Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li Gigs bira možda tim, taktiku, igrače, transfere? Određuje režim treninga? Najbolje sad uzeti čoveka kao žrtvu Mojesovih i Van Galovih raspada jer je sedeo tri godine na klupi i učio zanat zarad ovakivih situacija ili budućeg posla, u Junajtedu ili van njega. Niko ga neće 25 godina i da mu se pravi statua odmah. Hoće ljudi da im bude lepše očima devedeset minuta jer fudbal i rezultati ne mogu da budu lošiji, statistički je nemoguće. To nije nikakvo preterivanje, to je prag tolerancije organizma, živaca i strpljenja. Inače, fudbal i fudbaleri su svi poznati kao bezgrešni konkuretni za nova crvena slova u crkvenom kalendaru, prijemni za raj ili pakao, tako da svi anđeli mogu da nastave da sipaju mirišljavi lenor na svoja krila dok Gigsu treba zabraniti pristup svim zelenim površinama zbog neke vanfudbalske situacije. Kapiram da ako je zveknuo burazerovu sestru, onda mu Blind igra centralnog beka, a ako nije onda igra svoju omiljenu anđeosku poziciju.

    Ne mora Gigs, nek bude ko hoće menadžer. Ja još jedan meč dok je ovaj na klupi ne znam mogu li pogledati. Taman kad uhvati nešto ritma i nađe neku igru, on porodi nekog Lovea, Powela, Keana i ubacuje ih dok se sve ruši, a minutaže do tog momenta videli nisu. Bitno da ove što imaju fudbal u malom anđeoskom prstu posle povreda ne pušta na teren dok ne otrče 30 krugova sa U16 selekcijom.

    Comment


    • Pa cekaj, asistent nista ne radi onda? To je jos gore, najlaksi posao na svijetu. Nista ne radis i ne snosis nikakvu odgovornost. Sav pritisak, sve je na jednom covjeku, zasto onda kad dodje novi menadzer ide cijeli strucni stab, zajedno sa pomocnim trenerima i asistentom? Meni je neshvatljivo da neko moze i da pozeli Gigs bude trener, to mi je jasno za konferenciju ili L2/L1, ali u PL je to samoubistvo. Svonsi, jedan od najstabilnijih prvoligasa sebi pucao u koljeno i sad je u opasnoj zoni i mozda ce ga ta glupost kostati PL i pored jednog odlicnog perioda, a kad jednom ispadnes tesko se vracas. Sto Celsi i za caretakere nije postavljalo debitante? Pa i taj Di Mateo je radio prije nego sto je dobio priliku kao caretaker, Benitez, Hidink, Grant dobio onu godinu, niko se nije ucio na klupi. A na klupi Mancester Junajteda izgleda nije problem da se neko uci. A najvise se bojim njegovog nekog dobrog perioda ako bi preuzeo klupu do kraja sezone. Jer ako bi dobio ugovor za stalno moze katanac da se stavi.
      sigpic

      Comment


      • Daj Boze da gresis Vladane za Gigsa, tj ti, Erik, ja, ali opet ne znam...
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Nemamo trenera , nemamo igrace , nemamo igru vec 3 sezone , tako da svaka analiza pada u vodu .
          Sto pre to shvatimo , i mi kao navijaci , i Ameri na celu kluba ,to ce se pre United oporaviti i vratiti na stare staze.

          Comment


          • Pa dobro limeni...ako grešite, oprostićemo vam.

            Vidim da ste čudo ispisali, insipirisani, nemam vremena sada da iščitam sve, moraću kasnije naravno, samo da na kratko bacim neko viđenje pošto sam trenutno za računarom.

            Mene ne zanima Gigs, niti razmišljam ko bi drugi eventualno sada mogao da sedne na klupu, već samo razmišljam o promeni. Možda je to nekome čudno, ali ovo trenutno stanje prosto ne funkcioniše, niti vodi nečemu. Veoma jednostavno... ne valja, ne ide, ne štima, ne mogu da se nađu, ne radi hemija, nema ko zna čega, ali bodovi se gube..i na kraju nećemo biti ni peti koliko vidim.
            Druga sezona pod van Galom i drugi deo druge sezone...znači nisu počeli da igraju i da uklapaju pre 2-3 meseca, a tim je u sve većem kanalu. Ne na početku sezone, ne na kraju kalendarske godine, već u sred februara, 12 kola pre kraja tim je u ra-spa-du, ne mogu da se sastave ljudi moji.. ejjj! I ako nešto urade na jednom meču, daju ti nadu, pa i sebi verovatno, to na sledećem ne postoji, nema ga, kao da je totalno nova ekipa izašla na teren, kao da su se prvi put sastali. I šta sad? Menjati ceo tim tj. njih osmoricu, jer ti zapravo igraju jedino skoro podjednako dobro od početka trojica...ili menjati trenera? Koliko znam uvek se menja trener, ma kakvu reputaciju imao i ma šta uradio do tada. To valjda tako funkcioniše ili bi trebalo u jednom prebogatom klubu sa onakvom istorijom.
            Niko ne osporava veće i znanje i kredibilitet i uspehe i sve u odnosu na mnoge, sa Gigsom ne može da se meri, jer ovaj nema šta ni da ponudi, ali izvinite, ako vi smatrate da van Gal treba da ostane i dalje, onda ne znam šta gledam više i nerviram se. Definitivno se od sada ne slažem da on sedi i dalje na klupi.

