Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Obožavao sam Ronaldinja i opuštenost sa kojom je igrao samo, ruku na srce, nije imao tolikog udela u samoj igri tima ko Mesi. Bez Argentinca bi sadašnji sastav Blau-grane bio za 50% slabiji.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Ne znam sta si ti gledao, ja Barsu sa Ronaldinjom nisam propustao on je sam onde lom pravio. Ne kazem da je Mesi losiji ali veci uticaj na igru je imao Ronaldinjo po meni. Mesi je generalno bolji jer duze traje i vise im je doneo ali Ronaldinjo iz najbolje sezone je po meni bolji igrac od Mesija iz najbolje sezone barem po magiji.
    Last edited by mikisavic89; 13-01-18, 12:39.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Ja se slazem sa mikijemsavicem, za 300 miliona mogu da se dovedu nekoliko brutalnih pojacanja.
      Jeste Messi 2. najbolji igrac danasnjice, ali uskoro ce njegov uticaj na igru poceti da slabi, ipak ima 31. god.
      Isto mislim i za Ronalda, s tim sto se za njega primecuje pad, a za Messija jos ne.
      A ko je prvi igrac danasnjice?

      Comment


      • Originally posted by mikisavic89 View Post
        Ne znam ja sta si ti gledao, ja Barsu sa Ronaldinjom nisam propustao on je sam onde lom pravio. Ne kazem da je Mesi losiji ali veci uticaj na igru je imao Ronaldinjo po meni. Mesi je generalno bolji jer duze traje i vise im je doneo ali Ronaldinjo iz najbolje sezone je po meni bolji igrac od Mesija iz najbolje sezone barem po magiji.
        Gledao sam i tada i sada Barsu. I ako nisam njihov navijač niti fan. Ronaldinjo je nenadjebiv, Mesi je BOG. Igricu je davno prešao, sad se samo sprda...

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by mikisavic89 View Post
          Ne znam sta si ti gledao, ja Barsu sa Ronaldinjom nisam propustao on je sam onde lom pravio. Ne kazem da je Mesi losiji ali veci uticaj na igru je imao Ronaldinjo po meni. Mesi je generalno bolji jer duze traje i vise im je doneo ali Ronaldinjo iz najbolje sezone je po meni bolji igrac od Mesija iz najbolje sezone barem po magiji.
          Gledao sam i tada i sada Barsu. I ako nisam njihov navijač niti fan. Ronaldinjo je nenadjebiv, Mesi prosto BOG, tata igre. Davno je igricu preveslao, sada se samo sprda...

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by mikisavic89 View Post
            Da sam vlasnik kluba uvaljao bi ga za 300 miliona na kraju ove sezone. On ne moze vecno da igra. Ako ga uhvate godine bice isto kao sa Runijem kod nas.
            Barca nema vlasnika nego predsjednika , a tesko da bi se ikoji predsjednik Barce usudio prodati Messia jer bi svi navijači odmah bilo protiv njega


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by reddevil96 View Post
              Barca nema vlasnika nego predsjednika , a tesko da bi se ikoji predsjednik Barce usudio prodati Messia jer bi svi navijači odmah bilo protiv njega


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Pisao sam dole za tu sentimentalnu vrednost. Lepo predsednik ga proda, posle ode i toliko. Ne moze igrac veci od kluba da bude.

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                A ko je prvi igrac danasnjice?
                Ocito po njemu onaj koji je zabio 4 gola zasad u ligi
                Normalno bi bilo da netko tu pise o prodaji Ronalda da bi bila super ali ne kužim da netko vec 10 postova napise da bi bila super stvar prodati najboljeg igrača svih vremena koji ove godine daleko najbolji igrač opet iako jma 30g


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by reddevil96 View Post
                  Ocito po njemu onaj koji je zabio 4 gola zasad u ligi
                  Normalno bi bilo da netko tu pise o prodaji Ronalda da bi bila super ali ne kužim da netko vec 10 postova napise da bi bila super stvar prodati najboljeg igrača svih vremena koji ove godine daleko najbolji igrač opet iako jma 30g


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Sve to sto vazi za Mesija vazilo je i za Ronalda. Za koliko si mogao prodati Ronalda proslo leto a za koliko sada? Barsa uzima ligu skoro izvesno, uzmu li i LS onda definitivno trebaju menjati tim a i da ne uzmu Suarrz i Mesi su za prodaju, jer posle ce mozda biti kasno kao i za Ronalda.

                  Comment


                  • Priča se kao da je ovo FM. Prodaš i ćao.

