Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Ferguson pravio O'Shea-a na igrača, nego Scholes.

    Kod Scholesa sam i ja mogao da budem desni bek, a vala i Wes Brown. Pošalje ti loptu, dugu dijagonalu, koja brzo leti a kad dodje u dodir sa nogom zaustavi se u mesto. Na trampolinu da je slao pas i tu bi se uštopovala lopta, kad su kod njega O'Shea i Wes Brown primali duge dijagonale na kostobran.
    Nije džabe Ronaldinjo reko "Ko je njega(Skolsa) naučio da dodaje tako?? Hoću i ja!"

    Samo puca kurac Murinju za takve igrače. Kod njega samo Pogba može da se usili da pošalje dijagonalu, jer je to Pogba, kome se može da pokušava neke trikove na sredini terena i da posle toga popijemo kontru.

    Uzgred, daj Pepu Pogbu, u toj jednačini KDB & Silva, Pogba bi sam bio >>
    tj bilo bi Pogba > KDB + Silva.

    Nema uopšte City mnogo moćnije igrače nego mi. Young možda ima reputaciju kakvu ima, ali je on sada može se reći dobar igrač, koji je igrao dobro na levom beku i pre Murinja. Ima bolje štopere Murinjo, a Valencia je bolji desni bek, pa verovatno od svakog u ligi, pa i od Walkera.

    Problem je što Mourinho isisa život iz igrača kao što je Herrera, koji je slao killer dodavanja, ulazio u džepove protivnika, izmedju 2 linije, na malo prostoru kontrolisao tu loptu i činio napad boljim. Svojim first touch fudbalom bio u toj meri sjajan da ga je Barca htela. Sad kad ga gledam, plače mi se. Previše dobar lik, kad igra kod Murinja kao da mu je bitno samo da se dodvori Murinju "Evo, Žoze, ću da trčim kao lud, ću da ginem u duelima, neću mnogo da rizikujem, pokrivaću dobro u odbrani"
    Lik je sam zaboravio kakav je igrač prirodno, a za to je kriv Murinjo.
    Jeste on igrao odlično prošle godine, ali to nije bio Erera baš kakvog sam ga doživljavao kao finalni proizvod. Plus nije stigao da dodje do izražaja ovo gore što sam navodio.

    Pep je opismenio i napravio smislenim Sterlinga. Jezivo mi je da pomislim šta bi uradio sa Martial-om i Rashfordom...
    Last edited by Busby Babe; 25-12-17, 17:23.

    Comment


    • Pep bi i od Pogbe vadio mnogo vise, jer je fleksibilan i promjenice nekad formaciju da se prilagodi najboljem igracu. Murinjo je tvrdoglav i nikako ne odustaje od 4-2-3-1, a zna da Pogba jos bolje funkcionise u 4-3-3, a tako bi i ekipa bolje funkcionirala, bolji balans, jos bolja odbrana.

      Comment


      • Mi smo najbolji fudbal pod Murinjom igrali u 4-2-3-1, Pogba-Erera/Ras-Lingard-Mata/Zlatan. Tamo negde pocetkom sezone. Imali smo dobre momente i sa 4-3-3 al je to je bilo negde u decembru kad se Kerik vratio i Miki usao u strasnu formu. Po cetri komada Evertonu, Njuki, CP-u, WH-u i Svonsiju, ne moze da se poredi sa tim periodima iz prosle sezone, iako smo tada prosipali brdo bodova.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Sada kad imas Matica je lakse igrati 4-3-3 nego sa Kerikom koji nije mogao da spoji 2 utakmice...

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • S tim sto Kerik i Matic ne mogu da se porede.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • pa ne mogu, Kerik je doktor fudbala Matić nije.
              Kerik će na prvu kroz šumu protivnika da da pas levom (slabijom nogom) kroz sredinu i to za više od 90 stepeni okrenut od tačke gde dodaje loptu.

              Meni taj fudbal 4-3-3, gde imaš kao 3 veznjaka uopšte nema smisla ako ti zadnji vezni nije kvoterbek za soccer ili ako ti oba veznjaka ispred nisu neki majstori na malom prostoru koji mogaju da lutaju po terenu.
              A i da jesu, Mourinho to neće da im dozvoli.

              Šta onda dobiješ, neki fudbal gde si uvek outnumber-ovan u protivničkoj trećini kad već nemaš nekog da iz dubine svojim loptama seče gustu zonu ili brze menja gravitaciju lopte sa jedne na drugu stranu.

