Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Lepo si ti bici moj slikovito objasnio pre neki dan. Premali je Verati da bi bio po Murinjovom ukusu, fali mu jedno 10-20 santima u visinu a i u sirinu
    Tako da cisto sumnjam da je njega gledao.
    Znaci ni Messi nije igrač po Mourinhovom ukusu, jbs takvog trenera
    nema veze visina ako netko zna igrat a Verratti je jedan od najboljih veznjaka na svijetu i tesko da postoji trener koji ga nebi imao u svojoj momčadi
    Naravno tesko da ce ga pustiti PSG, uostalom ako ga Barca nije uspjela dovesti onda ne možemo ni mi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by reddevil96 View Post
      Znaci ni Messi nije igrač po Mourinhovom ukusu
      Upravo.

      Originally posted by reddevil96 View Post
      jbs takvog trenera
      Upravo.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ma PSG nece da proda igraca sa klupe, kamoli Veratija... vece su sanse da se dovedu Kros, Modric i Pjanic iako je i to nerealno. Ne postoji trener koji ne bi voleo Veratija.
        On moze samo na FM da se dovede...

        Comment


        • Originally posted by Busby Babe View Post
          Ma PSG nece da proda igraca sa klupe, kamoli Veratija... vece su sanse da se dovedu Kros, Modric i Pjanic iako je i to nerealno. Ne postoji trener koji ne bi voleo Veratija.
          On moze samo na FM da se dovede...
          Tocno tako
          Spominjalo se prije par tjedana da želimo Solera pa vjerojatno je on najveća želja za sredinu terena
          To bi bilo odlično pojačanje, mlad s velikim potencijalom a vec zreo igrač
          Nakon Guedesa najzanimljiviji igrač nove preporođene Valencie


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Hvalio je Messija Mou i rekao je da mu je krivo sto ga nikad nije trenirao i da je to najbolji igrac kojeg nije trenirao.
            Ne postoji niko toliko lud da mu Messi nije wet dream.
            Ni meni nije totalno cup of tea takav tip igraca. Ali Messi je Messi, liga za sebe.

            Comment


            • Secam se pre dve ili tri godine kada je Barsa bila opasno zagrejana za Veratija. I krenuli one svoje seljacke stvari da rade. Postovali klipove sa svojim zvezdama koji pozivaju Veratija da im se prikljuci.
              Ovi iz PSG popizde i kazu im da prestanu ili ce im aktivirati klauzulu za nekog od glavnih igraca tipa Mesi Neimar. Prodje malo vremena ovi aktivirase klauzulu, pokupise Neimarka, a Barsa svakako ostade praznih ruku sto se tice Veratija
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ja sam Solera mozda ukupno 120 minuta gledao, da budem iskren. Ali evo i na novom FM, mi je transfer target. Ne mogu da pricam kakav je i da ga u rl želim kad znam samo ocene sa FM18 a bas mi se svidja tu.
                Nije bas ni moj posao da znam sve igrace kakvi su, ali takav tip igraca zelim.
                Bez veznjaka koji diriguje nema rezultata. Neymar, Messi i Suarez nisu uspeli protiv Kroosa i Modrica.
                Ne postoji nista sto pravi takav impact kao Scholes, Xavi, Modrić, Vieira, pa i Xabi Alonso...

                Comment


                • Mesiju cemo svakako poslati ponudu u januaru, tu nema dileme.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Najbolji DLP na svijetu trenutno je Zorzinjo. Niko nema trenutno takav raspon pasova, diktiranje igre i sto je najvaznije lopte u prostor od njega.
                    sigpic

                    Comment


                    • Najbolji DLP-ovi su Luka i Kroos.
                      Drugi mogu da se bore za to veoma dobro mesto, prvi posle njih...

                      Žalosno je što u PL, nema nijednog top igrača takvog tipa. Ni Gundogan ne moze da se smatra takvim, s obzirom na silne povrede.

                      Naravno Pogba je tu najbolji, kad igra to, ali on nije mnogo zainteresovan da igra često tu poziciju i ulogu.

                      Comment


                      • Mediji Engleski donose VEST da je Mančester Junajted prihvatio Bešiktašovu ponudu za Maruana Felainija.

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          Najbolji DLP-ovi su Luka i Kroos.
                          Drugi mogu da se bore za to veoma dobro mesto, prvi posle njih...

                          Žalosno je što u PL, nema nijednog top igrača takvog tipa. Ni Gundogan ne moze da se smatra takvim, s obzirom na silne povrede.