                    Ne može tek tako da se proda najbolji igrač na svetu. To mora dobro da se isplanira. Zaebi sve pare na svetu kad ti posle prodaje ostane rupa u samom klubu. Treba isplanirati život posle Messija. Ceo klub je podređen njemu. Ne bi ti tu prodao samo igrača, već nešto mnogo više. To ti drma klub iz korena. Messijevi pipci se protežu duboko u klubu, u svim aspektima.

                    Prvo moraš da vidiš da li je igrač raspoložen za takvo nešto. Zamisli on neće da ode a oni ga oteraju. Pa zapalili bi ceo klub. Morao bi da menjaš bar 15 igrača koji bi bili nezadovoljni, pa onda ljude u klubu i slično...koja bi to lomača bila.

                    Da ne pričam što ovaj Messi može još uvek dugo da potraje. Bespotrebno je poređenje sa Ronaldinjom. Messi traje mnogo duže i ozbiljniji je lik od Ronaldinja.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Jel se ova tema beše zove Mančester Junajted?
                      Čisto da proverim...


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Priča se kao da je ovo FM. Prodaš i ćao.

                        Ne može tek tako da se proda najbolji igrač na svetu. To mora dobro da se isplanira. Zaebi sve pare na svetu kad ti posle prodaje ostane rupa u samom klubu. Treba isplanirati život posle Messija. Ceo klub je podređen njemu. Ne bi ti tu prodao samo igrača, već nešto mnogo više. To ti drma klub iz korena. Messijevi pipci se protežu duboko u klubu, u svim aspektima.

                        Prvo moraš da vidiš da li je igrač raspoložen za takvo nešto. Zamisli on neće da ode a oni ga oteraju. Pa zapalili bi ceo klub. Morao bi da menjaš bar 15 igrača koji bi bili nezadovoljni, pa onda ljude u klubu i slično...koja bi to lomača bila.

                        Da ne pričam što ovaj Messi može još uvek dugo da potraje. Bespotrebno je poređenje sa Ronaldinjom. Messi traje mnogo duže i ozbiljniji je lik od Ronaldinja.
                        Pa nisu oni tamo slepci pa da se ne skautiraju igraci non stop i kao da se ne zna ko koliko i sta vredi. Jbg Mesija ces svakako tesko zameniti ali lakse je kad imas para nego bez para. Mozes da uzmes pare sada ili da prestane sam da igra za dz.
                        Svakako preterana i nebitna diskusija o ovome.

                        Comment


                        • Originally posted by mikisavic89 View Post
                          Pa nisu oni tamo slepci pa da se ne skautiraju igraci non stop i kao da se ne zna ko koliko i sta vredi. Jbg Mesija ces svakako tesko zameniti ali lakse je kad imas para nego bez para. Mozes da uzmes pare sada ili da prestane sam da igra za dz.
                          Svakako preterana i nebitna diskusija o ovome.
                          Lepo ti je napisao. Nije problem samo igrački Mesi, već bi morao menjati klub iz korena.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by mikisavic89 View Post
                            Pa nisu oni tamo slepci pa da se ne skautiraju igraci non stop i kao da se ne zna ko koliko i sta vredi. Jbg Mesija ces svakako tesko zameniti ali lakse je kad imas para nego bez para. Mozes da uzmes pare sada ili da prestane sam da igra za dz.
                            Svakako preterana i nebitna diskusija o ovome.

                            Ne znam da li si svestan koliku Messi ima moć u klubu. On ako neće da ide, a hoće da ga prodaju, prevrnuo bi klub naopačke. Ostavio bi kataklizmu tamo. Messi klan broji mnogo članova tamo.

                            Da ne bude skroz off...

                            Zanima me da li će Shaw da igra i u ponedeljak?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              A ko je prvi igrac danasnjice?
                              Ronaldo naravno, najkompletniji igrac. Davao golove dupetom, ramenom, petama, nenormalnim skokovima, a bilo je i onih sa po 35m. O slobodnjacima i da ne pricamo, ono sto je izvodio, svet ranije nije video, prosirio je granice fizike.

                              Messi je dao jedan isti gol 500 puta i to je to. Prihvatis loptu i prozujis ko hrcak oko odbrane. Svaka mu cast na tome, ali Ronaldo je daleko kompletniji.

                              Dobro, jasno je da Messi jos drzi formu, ali za 2 godine max au revoir.

                              Kao sto sam pricao i za Robena, ovde su neki pominjali da ce igrati i do 36. jer je klasa.
                              Godine su to, ljudi.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Lepo ti je napisao. Nije problem samo igrački Mesi, već bi morao menjati klub iz korena.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                A to nece morati kad on padne? Evo ti primer Junajteda sa Runijem, evo Real sada sa ovim igracima. Svakako im sleduje ta smena generacija samo eto i to je lakse sa parama. To da li ce odraditi za godinu dana sa vise para ili za par godina sa manje para nije isto.

                                Comment

                                Working...
                                X