Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Iako je liga definitivno imala krizni period sto se kvaliteta tice, i konkurentnosti u Evropi, besmisleno je reci da je liga "nikada slabija"u trenutku kada cemo vrlo verovatno imati 4 Engleska kluba u 8 najboljih u Evropi. Dolaskom nekih od najboljih stranih trenera liga je definitivno dobila na kvalitetu i vrlo verovatno da ce se taj trend nastaviti kada na to dodamo kupovnu moc Engleza.
    Kojih 4? Nerealno je reci da su tott i che favoriti protiv juvea i Barce iako ih mogu iznenadit pogotovo tott juvea ali ne moze se reci sa sigurnošću da ce ih proci 4


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by reddevil96 View Post
      Kojih 4? Nerealno je reci da su tott i che favoriti protiv juvea i Barce iako ih mogu iznenadit pogotovo tott juvea ali ne moze se reci sa sigurnošću da ce ih proci 4


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      U pravu si, recimo da se sa sigurnoscu moze reci za 3 tima, poenta ostaje ista.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Znam, zato sto su primili gol na kraju za 2:2...

        Nego, vise te vidjam ovdje nego navijace Utd? Mislim dobrodosao si ali ono, imate vi i vasu stranicu


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Mislis moju stranicu ... posto nikoga drugog nema


        Originally posted by Erik View Post
        To cemo da mu pevamo kada bude odlazio .... sto pre to bolje
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Iako je liga definitivno imala krizni period sto se kvaliteta tice, i konkurentnosti u Evropi, besmisleno je reci da je liga "nikada slabija"u trenutku kada cemo vrlo verovatno imati 4 Engleska kluba u 8 najboljih u Evropi. Dolaskom nekih od najboljih stranih trenera liga je definitivno dobila na kvalitetu i vrlo verovatno da ce se taj trend nastaviti kada na to dodamo kupovnu moc Engleza.
          Liga je nikada jaca .... imamo mnogo klubova koji su vrlo konkurentni za najvise plasmane i koji takodje u Evropi igraju odlicno - to je valjda neki reper. Samo ovakva nezapamcena dominacija Sitija je cini neaznimljivom sto se titule tice i onda dobijamo takav privid.
          Ova kakva god da je Mancesterova sezona do sada - bi u nekoj "normalnoj" sezoni bila i vise nego dovoljna za celo tabele ...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • I ja delim isto misljenje. Mozda jesam mlad ali ja se iskreno ne secam tog perioda kada je Liveprool bio konstantno opasan i konkurentan, niti da je liga imala vise kvalitetnih igraca i trenera od trenutnog stanja. Ceka se jos da deda Venger napusti kormilo i prepusti nekome mladjem i boljem resenju i onda cemo imati 5-6 ozbiljnih ljudi u ozbljivbnim klubovima ( u svima aspektima, finansijskim, igrackim, organizacionim) sto bi moglo da dovede do ponovne dominacije Engleza u Evropskom fudbalu, naravno da ce uvek tu biti Real, Barsa, Bajern, sada i PSZ, ali Englezi bas odavno nisu izgledali ozbiljnije, a bice sve bolji i bolji, ja sam ubedjen.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Nije liga slabija nego prosle sezone npr. Par timova za borbu za opstanak je nesto slabije i par midtable klubova su u nesto slabijoj formi u prvom delu sezone. Ostalo je sve manje vise isto. Razlika je sto je Pep digao Siti za 2 klase, Murinjo za jednu a ostali su tu gde su i bili. Pepu je uspelo da napreduje vise jer je imao bolje izbalansiran tim u startu dok Murinjo mora malo vise da radi. Jbg na papiru kad se pogleda Siti je jaci takvi su i rezultati.

              Comment


              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                Nije liga slaba nego prosle sezone npr. Par timova za borbu za opstanak je nesto slabije i par midtabel klubova su u nesto slabijoj formi u prvom delu sezone. Ostalo je sve manje vise isto. Razlika je sto je Pep digao Siti za 2 klase, Murinjo za jednu a ostali su tu gde su i bili. Pepu je uspelo da napreduje vise jer je imao bolje izbalansiran tim u startu dok Murinjo mora malo vise da radi. Jbg na papiru kad se pogleda Siti je jaci takvi su i rezultati.
                Nisu druze takvi rezultati, na papiru nema Siti ekipu da u prvih 19 kola ima 18-1-0, bilo je i prethodnih godina brutalnih ekipa pa niko nije ovako dominirao.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Zasto nema? U svakoj liniji imaju top igrace i u 11 i na klupi. Ono realno ne mozes da sastavis ekipu i kazes taj i taj skor je realan jer to zavisi od dosta faktora. Kao i uvek gleda se pozicija na tabeli i to je to. Da li ce Siti uzeti 2 titule zbog takvog skora? Da li ce imati bonus bodova sledece godine? Ne, tabela i to je to.
                  Last edited by mikisavic89; 26-12-17, 12:52.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Nisu druze takvi rezultati, na papiru nema Siti ekipu da u prvih 19 kola ima 18-1-0, bilo je i prethodnih godina brutalnih ekipa pa niko nije ovako dominirao.
                    Nema, ima za 17-2-0
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Moguce, sto kasnije priznate Pepu ovo prelazenje igrice, to veca sramota za vas. Sistem braco, izbacis Sterlinga npr iz tog sistema i opet ce krenuti podsmevanje ovde na forumu, i slicne stvari. Ne smem ni da zamislim kakve bi ubice postali Martial i Rash u Pepeovom sistemu, on zna da izvuce max iz svakog igraca.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Ne smem ni da zamislim kakve bi ubice postali Martial i Rash u Pepeovom sistemu
                        To stoji.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ne znam gde se uhvati za raspalog Sterlinga? Zna se tamo koji su glavni igraci. Izbacis Sterlinga i ne gubis nista jer Bernardo Silva moze sve to sto i on plus bi vrv bolji bio ali je ovaj Englez i duze u ekipi. Pogba kod nas nije igrao pola meceva prvog dela. Da njima KDB nije igrao pola meceva ne bi im ni skor bio bas takav. Upravo im taj sistem zavisi od nekolicine igraca. Pored KDB izvadi i Silvu pa da vidim onda sta ce Sterling sa sve sistemom.

                          Comment


                          • Pa dobro, onda ti ostaje da se kao Pogba nadas povredi nekog bitnog igraca Sitija, ili vise njih.

                            btw i Silva i De Brujne su bili tu i pre Pepa, ne secam se nicega od ovoga sto prikazuju ove godine
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Sta ima da se nadamo da im se povredjuju igraci i sta uopste Siti radi. Oni su odigrali odlicno svaka cast i zasluzuju da uzmu. Ono sto treba je da se mi poboljsamo i to je ono sto je bitno.

                              Comment


                              • Ne znam da li je i vama zapalo za oko koliko malo kvalitetnih bekova ima, sve manje i manje pa i u tim vrhunskim timovima. Ranije skoro svaki jaci tim je imao bar 1 ako ne i 2 odlicnih bekova koji doprinose i u odbrani i u napadu. Nekad se preksrtik ko sve igra beka a da ne umije centrirat


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X