Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au ovo mu nista nije trebalo. Doci ce neki novi menadzer a Zozea ce cisto spomenuti kao fusnotu u Utd a Pol Skolsa sigurno nece. Oni su napravili od Utd ovo sto jeste i imaju pravo na svoje misljenje arogantni stvore...

    Koliko bi ovaj Utd izgledao brutalnije da ga vodi neki trener koji voli napadati, ima samo takve igrace ali ta ogranicenost menadzera iz Portugala sprecava da izvuce iz igraca najbolje. Pola igraca ne igra ni blizu kako treba niti na svojim pozicijiama. Imas jednog od najboljih veznjaka na svijetu za kojeg slijepac vidi da je 4-3-3 i lijeva strana najbolja pozicija a ne u 4-2-3-1 sa defanzivnim zadacima ali to je zastarjeli dinosaurus koji ne umije da evoluira.

    Jebo te Lukaku, imas Marsijala kojeg da je srece bilo trebalo forsirat sto cesce na 9. Mnogo bolji i od Rasforda na toj poziciji a njemu Lukaku i Rasford ispred Marsijala, strasno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Hajde da se ipak ne nadamo previse da ce Murinjo uvek igrati ovako, because it's Murinjo. Odlicna partija danas, nema sta. Drugo poluvreme su svi odigrali odlicno.

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Au ovo mu nista nije trebalo. Doci ce neki novi menadzer a Zozea ce cisto spomenuti kao fusnotu u Utd a Pol Skolsa sigurno nece. Oni su napravili od Utd ovo sto jeste i imaju pravo na svoje misljenje arogantni stvore...
        Šta mu nije trebalo? Pa uradio je ono što očekujem od menadžera kluba da uradi, a to je da zaštiti svoje igrače on kritika javnosti, bez obzira da li te kritike dolaze od Skolsa, Nevila ili nekog trećeg. Kažes biće pomenut u fusnotama. Jel si već zaboravio da je čovek u svojoj prvoj sezoni doneo trofeje ovom klubu? Polako, vreme će pokazati kako će se Žoze kotirati u mančesterovoj istoriji. I da li je sposoban da evoluira ili ne. Skols nije postao legenda preko noći. Bilo je potrebno vreme da se nanižu ti silni uspesi. Da skratim priču, preteruješ!

        Comment


        • Jebote koliko serete po Murinju stvarno ga ne zaslužujete.

          Comment


          • Sir Alex in 2012:

            “Jesse Lingard is going to be some player.
            He is 19, came through our youth system & is built like Jean Tigana was for France.
            But he never got into the limelight there until he was about 24, & I think that will be the same with Lingard.”
            Videlo se uvek za njega da je late bloomer, i da ima mnogo kasniju biološku zrelost nego što godine kažu.

            Ja se nadam da ove igre nisu incidentne i da stvarno može da igra na ovom nivou. Rapidno se u ubrzao.
            Ovo što je danas odigrao je jebena poezija i mimo gola.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Jebote koliko serete po Murinju stvarno ga ne zaslužujete.
              Samo vecina nas ne zeli da se brani posle datog gola i to je to.

              Comment


              • Manchester United

                Originally posted by Uroš View Post
                Jebote koliko serete po Murinju stvarno ga ne zaslužujete.
                Jbg, nismo svi slijepi i da mu titramo jajca...
                Pazi ti to, dobili Everton i eto ih na sva zvona sa pricama posle tog meca, ko jebe prethodne nedelje, ipak je Everton pao i svi smo srecni i prezadovoljni...
                Ti igraci i menadzer su toliko dominantni da se ne smiju komentarisat da igraju lose? Sta je Skols pogrijesio? Pogba prethodnih nedelja nije licio na sebe i ono sto moze, ekipa je prosipala bodove. On je 20 godina igrao za taj klub, pomogao da bude to sto jeste i sigurno mu nije lako kad vidi kakve pic... igraju za klub i kakve partije pruzaju. Mozda je malo pretjerao ali igraci i menadzer mu daju za pravo da ih tako komentarise a oni ko uvrijedjene mlade, ne smijes im jednu losu rijec reci da se ne uvrijede a zasluzuju svaku mogucu kritiku za nastupe prethodnih nedelja, posebno menadzer.

                Ja mu sigurno necu titrat jaja jer je sa uzasnom igrom uzeo LE i Liga kup, ne navijam ja za Zozea nego za Utd. Bio je i bice Utd i posle Zozea i kao sto rekoh bice pomenut u fusnotama jer ipak je Utd klub sa istorijom i 2 nevjerovanta menadzera, nije ovo Murinjo Utd



                Nego, mogli bi u klubu da nadju nekog veznjaka kojem najvise odgovara igra u 4-3-3 i da se dovede, mislim da ta formacija najvise odgovara najboljim igracima Utd. Kontam da je Zorzinjo idealan za takvu formaciju.

                Volio bih da vidim Marsijala kao 9-ku sto cesce, ubijedjen sam da je bolji za tu poziciju od Lukakua

                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Last edited by Miki28; 02-01-18, 08:17.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ja sam zavrsio sa gledanjem utakmica dokle god je on na klupi. Zelim sve najbolje timu i samo neka ovi mladi igraci napreduju. Pa kad slinavi ode, eto mene nazad ispred malog ekrana.

