Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nudio nam se Fabinjo celo leto, sa Maticem bi bio odlican posao. Jel samo ja mislim da ovoj ekipi vise odgovara 4-3-3 i zbog balansa i odbrane i svega?

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Da, definitivno treba da se vrati na 4-3-3, Pogba je ove sezone mnogo bolji ali fali nam balans i dalje, a i sad imamo brdo problema sa povredama. Ne znam ni ko ce igrati za tri dana, nema Smolinga, Roha, Baljija i mozda Valensije, muka. Valensija se povrijedio zbog napora iako je on i dobio neke utakmice odmora, a Smolinga je pogotovo preforsirao, covjek je i neki dan usao par minuta bez ikakve potrebe, 22 ili 23 utakmice zaredom igrao, pakao.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Pa prije svega te neke sitnice na koje se navijači najviše žale
        Koje sitnice?
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Koje sitnice?
          Ti znaš bolje, moja sitnica je npr to što Lukaku igra svaki minut ove sezone, umara ga kad i ne treba.

          Osim toga ja nemam zamjerki, možda Šou što ne dobija više šansi.

          Comment


          • Ako je igranje Lukakua svake minute i ne igranje Soa nas jedini problem, onda ne bi trebalo da smo daleko od triplete.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Lukaku je bio možda i najbolji naš igrač, al bici ima da ga pljuje inertno po difoltu.
              Lukaku je prvi zaslužio da iznalupa šamare saigračima, šta su sve upropastili. Delio im je lopta i stavljao ih u zicere a oni njemu nisu uspeli 2,3 puta da odigraju u šesnest kad se lepo izvuko.


              Još jedna šamarčina, ako ako. Neka se dozove ovaj pameti. Ja drugačije ovo ne mogu da nazovem nego sramota, ovo sa igračem manje da se ovako braniš, da daješ instrukcije da se ne srlja sa kontrama.
              Smalling je sjebo, toga sam se i plašio pred ovaj boxing chaos. Bilo je izvesno da će sjebati ili zadnju ložu ili preponu. To su Smalling povrede, i sad ga je koristio samo tako. Plus mi stvarno igramo takav fudbal da se trošimo sad zbog branjenja. Ne uspevamo da ubijemo utakmice, da sakrijemo loptu. Murinjo je za toliko kukavica, da ne sme i na taj način defanzivno da igra.

              Comment


              • Au brate, ne verujem koji je Murinjo balavander.
                sigpic

                Comment


                • Ja sam prvi da napadnem crno mece ali danas nemam za sta. 2 top asistencije mu upropastise Marsijal i Lingard, bas ih je majstorski nasao a da on jednu jedninu sansu nije imao, nevjerovatno...

                  Mnogo ali mnogo gresaka Zozea ove sezone. Jbt gdje nestade onaj smeker, sad je bas namcor


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Ako je igranje Lukakua svake minute i ne igranje Soa nas jedini problem, onda ne bi trebalo da smo daleko od triplete.
                    Izvrćeš šta sam rekao, ja sam rekao da su to moje zamjerke Murinju, ne kažem da nema još koja ali svejedno, ja se trudim da gledam širu sliku i te sitnice ne mogu promijeniti moje mišljenje da je on čovjek za Junajted. I to je to, kad sve oduzmem i dodam, on dobro radi.

                    Ako ćete reći da se brani i kad ne treba, ja opet kažem posle Sitija smo dali najviše golova u ligi i imamo najbolju gol razliku opet posle njih. Liverpul igra prelijep fudbal, bar mi tako kažu, a dali su golova koliko i mi.

                    Sve se na kraju svodi na to da Žoze ima objektivno prolaznu ocjenu za sve što je uradio u ovih godinu i po dana, a ja večeras čitam pljuvačinu po njemu sličnu onoj na Van Gala prije tačno 2 godine kad je gubio od Noriča,Bornmuta i Stouka zaredom. S tim da je on izgubio od te 3 ekipe zaredom, a Murinjo kiksao protiv jedne, Lestera, prije svega zbog neiskorištenih zicera Rašforda, Marsijala i Lingarda.

                    Murinjo ima svojih pogrešaka niko to ne spori (svakom treneru se može naći zamjerka neka), ali on je najbolje moguće riješenje za nas. Otvori li se u međuvremenu neko bolje, to je druga priča.

                    Comment


                    • To je tačno, mi u ovom momentu ne mozemo da stvorimo nekog boljeg za nas, niti da smislimo. Na Pepa da zaboravimo...
                      Ali se nadam da će u medjuvremenu da se pojavi neko, jer mi nije ovo idealno ni malo.