            I te kako smo gubili derbije limeni i te kako, a kada kažem da nas pobeđuje ko stigne i mnogo gore... nadigrava onda i mislim na te silne "male" mečeve i protivnike. I pustite više te fore danas svako igra, ovo je PL svako svakog pobeđuje itd... pa što se to ne dešava i ovima koji su ispred nas?

            Kada sam glasala za Gigsa, nisam glasala zbog toga što želim da dođe baš on, već odavno ovde tvrdim da nema hemije u ekipi ili je nema između igrača i trenera ili šta god je to čega nema i kako god da se zove... i zatro želim promenu. Ako bi se dogodilo da mu daju na kraju godine ugovor na tri.. pa neka mu daju. Niko mi ne može garantovati posle ovoga sa van Galom da će napraviti nešto više neko veće ime od Gigsa. Volela bih Portugalca, apsolutno, ali sada sam trenutno ravnodušna, da ne kažem depresivna i hoću samo promenu.
            Last edited by miloolja; 13-02-16, 17:16.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kako napisa jedan tifoz Vile na jednom engleskom forumu, ranije danas: 'ManU should be relegated'.
              sigpic

              Comment


              • Citam vas ali i osecam kako vas razdire bes.
                Ja sam se pomirio odavno...
                Projekat "Sezona 2015/2016" je imala tri stuba!
                Jedan se srusio na samom pocetku dok jos nisu ni pocele ligaske utakmice... drugi stub se srusio na jesen i doveo u pitanje da je samo pitanje vremena kada ce i treci da posustane. Treci je konacno posustao pre dve nedelje, ovo danas je samo poravnavanje terena.
                THE END (sezone i projekta)
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • To je to

                  Giggs has been part of both the Moyes and LVG disasters and can't be considered blameless. He should be shown the door along with LVG.
                  sigpic

                  Comment


                  • Onda svi ostali koji preklapaju timeline oba menadžera treba da idu, ako ćemo po toj logici. Drvo prvi.

                    Neka neko napokon stavi na papir negativne stavke kojima je Gigs uticao na rezultate kod obojice, sem što je bio prisutan.

                    Comment


                    • SAFovi asistenti su bili veoma vazni za treninge i taktike, Bejl, Ronaldo i Benzema pricali o uticaju Zidana na trenizima dok je bio Karlov asistent, Gigs se nesto malo bunio kod Mojesa, sta je ono bilo, bacio flasu u svlacionici u januaru i rekao ovo je Mancester Junajted i na tome se zavrsilo, a kod Van Gala izgleda niti sta radi, niti snosi bilo kakvu odgovornost.

                      Mojes nije bio Vudvordov izbor, vec SAFov. Podsjeticu te da je SAF zelio O'Nila, Meklisa ili Eriksona kad se pricalo da ce se povuci 2001. To je ocajan izbor. I na kraju kad se povukao postavio je jos goreg od sve trojice.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ok, ali mi ne znamo kakav je odnos snaga u van Galovom timu pomoćnika i da li on traži nešto od njih i ko je ko tu, šta zapravo rade i da li se neko nešto od njih pita. Ili znamo? Pošto ja ne znam iskreno, a nije me mnogo ni zanimalo.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • “I am impressed by his hard-working attitude because ex-players are not often good examples of hard-working managers,” Van Gaal says. “He is very hard-working and it is impressive. What he has to do for me is analyse the opponent and his explanation of that is very good. His coaching capacity, his reading of the game, are excellent and he can say the right things to my players. I am very happy with him.”
                          Podsjeticu vas takodje da je Mojes bio izuzetno hard-working.
                          sigpic

                          Comment


                          • Rajan tek kada oseti,prebrodi (i bilo sta postigne osim nazadovanja) sta je to i kako je to biti glavni trener u nekom manjem klubu, moze doci u obzir da bude PRVI menager.
                            Samo da napomenem osim Pepa i Klop ce imati mogucnost da konacno nesto radi po svom, ovo do sada je sve zatekao... itd... itd.

                            Mi ako i sledecu sezonu izgubimo da bi eto bili robovi neke kurceve tradicije, smekeri, da je Gigs dao svoj zivot za klub a sada klub treba dati svoj njemu...
                            to ce nas unazaditi za 5. godina. Sledecu sezonu mozemo izdrzati bez CL ali ne mozemo bez ligaskih duela kost u kost sa Pepom i ostalima pa da nam to bude najava oporavka i minimum 4. mesto na kraju sledece sezone. Ja ne vidim da mi to mozemo bez trenera tipa Murinjo ili Simeon. Jedan je zauzet, drugi slobodan.
                            Slobodni, voleo bi da dodjes.
                            Last edited by AIRBORNE; 13-02-16, 21:09.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Ako hocemo da ostanemo ozbiljan klub

                              [VINE]injFdaT1AXP[/VINE]
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Derbiji ne donose nista, protiv malih se sve rjesava

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X