Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    @RPZ

    Najlakse je biti general poslije bitke.
    Pukovnik [emoji6]

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Cijena je smiješna, isplati se kockati, a dugoročna opcija / prva opcija dugoročno svakako neće ni biti ...

      Comment


      • Sto ne i Malkom i Moura?


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Sto ne i Malkom i Moura?


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Realno. I Dibala xD

          Comment


          • Kladim se u sto marki da Dibala ne mrda iz Torina. Nije luda Stara Dama da se odrekne dragulja.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Nisu to samo 20 miliona.

              Moura bi imao mnogo vece platu nego Malcom. U slucaju da Moura fejluje i kod nas, ne bi mogao da ga prodas za vise od 10,15 miliona. A Malcoma bi samo zbog godina mogao da prodas za slicnu cenu.

              Nisam se nagledao Moure u poslednje vreme, ali u svakom slucaju nisam za nagomilavanje igraca i stvaranje oportunentnog troška. Mi ako dovedemo Mouru sada, nećemo da gledamo to desno krilo naredne 2 godine, a u medjuvremenu se možda otvori neko drugo desno krilo, mladje, bolje, komplementarnije...

              Comment


              • Ni sam Moura ne pamti kad je zadnji put bio na terenu, ali isplati se dovesti za ovu cijenu.

                Comment


                • Moura je ipak previse mlad i dalje, moci ce da se vrati tih 20-25 miliona eura. Malkom koliki je god talenat, a jeste, mora da se ceka i ceka i brusi i trpi, to je valjda jasno? Moura ako dodje istog momenta postaje starter i vidjeces za pola sezone ima li sta od njega ili nema. Malkom bi se cekao dvije sezone minimum. To je razlika, velika i bitna ako mene pitas.

                  Malkom treba da se razvija jos i za njega je najbolje da ostane tu dje je jos neko vrijeme, a Mancesteru bi Moura bio patch do kraja sezone, a na ljeto ce svakako ici po ofanzivca koji moze desno krilo da igra izmedju ostalog ,a Moura super sub
                  sigpic

                  Comment


                  • Sad Moura, na ljeto kad bi uspjeli da dovedemo SMS-a i jednog od Dibala/Grizman a prije sam za Dibalu to bi bilo idealno.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Ja sam za dovodjenje Moure. Cak sam i pisao o njemu pre pola godine mozda. Nije WC niti ce biti al mislim da je odlican kao podloga za ostale. Radice za druge, skinuce pritisak sa Marsijala, otvoriti vise prostora ovima oko njega, i pojacati prodornost po desnoj strani uz Valensiju. Tj nece pojacati jer ista ne postoji, stvorice je. Jbga ne moze svako da bude majstor, mora neko i da radi za majstore. Svakako sam vise za Mouru nego za Malkoma kog bi morali da trpimo par sezona mada bi idealno resenje bilo dovesti obojicu pa nek se Malkom polako uvodi u ekipu.

                      Inace pare su stvarno smesne, cak i za rezervu. Siti vise placa bekove za klupu.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Kad li će Angel Gomes da dobije priliku

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          Kad li će Angel Gomes da dobije priliku
                          U vr' glave sat vremena ce igrati ove sezone.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Fela odbio novi ugovor. U redu za kosatog stoje Bešiktaš i PSŽ.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • PSZ? Murinjov dzoker, miljenik i toliko uticajan igrac po nekim statistikama da samo ode?
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post
                                Kad li će Angel Gomes da dobije priliku
                                Kad li ce Andreas Pereira da dobije pravu priliku.. Ne bi me cudilo da s njim ponovimo nesto slicno kao i s Pogbom, na Andreasa mislim.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X