                      Ne verujem da je Rashford na svoju ruku išao da odugovlači vreme, garant im je reko da ne srljaju.
                      Mi bukvalno poklanjamo nekom da nam diše za vrat sa golom, iako su nemoćni sami da nas napadnu. WBA, sad Lester sa igračem manje.
                      To kod Fergija ili kod Pepa, pa držali bi loptu do kraja laganica, ako se otvori prilika da damo gol, onda može.

                      Predajemo sredinu po difoltu svakom -.-

                      Comment


                      • Zna li ko sta se desava sa Matom? Jel njemu ugovor istice na leto? Za njega nema novog?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Apsolutno mi je nevjerovatno i ne mogu prihvatiti tezu da je menadžer tražio da u kontri tri na jedan povuku ručnu. Takav menadžer ne postoji.

                          Čista glupost Rashforda, decision making u zadnjih mjesec dana mu je u minusu.

                          Comment


                          • Iskreno, ni ja nikako ne verujem da im govori da se brane i povuku u trenucima kada vode, makar posmatrali i kroz zamene koje napravi, jer mi je to totalno neverovatno da jedan trener koji tezi nekom visokom rangu to i radi....i to protiv Lestera(?)....ma dajte!
                            Sve to ima samo veze sa nekom njegovom istorijom, da ne kazem reputacijom, odredjenim taktikama u pojedinim mecevima...kada Zoze "parkira autobus", a to je cak vise radio ranije, nevezano za Junajted. Koliko se samo puta neka ekipa povukla posle vodjstva, samoinicijativno, od kad znam za sebe...a da je neko finale LS pa da razumem...tj. krivim trenera, ovako mi je stvarno tesko u to da poverujem...ponavljam opet, protiv Lestera. Neverovatno je samo da trener ne radi na tome, da taj segment ne popravlja, da se fudbal uvek igra...toliko puta dokazano...dok sudija ne svira kraj.

                            Naravno, ono sto nije zamenio Smolinga je tesko razumljiv momentum pomracenja...a delio ga je minut-dva od zdravog razuma...no, preovladlo ono prvo, nazalost.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              Lukaku je bio možda i najbolji naš igrač, al bici ima da ga pljuje inertno po difoltu.
                              Lukaku je prvi zaslužio da iznalupa šamare saigračima, šta su sve upropastili. Delio im je lopta i stavljao ih u zicere a oni njemu nisu uspeli 2,3 puta da odigraju u šesnest kad se lepo izvuko.


                              Još jedna šamarčina, ako ako. Neka se dozove ovaj pameti. Ja drugačije ovo ne mogu da nazovem nego sramota, ovo sa igračem manje da se ovako braniš, da daješ instrukcije da se ne srlja sa kontrama.
                              Smalling je sjebo, toga sam se i plašio pred ovaj boxing chaos. Bilo je izvesno da će sjebati ili zadnju ložu ili preponu. To su Smalling povrede, i sad ga je koristio samo tako. Plus mi stvarno igramo takav fudbal da se trošimo sad zbog branjenja. Ne uspevamo da ubijemo utakmice, da sakrijemo loptu. Murinjo je za toliko kukavica, da ne sme i na taj način defanzivno da igra.
                              Ne pljujem ja Lukakua za partiju, vise pljujem Murinja sto ga nije izveo nego Lukakua. Njemu je Morgan svaku loptu izbio iza ledja u poslednjih 15 minuta. To mi stvarno nije jasno. Al mi u sustini ide na k to sto nije ubacio Ibru koji bi otresao Morgana kao slinu, bar bi dobili vise vremena na posedu i dovrsili mec.

                              To sto kazem da je kvalitet Evertona i da ce uvek biti, to je fakt. Fergi je jos pre 10 i kusur godina skapirao da se ne moze vise sa sidrasima i poacerima. Zato su dolazili Runi, Mitke, Tevez, RVP... Ti za Lukakua moras da imas podmazanu jedinicu koja ce ga hraniti. On kad ne da gol, to je krivica ekipe a ne njegova. I uopste nije bio dobar spoj za ovu ekipu. Sve smo samo ne podmazana jedinica. Trebao nam je jedan Morata koji bi komplimentovao Marsijalu, Rasfordu, Mikiju, svima oko sebe. Cak sta vise, mislim da bi jedan Ziru vise pruzio ofanzivno od Lukakua ovoj ekipi. Ne kazem da je bolji igrac, al je bolji match.

                              Te samarcine izgleda ne pomazu, primao ih je i prosle sezone, i cim pomislis da se dozvao pameti, dodje jedan Lester.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Zna li ko sta se desava sa Matom? Jel njemu ugovor istice na leto? Za njega nema novog?
                                Njemu i jos nekolicini igraca istice ugovor na leto a klub ima pravo na plus jednu godinu produzenja.

                                Comment

                                Working...
                                X