Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cim su dobili malo odmora, Matic i Lukaku igraju na niovu.

    Comment


    • Originally posted by Momir Peh View Post
      Ok, to ostavljanje Smallinga u igri mu se može realno prigovoriti, i to jedino to večeras - bar po meni, a ostaje pitanje ustvari da li je Smalling uopšte "rekao" da ne može nastaviti sa igrom.

      Sve u svemu, budalasto izgubljena dva boda, ne znam zašto uopšte raspravljamo o golu kad je utakmica davno trebala biti spakovana.

      I da, Matić je večeras opet bio sjajan, u stilu početnih partija u Unitedu. Ne vidim da je spomenut, pa rekoh ...
      Bio je Matić baš dobar ali i on zadnjih 20 minuta griješio kod nekih jednostavnih dodavanja, većina ekipe je bila nesigurna, umjesto na 2-1 i igrač više rutinski privodimo meč kraju i usput damo još jedan mi smo gubili posjed i paničili.

      Vladane, to za PSŽ nisam baš nešto upućen, ali ne bih da donosim prerane zaključke, Murinjo djeluje posvećeno, ne vjerujem da neko tako posvećen u istom trenutku hoće da na neki način 'provocira' klub koji trenira i opipava mu puls.
      Last edited by BorisUnited99; 23-12-17, 22:57.

      Comment


      • Meni je i dalje nerealno da on ne vadi Lukakua koji umire na terenu i ne moze da zadrzi loptu u nogama. Svaki drugi napad smo imali 3v3, 4v4, 4v3, da je Zlatan usao, resili bismo utakmicu. Nadam se da je vama jasno da mi sa Murinjom u 10 godina necemo osvojiti LS makar on dobio sva pojacanja ovog sveta, jer je lik postao strasna kukavica. Dok bi ligu mogli da uzmemo da kontu individualnog kvaliteta napred i defanzivne organizovanosti koju bi on stvorio. Njega je Real unistio psihicki i nema nazad. Ne bih ja ovoliko popizdeo da je ovo prvi put, ali zbog ovakvih njegovih poteza(Erera) smo prosle godine zavrsili 30 poena iza Celzija.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Au ako je ovo Erera uradio odmah sut karta. Ne vjerujem da je tako jer mi bas djeluje da je poslusan vojnik ( operisan od fudbala sada ali to je druga tema )

          Ako ga napadaju drugi ne treba i navijaci da izraze nezadovoljstvo?
          Ekipa gazi, daje po 4 komada svakom i krecu price oko Psz-a ( pustene 100% iz tabora Zozea ), izvodi ekipu na Enfild sa namjerom da igra 0-0 a toj ekipi bi taj Utd dao makar 3 ako bi primio 2, krece od tada pad, Hadersfild pa ajde ocekivan poraz od Celzija i malo se ustabili brod i onda evo zadnjih nedelja opet nevjerovatne gluposti kako igraca tako i trenera.

          Pazi ti kakvi se dve tekstovi pisu, po Pogbu poslati klupski radnici da ga probude za trening. Erera odbija da igra desnog beka. Alo bre, kakve su to price. I da jesu i da nisu istina to ne smije da izadje iz kluba


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Meni je i dalje nerealno da on ne vadi Lukakua koji umire na terenu i ne moze da zadrzi loptu u nogama. Svaki drugi napad smo imali 3v3, 4v4, 4v3, da je Zlatan usao, resili bismo utakmicu. Nadam se da je vama jasno da mi sa Murinjom u 10 godina necemo osvojiti LS makar on dobio sva pojacanja ovog sveta, jer je lik postao strasna kukavica. Dok bi ligu mogli da uzmemo da kontu individualnog kvaliteta napred i defanzivne organizovanosti koju bi on stvorio. Njega je Real unistio psihicki i nema nazad. Ne bih ja ovoliko popizdeo da je ovo prvi put, ali zbog ovakvih njegovih poteza(Erera) smo prosle godine zavrsili 30 poena iza Celzija.
            Apsolutno se slazem, jos dodacu da dok god je Gvardiola u PL on nece istu vidjeti.
            O LS je i smesno pricati, kontam kad bi poveli protiv Sevilju u gostima i kad bi imali igraca vise on bi parkirao bus bez uopste zelje da pogleda ka golu.