                          Naravno Pogba je tu najbolji, kad igra to, ali on nije mnogo zainteresovan da igra često tu poziciju i ulogu.
                          Moze De Brujne komotno da igra i DLP-a i AM-a pa cak i Wingera ako zatreba. Tako da je trenutno on najbolji srednjak na svetu. Bolji cak i od ove dvojice. Videli smo u ovoj sezoni koliko puta se vracao na 30 metara od svog gola da zapocinje akcije, on iz sezone u sezonu igra povucenije, ali to ni malo ne umanjuje njegov ucinak napred.
                          Pogba je opasan igrac i on moze da igra raznorazne pozicije na sredini terena i odlican je na skoro svakoj. A Gundoganu ipak treba dati malo vise vremena posto su ga povrede osakatile.
                          Last edited by Sandugp; 12-11-17, 15:49.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Mediji Engleski donose VEST da je Mančester Junajted prihvatio Bešiktašovu ponudu za Maruana Felainija.
                            Jesu li to potvrdili tepegraph i bbc
                            Nasao sam samo za mirror a on nije pouzdan


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Moze De Brujne komotno da igra i DLP-a i AM-a pa cak i Wingera ako zatreba. Tako da je trenutno on najbolji srednjak na svetu. Bolji cak i od ove dvojice. Videli smo u ovoj sezoni koliko puta se vracao na 30 metara od svog gola da zapocinje akcije, on iz sezone u sezonu igra povucenije, ali to ni malo ne umanjuje njegov ucinak napred.
                              Pogba je opasan igrac i on moze da igra raznorazne pozicije na sredini terena i odlican je na skoro svakoj. A Gundoganu ipak treba dati malo vise vremena posto su ga povrede osakatile.

                              Ma kakvi, reći da je kao KDB kao centralni vezni, ne AMC ili ne winger do kolena Luki i Modricu je baš ozbiljan greh.
                              To što se neko povuče do 30 metra ne znači da je odmah vrhunski u tome.
                              U najmanju ruku je kao reći da je Gerrard bolji od Scholesa kao centralni vezni, a to je mnogo pogrešno.
                              Još celu pekaru s leba da izede KDB da bi bio kao Luka i Kroos u diktiranju tempa, kontroli igre itd itd. To što je neko zna dobru loptu da pošalje ne znači da je odmah sjajan plejmejker. Dobra stvar za njega što ga trenira možda i najbolji trener na Svetu za te stvari...
                              Slično kao i ona priča pre sa kraja prošle i početka ove dekade, da je Buskec krš od igrača a Yaya Toure ultimativno savršen igrač i da je Barca glupa što je pustila Yayu a tu joj igra onaj ljigavi bezveznjaković.
                              A ko što Yaya Buskecu vodu ne može do nosi, tako ni KDB ne može Luki i Krosu, barem što se tiče pravog centralnog veznog ili nekog DPL-a...

                              Comment


                              • Moze moze i te kako, ali necemo da skrecemo sa teme. Mislim mogu ja sada i o tome da pisem, samo ispasce da promovisem Sitijeve igrace u Junajtedovoj temi - a to bi bio jos veci greh nego onaj prethodni.
                                Jer pazite, pogledajte malo Sitijeve meceve iz ove sezone i videcete kako i koliko KDB ume i da diktira igru, da pronalazi prava resenja, da pomaze ostatku tima i na taj nacin, medjutim njemu je definitivno lakse nego drugima, jer igra u timu gde se igraci najbolje krecu bez lopte u trenutku kada njihova ekipa poseduje loptu tacnije ima napad. Otvaraju mu se odlicno, pokrivaju se odlicno, tako da zatvaraju cak i neku mogucnost iole ozbiljnije kontre (mrzi me da proveravam, ali za razliku od prosle sezone u ovoj nisu cestitog gola iz kontre primili) i samim tim olaksavaju De Brujneu kontrolu igre. A on ume odlicno da se snadje i kada treba da zapocne akciju i u momentima kada treba da je nastavi, da on na primer dobije loptu (upotrebljivu) od Fernandija (koji btw igra genijalno i ume brilijantno da gradi igru svog tima), pa iskreira nesto sa ostatkom napadacke linije. Silva takodje vrhunski cita igru i zna kada i sta treba da uradi s tim sto Silva neretko u zavrsnici suvise komplikuje, pa me zato mnogo nervira.
                                Ali da ne drvimo mnogo o Sitijevim ovde imam jedno pitanje za navijace Junajteda. Cijem se povratku vise raduju Ibrahimovom ili Pogbinom? I zasto naravno.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X