Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice i Alexis slicno ovako. Moze i pse da povede na predstavljanju.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Zato sto ce to da smanji nas drive da se dovede Dybala ili nesto sl.
      I meni to down-uje hype
      Pametno zboris Bazbije Bejbe.

      Realno Dibala>Aleksis.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Naravno, Dibala>Aleksis ali ne znam sto necete Aleksisa? Da se ne ispalite ili mislite da Aleksis nije WC igrac?

        Ja mislim da ako Aleksis dodje da se onda na ljeto ide po Dibalu ili Grizmana, neki veznjak i neke bekove zbog dubine i to je to.




        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • United po svaku cenu na leto kreće u lov na Dibalu. Sad dal će uspeti zavisi od volje čelnika Juventusa. Ja lično mislim da testiraju tržište i da nemaju nameru da se odreknu zlatne koke iz Argentine. Na kraju će ga vezati jakim ugovorom i obeštećenjem. Ko ga bude hteo dovesti u svoje redove moraće dobrano zavuci ruku u džep.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Ne zanosite se sa Dybalom, to sto ste uzeli Pogbu bilo je najvise zato sto je on tamo igrao. Dybala ce u Real ili Barsu, nije lud da ga trenira Murinjo, samo bi ga jos vise unazadio sa ovim stilom igre koji fura.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Murinjo svakako nije atraktivan trener za igrace sa dobrim napadackim potencijalom.
              Finansije za Junajted nisu problem, ali mislim da ce u buducnosti sve vise i vise postajati neprivlacna destinacija za top fudbalere, naravno ako ne promene trenera u skorije vreme. A kako stvari stoje, ne vidim da ce se to desiti.

              Comment


              • Dje ce Dybala u Barsi da igra sad ? Oni su popunjeni, ostvarili su sve sto su htjeli vjerovatno. AgentP ce tu da umijesa svoje prste, jedino se s Junajtedom pominje za sad.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ne zanosite se sa Dybalom, to sto ste uzeli Pogbu bilo je najvise zato sto je on tamo igrao. Dybala ce u Real ili Barsu, nije lud da ga trenira Murinjo, samo bi ga jos vise unazadio sa ovim stilom igre koji fura.
                  To i ja shvacam ali nadam se da iduću sezonu mou vise nece biti trener Uniteda pa cemo moci privući odlične napadačke igrače jer sigurno da dybala ili sanchez ne zele doci tu pa da moraju igrati vise obranu nego napad a onda bi i njihove brojke bile manje


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by nine33 View Post
                    Dje ce Dybala u Barsi da igra sad ? Oni su popunjeni, ostvarili su sve sto su htjeli vjerovatno. AgentP ce tu da umijesa svoje prste, jedino se s Junajtedom pominje za sad.
                    Barca se spominje za Griezza iako mi i to sumnjivo ali Real zeli dybalu i mislim da su nam jedino oni suparnici ako dybala odluci otici


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Zašto je Murinjo svima trn u oku? Zato što, ma ko šta mislio i dalje THE BEST. Prosto mi ne pije priča vodu da niko neće sa njim da sarađuje. Ko je radio sa njim ima samo reči hvale. Dovoljno je on već postigao i uradio da bi se osvrtao na razne priče i textove. A to što mnogi upiru prstom u njega rade jer ga se boje. Isfurace Žoze do kraja svoju priču i biće ponovo United strah i trepet za sve ološe i protivnike kako u PL tako i u Evropi. Živi bili pa videli.

                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Zašto je Murinjo svima trn u oku? Zato što, ma ko šta mislio i dalje THE BEST. Prosto mi ne pije priča vodu da niko neće sa njim da sarađuje. Ko je radio sa njim ima samo reči hvale. Dovoljno je on već postigao i uradio da bi se osvrtao na razne priče i textove. A to što mnogi upiru prstom u njega rade jer ga se boje. Isfurace Žoze do kraja svoju priču i biće ponovo United strah i trepet za sve ološe i protivnike kako u PL tako i u Evropi. Živi bili pa videli.

                        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                        Pa zamisli npr da si veliki talenat, igras odlicno u napadu, jedva cekas derbi da se pokazes pred publikom, a onda dodje Murinjo u svlacionicu i naredi taktiku destrukcije fudbala.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Pa zamisli npr da si veliki talenat, igras odlicno u napadu, jedva cekas derbi da se pokazes pred publikom, a onda dodje Murinjo u svlacionicu i naredi taktiku destrukcije fudbala.
                          Ispada da jedino Žoze ubija igru. A svi zabarski treneri do jednog slično igraju. Ali Žoze je Žoze i zato je svaki njegov pogled pod lupom.

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Pa zamisli npr da si veliki talenat, igras odlicno u napadu, jedva cekas derbi da se pokazes pred publikom, a onda dodje Murinjo u svlacionicu i naredi taktiku destrukcije fudbala.
                            Ja da sam veliki talenat, dolazio bi u Junajted zbog Junajteda a ne Murinja ili bilo kog drugog trenera.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Ja da sam veliki talenat, dolazio bi u Junajted zbog Junajteda a ne Murinja ili bilo kog drugog trenera.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                              Normalno. Pogotovu sto nema vise Velikog da vodi tim decenijama.

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by nine33 View Post
                                Dje ce Dybala u Barsi da igra sad ? Oni su popunjeni, ostvarili su sve sto su htjeli vjerovatno. AgentP ce tu da umijesa svoje prste, jedino se s Junajtedom pominje za sad.
                                Ima logike, opet za majstora kao sto je Dibala mora se naci mesta. Licno ne bih ni voleo da ode u Barsu ... neka ode u Siti dogodine i igra im spica. Junajted sada neka pokupi Aleksisa i svima lepo
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X