                  Comment


                  • Naviknuti smo na Murinjove ispade i proseravanja ali ne dajem mu za pravo da klupsku veličinu Pola Skolsa onako pederski prozove. Portugalac zaboravlja čime se bavi, javnim poslom, koji nosi hvalospeve i kritike, lepe i ružne trenutke, njemu očito ako nešto nije po volji odma udara nisko. Ljuti se bez osnova. Ništa legendarni riđi nije loše izjavio što ne vidi svaki pošteni fan Uniteda. Rezultati i partije u poslednje vreme su za brigu. Prosipaš bodove na Teatru protiv Barnlija i Sotona, ispadaš iz Kupa od Bristola, ne znam šta je Žoze očekivao tapšanje po ramenu i dizanje spomenika. Skols je definitivno u pravu i za Pogbu. Jeste Francuz juče izdominirao i bio napadački pokretač ekipe, ali to se očekuje iz nedelje u nedelju od skupo plaćene akvizicije. Zato Žoze nauči i prihvati kritiku i ne s*ri po ikonama kluba.

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment




                    • Srecna Nova godina svima!
                      sigpic

                      Comment


                      • Hahahah vrh fotka...
                        Sjajna sezona za njega do sada, prijatno iznenadjenje iako ga ne volim nimalo


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Naviknuti smo na Murinjove ispade i proseravanja ali ne dajem mu za pravo da klupsku veličinu Pola Skolsa onako pederski prozove. Portugalac zaboravlja čime se bavi, javnim poslom, koji nosi hvalospeve i kritike, lepe i ružne trenutke, njemu očito ako nešto nije po volji odma udara nisko. Ljuti se bez osnova. Ništa legendarni riđi nije loše izjavio što ne vidi svaki pošteni fan Uniteda. Rezultati i partije u poslednje vreme su za brigu. Prosipaš bodove na Teatru protiv Barnlija i Sotona, ispadaš iz Kupa od Bristola, ne znam šta je Žoze očekivao tapšanje po ramenu i dizanje spomenika. Skols je definitivno u pravu i za Pogbu. Jeste Francuz juče izdominirao i bio napadački pokretač ekipe, ali to se očekuje iz nedelje u nedelju od skupo plaćene akvizicije. Zato Žoze nauči i prihvati kritiku i ne s*ri po ikonama kluba.

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                          Skols je bio igračina ali me nervira kako se ponaša otakd je otišao u penziju, isto ovako je prije 2 godine kad je krenuo pritisak na Van Gala počeo i njega da pljuje, sad Murinja. Skroz negativno djeluje, pitam se da njegova drugarčina Gigs preuzme klub i potroši 200 miliona i ništa ne uradi kako bi se ponašao.

                          Klupske legende treba da paze šta govore jer navijačima je njihovo mišljenje itekako bitno. Treba kritikovati ali ne stvarati neku ruznu atmosferu gdje se navijači okreću protiv trenera.

                          Nemojmo gledati ni te legende kroz ruzičaste naočare.

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Jbg, nismo svi slijepi i da mu titramo jajca...
                            Pazi ti to, dobili Everton i eto ih na sva zvona sa pricama posle tog meca, ko jebe prethodne nedelje, ipak je Everton pao i svi smo srecni i prezadovoljni...
                            Ti igraci i menadzer su toliko dominantni da se ne smiju komentarisat da igraju lose? Sta je Skols pogrijesio? Pogba prethodnih nedelja nije licio na sebe i ono sto moze, ekipa je prosipala bodove. On je 20 godina igrao za taj klub, pomogao da bude to sto jeste i sigurno mu nije lako kad vidi kakve pic... igraju za klub i kakve partije pruzaju. Mozda je malo pretjerao ali igraci i menadzer mu daju za pravo da ih tako komentarise a oni ko uvrijedjene mlade, ne smijes im jednu losu rijec reci da se ne uvrijede a zasluzuju svaku mogucu kritiku za nastupe prethodnih nedelja, posebno menadzer.

                            Ja mu sigurno necu titrat jaja jer je sa uzasnom igrom uzeo LE i Liga kup, ne navijam ja za Zozea nego za Utd. Bio je i bice Utd i posle Zozea i kao sto rekoh bice pomenut u fusnotama jer ipak je Utd klub sa istorijom i 2 nevjerovanta menadzera, nije ovo Murinjo Utd



                            Nego, mogli bi u klubu da nadju nekog veznjaka kojem najvise odgovara igra u 4-3-3 i da se dovede, mislim da ta formacija najvise odgovara najboljim igracima Utd. Kontam da je Zorzinjo idealan za takvu formaciju.

                            Volio bih da vidim Marsijala kao 9-ku sto cesce, ubijedjen sam da je bolji za tu poziciju od Lukakua

                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Upravo to. Umesto da prihvati kritiku koja je za dobrobit kluba, on proziva. Jer svi smo juce videli, pa i prethodne sezone, koliko smo dominantni kada igramo napadacki. Eto npr, protiv Arsenala prosle sezone. Kontrolisemo utakmicu 75 minuta i dozvoli im Murinjo da napadaju i da nam daju gol na samom kraju utakmice. Aj sto protiv Arsenala, nego protiv slabijih timova isto. Ako vec primis gol, primi ga iz kontre ali nastavi da napadas i da juris da das jos koji nego da im prepustis inicijativu skroz. To je ono sto mene nervira. Jer tako ne mozes iskoristiti potencijal koji ekipa poseduje.

                            Comment


                            • Malo ko voli Skolsa vise od mene, ali zna previse da sere. Ne znam, Murinjo kad ne brani svoje igrace sto ih ne brani, kad ih brani sto ih brani. Nista nije dobro
                              sigpic

                              Comment


                              • Prica se o Mouri poslednjih dana, sta znam, manji je rizik od Malkoma, a opet manje je klasan od Mareza...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X