je isto gurao i onda ga je bacio na klupu jer se raspada, i sam je pricao o tome, kako da ga ubacim prije nekih drugih igraca kad nije dovoljno dobar.

                    Marko, predlozi su ti kada igramo odje fudbal menadzera. Rojs konstantno povrijedjen iako mi je premio, Gece meh, Daglas Kosta kaparisan, a Bajern nije lud da daje Komana.

                    Najbolje za Pogbu i MU je da se ode sa 3 vezna i da se iskoristi na pravi nacin, zato je meni nejasno potencijalno dovodjenje Grizmana ili Dibale, s njima si osudjen da igras sa dvojicom u vezi jer nisu ucinkoviti sa krila toliko.

                    Tip igraca bi bolje pasovao Pjanic/Tiago nego li SMS, bukvalno igrac kao Pogba, a mislim da Pogba nikad nece biti dovoljno disciplinovan da kontrolise igru tako da je bolje da se ide na njegovo b2b spartanje, a neko drugi da kontrolise tempo.

                    Comment


                    • Španski mediji bliski Kraljevskom klubu tvrde da je najveća letošnja želja Pereza lično i personalno Unitedov buntovnik Pol Pogba.
                      135 miliona £ trebalo bi da omekša ljude iz Mančestera ne bi li se pristali na dill. Lično smatram ovo velikom "patkom" i da se trenutno samo koristi nesporazum na relaciji šef / Pogba.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Španski mediji bliski Kraljevskom klubu tvrde da je najveća letošnja želja Pereza lično i personalno Unitedov buntovnik Pol Pogba.
                        135 miliona £ trebalo bi da omekša ljude iz Mančestera ne bi li se pristali na dill. Lično smatram ovo velikom "patkom" i da se trenutno samo koristi nesporazum na relaciji šef / Pogba.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Mene su omeksali

                        Ali... ne znam da li je vas utisak... nesto nas mnogo ima po novinama, razne patke, cuda... ne svidja mi se to.

                        Comment


                        • Pa ko može da privuče pažnju čitalaca i da vest odjekne ko atomska nego naš klub. I tako pokazujemo veličinu [emoji6]

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Baka View Post
                            Koji Renato Sancez, treba da sluzi kao primjer ostalim mladim igracima da ne polete odma. Raspadao se covjek u Bajern Minhen, i sta onda da se radi sa njim, da se silom na sramotu gura na teren. Onda kad je doslo da treba da ide na pozajmicu, momcina je umislio da je igracina i mislio da ide u PSZ ili MU, nije mogao da vjeruje da ide u jedan Svonsi kod Klementa. Klement ga je isto gurao i onda ga je bacio na klupu jer se raspada, i sam je pricao o tome, kako da ga ubacim prije nekih drugih igraca kad nije dovoljno dobar.

                            Marko, predlozi su ti kada igramo odje fudbal menadzera. Rojs konstantno povrijedjen iako mi je premio, Gece meh, Daglas Kosta kaparisan, a Bajern nije lud da daje Komana.

                            Najbolje za Pogbu i MU je da se ode sa 3 vezna i da se iskoristi na pravi nacin, zato je meni nejasno potencijalno dovodjenje Grizmana ili Dibale, s njima si osudjen da igras sa dvojicom u vezi jer nisu ucinkoviti sa krila toliko.

                            Tip igraca bi bolje pasovao Pjanic/Tiago nego li SMS, bukvalno igrac kao Pogba, a mislim da Pogba nikad nece biti dovoljno disciplinovan da kontrolise igru tako da je bolje da se ide na njegovo b2b spartanje, a neko drugi da kontrolise tempo.
                            E jbg... nesta mi odgovor tebi, a bas sam se bio raspisao...

                            Nisam verovao da ce Bajern ikada pustiti Krosa, pa se desilo.

                            Ja sam za varijantu da dovodio sta nam treba i kvalitet, a ne sta ima...

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Pa ko može da privuče pažnju čitalaca i da vest odjekne ko atomska nego naš klub. I tako pokazujemo veličinu [emoji6]

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              I to sto kazes

                              Comment




                              • Mislim da bi Pogbi trebalo pustiti snimke Balaka, jer Murinjo to of njega ocekuje.

                                Znaci krljacina po terenu, nema da se stede noge i izigravanje magionicara.

                                Golovi kad se ukase prilika iz drugog plana.

                                Ali pre svega kontola terena, dela za koji je on zaduzen.

                                Tada bi mislim i igrali dosta bolje.

                                Comment

                                Working...
                                X