Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nije problem da mu platimo i avion za Torino samo ako pristanu da nam prodaju Dibalu.

    Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • #OnThisDay 2012 - Paul Scholes reversed his decision to retire AND made his return in the derby as United knocked City out of the FA Cup (3-2) at The Etihad!
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Ginger Prince.

        Ozil u Juve, Dibala u Utd, ako bas oce Wenger moze Mikija da dobije[emoji23]


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Odakle ta prica za Ozila i Juve? To bi 100% znacilo da Dibala odlazi jer su prilicno napakovani napred i ne treba im on za rotaciju.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Upravo sam i ja isto pomislio. Nek probaju da ga dovedu ako ovi vec hoce Ozila

            Comment


            • Cim je Murinjo otvoreno rekao da ce se dovesti dva top igraca, onda se ide ili po Dibalu ili po Grizmana, kapiram da je Grizman zavrsen jos ljetos, ali vidjecemo
              sigpic

              Comment


              • Za Grizmana kontam da je Barsa jedini rival ali pitanje je hoce li oni ici po njega jer su naprijed full a sigurno nisu pukli na Dembelea tolike pare da bi sjedio na klupi plus da izbace Suareza tako lako.

                Jedan dodje zadovoljan sam, obojica jujuju puna kapa


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Pa zar nije bill prica da ga Murinjo ne zeli? a Grizmana pitam.

                  Veliki ce upgrade biti.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Ne znam, nisam to citao.

                    Nek dodje vise neko u pm, treba malo optimizma da se vrati.

                    Nego npr ako bi se Ozil doveo jel bi mogao Ls da igra? Ja mislim da moze


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Moze Ozil u LS.

                      Sto se tice Grizmana i Barse, nece to uticat na Dembelea i Kutinja, ali oce na Suareza, covjek je ocajan ove sezone i vec se na ljeto mora nalazit dugorocna zamjena. Naravno, ja mislim da Grizman nije to to, on je najbolji kad igra iza napadaca ka sto sad ima u Atletiku Kostu, ili tipa u MU iza Lukaku da mu spusta lopte, ili pak u Barsu da igra iza Suareza, ali tu imamo Mesija, pa ne vidim razlog zasto bi ga dovodili.

                      I ja isto mislim da ce zavrsit u MU, jasno je da nije htio da ostavi Atletiko na cjedilu nakon transfer bana.

                      Comment


                      • Daj dvojicu iz tog skupa Dybala-Griezmann, Malcom, SMS

                        I super je.

                        Ako SMS nije medju ta 2, onda dovesti Jorginha i Weigla.
                        I sa ta 3 pojačanja, zaključno sa sledećeim letom, bih bio prezadovljan. Generalno 3 pojačanja sa ovim januarom i sledećim letom, to je meni super. Samo da ta 3 pojačanja budu real deal, a da se ne nagomilavaju Darmiani i takvi krševi gde posle duže razmišljaš kako da ih se otarasiš nego gde će da ti igraju.

                        Shaw da izgura levog beka, Darmian i Rojo da se prodaju. Valencia može još jednu sezonu muški da iznese, tu je i Youngy...
                        Last edited by Busby Babe; 08-01-18, 16:03.

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          Daj dvojicu iz tog skupa Dybala-Griezmann, Malcom, SMS

                          I super je.

                          Ako SMS nije medju ta 2, onda dovesti Jorginha i Weigla.
                          I sa ta 3 pojačanja, zaključno sa sledećeim letom, bih bio prezadovljan. Generalno 3 pojačanja sa ovim januarom i sledećim letom, to je meni super. Samo da ta 3 pojačanja budu real deal, a da se ne nagomilavaju Darmiani i takvi krševi gde posle duže razmišljaš kako da ih se otarasiš nego gde će da ti igraju.

                          Shaw da izgura levog beka, Darmian i Rojo da se prodaju. Valencia može još jednu sezonu muški da iznese, tu je i Youngy...
                          Ne Vajgla. Nikad Vajgla. Ni slucajno.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Povrede?

                            Mada ako misliš iz ugla da je to igrač Borusije, tu se slažem. Treba izbegavati igrače iz Nemačke lige generalno, osim ako su neki očigledni uber prospecti, npr Sane i sl.

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              Povrede?

                              Mada ako misliš iz ugla da je to igrač Borusije, tu se slažem. Treba izbegavati igrače iz Nemačke lige generalno, osim ako su neki očigledni uber prospecti, npr Sane i sl.
                              Svaki igrac Borusije koji dodje kod nas postaje Ognjen Koroman licno. Ukleta veza.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Kamo srece da su kao Koroman, barem bi bili prodorni
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X