              A i ako igraš taj 4-3-3, oba ta krilna napadača mora da budu real deal, ta vrsta opasnosti kao Robben i Ribery onomad.
              Ovaj naš koncept je prečesto igranje pikada prokuvanim špagetama.
              Nit neko brzo menjanje pozicija bez lopte.

              Ne znam, nisam pametan... konceptualno gledano, nisam preveliki optimista da ćemo biti tim koji će da ubija protivnike.
              Ne kažem da nećemo da budemo uspešni, svestan sam šta može organizovana odbrana i disciplinovana igra sa čvrstom, jakom, pokretnom i visokom ekipom da ti donese.
              Ali nije to to...

              Comment


              • ....



                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Poceli pregovori za Malkoma, valjda ce drveni uspjeti to da zavrsi.

                  I dalje mi je nepojmljivo kako su zavrsili 2:2, nevjerovatno sta su uspjeli sjebati


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Poceli pregovori za Malkoma, valjda ce drveni uspjeti to da zavrsi.

                    I dalje mi je nepojmljivo kako su zavrsili 2:2, nevjerovatno sta su uspjeli sjebati


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Jel znas zasto su zavrsili 2-2?

                    Zato sto su svi Murinju verovali slepo,
                    Da je najbolji, lagao ih neko
                    Last edited by Sandugp; 26-12-17, 08:42.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Znam, zato sto su primili gol na kraju za 2:2...

                      Nego, vise te vidjam ovdje nego navijace Utd? Mislim dobrodosao si ali ono, imate vi i vasu stranicu


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ne može Dušan bez Manče, a njegovih navijača pogotovu
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Da li vam tema Junajteda lici na neku off temu, ili mozda temu gde cete komentarisati rad moderacije? Cisto da znate takve se stvari kaznjavaju pa vi samo nastavite.

                          EDIT: a Lallana je banovan zato sto je terao ljude sa teme a onda posle upozorenja nastavio, tako da racunaj da si i ti sad dobio upozorenje pa vidi da ne nastavljas u ovom smeru.

                          Tapatalk
                          Last edited by srdjan_sl; 26-12-17, 10:24.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Jel znas zasto su zavrsili 2-2?

                            Zato sto su svi Murinju verovali slepo,
                            Da je najbolji, lagao ih neko
                            sigpic

                            Comment


                            • Busby Babe ima jake argumente ali nekada kad čitam, ispada da je Murinjo najveća amaterčina. Isisa život iz igrača, uništi mu talenat i uglavnom zaključak posta sjebe sve što se sjebati može.

                              Lepo sam rekao, čovek nije za Mančester. Treba da radi u Italiji i Španiji, ili Čelziju. Čak ni u PSG ako je istina ovo što pričaš.

                              A liga je definitivno oslabila, nije dugo bila ovako slaba. To sve govori tvoja tvrdnja da je Valensija najbolji desni bek.

                              Setimo se kakva je imena Chelsea imao, pa i Liverpul jednog Maskerana, Alonsa, Toresa, Arsenal ranije da ne pričam.

                              Sad im je levog beka igrao Mejtland valjda neki, a Liverpulu ne sećam se ni imena. Chelsea ima puno nekih nn igrača.

                              Da li je došlo do smene generacija ne znam, ali nema da iskoči da neki Oven i Širer igraju u tandemu za Njukasl, i to, tako da je upitno da li je liga jača nego pre, od neke 11/12 je u komstantnom simultanom padu.

                              Novac je tu, ali velika je konkurencija a i timovi su nekonkurentni u LŠ a izgleda to ima visok stepen na lestvici vrednosti igrača.

                              Jedna Roma ima bolji vezni od mnogih u PL, a verujem da bi bila 6-7-8 po kupovnoj moći.

                              Nešto ne štima u ovoj ligi, mnogo prosek timova i mnogo loših timova.

                              Pre su u LŠ Chelsea, Liv i Man bili konstantno opasni, Arsenal nekad i nekad, bila je definitivno jača liga. Ne pije vodu priča da su sad umorniji i da ih me interesuje LŠ

                              Comment


                              • Iako je liga definitivno imala krizni period sto se kvaliteta tice, i konkurentnosti u Evropi, besmisleno je reci da je liga "nikada slabija"u trenutku kada cemo vrlo verovatno imati 4 Engleska kluba u 8 najboljih u Evropi. Dolaskom nekih od najboljih stranih trenera liga je definitivno dobila na kvalitetu i vrlo verovatno da ce se taj trend nastaviti kada na to dodamo kupovnu moc Engleza.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X