Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plus cika 20kilateletine pokusava da sredi 8m isplatu ugovora Mikiju od strane Uniteda.

    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Arsenal treba odma da preproda Mikija i zaradi jos vise para, to ja radim na FUTu
      sigpic

      Comment


      • Eh kad bi htio neko da ga kupi


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Arsenal treba odma da preproda Mikija i zaradi jos vise para, to ja radim na FUTu
          Iskreno me ne bi cudilo na ljeto da ga prodaju.

          Mene vise brine sto je deal za Malcoma zapeo. Hoce Bordo na ljeto, s cim ja nemam problema, samo da ga se zavrsi, jer Dale mi kaze momak je fenomen, a ovo sto sam ja vidio, stvarno izgleda kao top talenat.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Jsete Malkolm vrhuski igrac ,jos u Brazilu dok je bio ostaje pitanje samo kako bi se snasao u PL,al kad moze u mrtvom Bordou vrv bi u Engleskoj,a inace predsednik Bordoa izjavio da Malkom nije na prodaju sad,mada mislim da pokusava da mu digne cenu,sa druge strane ako im on ode nece imati krstenog igraca u raspalom Bordou, duplo je bolji od svih tamo
            Last edited by 61563; 16-01-18, 14:26.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Hahah nema dalje, kakvo lupetanje majko moja. Jedino sto znamo je da niko pojma nema sta se desava.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Plus cika 20kilateletine pokusava da sredi 8m isplatu ugovora Mikiju od strane Uniteda.

                  Pa da, taman da se nadomesti razlika u plati. Jebeni Rajola. Uzece on i vama par milki, nista se ti ne brini
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Manchester United

                    Mino Raiola: "This is a great deal for Arsenal. They need better, younger players and they have to invest. So it's up to Arsenal to put a deal in place and right now a deal is a long way.” #mulive [sky]

                    Prodace im jos jednog[emoji23][emoji23]


                    Raiola: "Mkhi's problems at #mufc are purely related to playing football. He has no problem with the manager. It is not personal.” #mulive [sky]

                    Ode u Arsenal i igra iz nedelje u nedelju. U Utd je zavrsio svoje

                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Last edited by Miki28; 16-01-18, 14:39.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Rekoh vam ja ne trudite se da tumačite celo to sranje. Novinarčići moraju da pisu zbog poseta i klikova, razni wannabe novinari pokusavaju da izigravaju insajdere.
                      Detalje retko moze da zna.

                      Jbg, mora da se ceka. Mene mrzi da cimam i Amoyala na tviteru, iako mi je lik odgovarao.

                      Comment


                      • Najgore od svega, i to me najvise nervira, je kad je prica u stanju hibernacije, nista se ne desava, ali oni pod pritiskom tog net traffica stancaju plot twistove. Jebeno za svaki dan dan moraju da imaju twist/polutwist. Pogotovo kad je bitan igrac i klub.

                        Muka mi je vise od tih sranja.

                        Comment


                        • Najgore sto ce se ovo razvuci na jos dan/dva.

                          Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • Ajde vise... Glupi Miki ne konta da ga vise ne zelimo ovde xD zbog ovih kriminaknih partija ove sezone.

                            Comment


                            • Kad Miki zaigra sad u Arsenalu ...mislim onako kako zna i kako se od njega ocekivalo uvek

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sto se mene tice slobodno. Nek razbija u Arsenalu, samo da se ovo zavrsi sto prije


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X