Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pjanic je strasan igrac, al mi naginje na chokera. Sandu nam moze vise reci
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Nisam mnogo gledao Rabioa ali ono stonsam gledao on i Tijago nisu slican tip igraca a nama bi legao pored Matica i Pogbe bas taj tip Tijaga/Pjanica.

      Samo eto, malo malo pa neka povreda a to nam nikako ne treba


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Vidim Memfis Depaj zategao lepu golčinu sa 25m.

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Kingsley Coman - 21 godina. Dinamican, brz, prodoran, desna noga.

          Douglas Costa - 27 godina. Na pozajnici u Juventus (cenim da bi mogli da ga dobijemo povoljno)

          Marco Reus - 28 godina. Ima varijacije u formi. Vise igra napred, zavrsava i sam, dobar mentalitet.

          Mario Gotze - 25 godina. Na pozajmici u Dortmundu. Mnogo varijacija u formi. Vraca se posle poveda. Plejmejker. Nosi rizik, ali i mogucu dobit.

          Comment


          • Niko sa te liste ne treba Junajtedu, pogotovo ne ova poslednja trojica.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Bajern bi lud bio da se odrekne mlade koke Komana.
              A gde nestade Renato Sančez? Kakav je to potencijal bio. Gledajući ga na EP za mlade oduševio me. Dečko sve ima osim glave izgleda. Nije kasno još za njega, mlad je, samo treba mnoge stvari da koriguje. Umislio rano da je CR. Doduše i Bajern ga kupio i ostavio da trune između klupe i tribine.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                Kingsley Coman - 21 godina. Dinamican, brz, prodoran, desna noga.

                Douglas Costa - 27 godina. Na pozajnici u Juventus (cenim da bi mogli da ga dobijemo povoljno)

                Marco Reus - 28 godina. Ima varijacije u formi. Vise igra napred, zavrsava i sam, dobar mentalitet.

                Mario Gotze - 25 godina. Na pozajmici u Dortmundu. Mnogo varijacija u formi. Vraca se posle poveda. Plejmejker. Nosi rizik, ali i mogucu dobit.
                Ne mozete vi dobiti Kostu jer ga Juve vec kaparisao i kupuje ga na leto, jer je pozajmica sa pravom otkupa.

                Citam nesto po tw i portalima fora Pogba nezadovoljan u UTD, navodno zbog Murinjove taktike i stila igre. Ne verujem da je ovo 100% tacno, ali ima istine donekle.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Koji ce nam ti igraci? Nama vise ne skripi naprijed, to nam je sto nam je ali zato sredina terena se itekako treba pojacat.

                  Najosnovnije je da trener skonta koja formacija najvise odgovara ekipi i da na osnovu toga kupuje. Ne trebaju nam specijalci za vise pozicija vec dovedes covjeka koji odradjuje jednu poziciju ali je odradjuje kako treba.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Mislim da je Murinjo odlucio da formacija bude
                    4-2-3-1
                    I da to nema sanse da se menja.

                    Ustvari formacija je samo ono sto je na papiru, vazniji je stil igre.

                    A on je bojim se vise defanzifan nego ofanzivan.
                    Ono sto je igrao kroz celu karijeru.

                    Mislim da je tripla kruna sa Interom, kad je iskidana Barselona na vrhuncu moci trajno odredila njegovu filozofiju.

                    Tada su dva zadnja vezna bili Stankovic i Kambijaso i rotirali se sa bekovima Maikonom i Zanetijem.

                    Snajder plejmejker.

                    Eto se podredio ekipi.

                    A Dijego Milito u ulozi Drogbe savrsen.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      A gde nestade Renato Sančez?
                      Ubile su ga tribine u Minhenu.
                      A sam je mogao da bira Barsa ili Minhen. A jasno je da bi se daleko lakse uklopio u Barsu.
                      Sad je u Svonsiju na pozajmici, povredjen.

                      Deluje kao drugoligaski igrac.

                      Comment


                      • Koliko sam upoznat prolazilo kroz javnost da je Žoze bacio pik na Renata. Da mu je bio "tiha patnja" od mladih bisera. Čak se pričalo da će mu Portugalac biti prva akvizicija od stupanja na klupu Đavola.
                        Sada je nezadovoljan u Velsu klimom i životom na Ostrvu. Ništa neobično od momka koji je odrastao na toplom Mediteranu.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by MarkoNFL View Post
                          Mislim da je Murinjo odlucio da formacija bude
                          4-2-3-1
                          I da to nema sanse da se menja.

                          Ustvari formacija je samo ono sto je na papiru, vazniji je stil igre.

                          A on je bojim se vise defanzifan nego ofanzivan.
                          Ono sto je igrao kroz celu karijeru.

                          Mislim da je tripla kruna sa Interom, kad je iskidana Barselona na vrhuncu moci trajno odredila njegovu filozofiju.

                          Tada su dva zadnja vezna bili Stankovic i Kambijaso i rotirali se sa bekovima Maikonom i Zanetijem.

                          Snajder plejmejker.

                          Eto se podredio ekipi.

                          A Dijego Milito u ulozi Drogbe savrsen.
                          Druze to je bilo pre skoro 10godina, davna su to vremena.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Koliko sam upoznat prolazilo kroz javnost da je Žoze bacio pik na Renata. Da mu je bio "tiha patnja" od mladih bisera. Čak se pričalo da će mu Portugalac biti prva akvizicija od stupanja na klupu Đavola.
                            Sada je nezadovoljan u Velsu klimom i životom na Ostrvu. Ništa neobično od momka koji je odrastao na toplom Mediteranu.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Da je dosao Portugalac kod Portugalca iha, jos sa karakteristikama... vec je bio zver. Napravio bi igraca of njega.

                            Bas sam ga gledao u Svonsiju, nije znao gde treba da se krece, nalazi...

                            Klupa ubije mladog igraca.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Druze to je bilo pre skoro 10godina, davna su to vremena.
                              Eh... objasni ti to Murinju...

                              Dobrodosao na thred

                              Comment


                              • Pol Skols nikada nije imao agenta. On bi svaki put kad bi mu istekao ugovor potpisao novi bez ikakvog dvoumljenja.
                                Da nam je danas 'vaka njuška u timu gde bi nam kraj bio

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X