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Jest mos misliti, Erera koji bi za klub dao da ga crnci gengbenguju u bulju, odbio da igra beka. Kako da ne. Pre ce biti da je Zoze pustio tu pricu da opere malo obraz.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Apsolutno se slazem, jos dodacu da dok god je Gvardiola u PL on nece istu vidjeti.
                O LS je i smesno pricati, kontam kad bi poveli protiv Sevilju u gostima i kad bi imali igraca vise on bi parkirao bus bez uopste zelje da pogleda ka golu.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                On bi na OT-u branio 1:1 iz Spanije sa nesigurnom odbranom.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Pa i nek je odbio da igra beka, kad je ovaj od njega stvorio poslusnog konja i izgubio je sve ofanzivno sto je imao. Cus Spanac da onoliko ne ume da zadrzi loptu, a harao je kod Van Gala istom kad god je igrao.

                  Ja ne zelim uopste da Zoze ode, samo da promeni malo pristup i da razlikuje kad treba da se brani a kad ne, ali ocigledno je to izgubio. Sasvim u redu je da se branis protiv Sitija bez najboljeg igraca ekipe. Ali nije u redu uopste to raditi protiv Votforda, Lestera i slicnih kad si dominantniji i imas minimalnu prednost. A nece se promeniti, prakticno ce on sam sebe oterati kad dodje vreme...

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Anderleht, Selta na OT je dokaz toga


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Pa zar je potreban Ibra da bismo riješili one kontre?

                      I ja bih ubacio Ereru i usrao se da vidim da mi napad odbija da završi utakmicu, očekivajući da mi se to može obiti od glavu i da je bolje da učvrstim sredinu.

                      Ima još Murinjo toga da popravi i uradi, griješi i on, ali smirimo se za trenutak. Prvi je trener od 2013. koji je na putu da uradi nešto ozbiljno, prvi put posle 5 godina nas evo među prva 3 na tabeli a da nije avgust mjesec.

                      http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...er-United.aspx

                      “Yes, and I had the chance to speak with Ashley Young to tell him the way the team had to be in position because of Smalling's difficulty but I think a lack of maturity because I cannot stop the game to give a team-talk for the last two minutes. The players immediately have to adapt and read the game and they didn't, we had childish decisions in front of goal, bad decisions. It was not about the dribbling and hit the bar, it was not just about the cases with an open goal, it was easy decisions to make to counter-attack.”
                      Last edited by BorisUnited99; 23-12-17, 23:17.

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Pa zar je potreban Ibra da bismo riješili one kontre?

                        I ja bih ubacio Ereru i usrao se da vidim da mi napad odbija da završi utakmicu, očekivajući da mi se to može obiti od glavu i da je bolje da učvrstim sredinu.

                        Ima još Murinjo toga da popravi i uradi, griješi i on, ali smirimo se za trenutak. Prvi je trener od 2013. koji je na putu da uradi nešto ozbiljno, prvi put posle 5 godina nas evo među prva 3 na tabeli a da nije avgust mjesec.
                        Sta da popravi kad je danas napravio gresku koju je prosle sezone pravio dvocifren broj puta?
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Oterati Dzonsa, Smolinga, Roha, Valensiju, Soa, Lukakua, Blinda, Janga, Ereru, Mikitarjana, De Heu, Valensiju, Felainija, Matica, Darmijana, i na kraju svega, Murinja. Dovesti lepo Poketina, Valjeha, Himeneza, Taha, Vajgla, Solera, Gedesa, Malkoma, tog malog Klajverta, Gerecku.

                          I onda lepo da sibamo sa klincima, da se ne nadam nicemu, i uzivam u fudbalu, nemanju nade i ne osvajanju trofeja.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Sta da popravi kad je danas napravio gresku koju je prosle sezone pravio dvocifren broj puta?
                            Pa prije svega te neke sitnice na koje se navijači najviše žale, ali ono što je najbitnije je da se riješi pojedinih igrača i dovede pojačanja koja su potrebna.

                            Dajte se uozbiljite molim vas, odlučili ste zaista da ga krivite za ovo večeras (i da ima krivice, ona je mali procenat), mi smo ovu utakmicu trebali riješiti, bar 3,4 kontre od kojih bi u svakoj drugoj utakmici bar jednu pretvorili u gol smo danas bacili u nepovrat. Jedno loše veče gdje par igrača psihološki nije bilo na potrebnom nivou.

                            Vidim da bi neki bili ravnodušni ako Murinjo ode na kraju sezone, fino s obzirom da ćemo onda biti u kanalu teškom i opet jovo nanovo raditi.

                            Comment


                            • Pa jel Perisic jedino krilo na svjetu?
                              Jel Lukaku taj napadac koji nam je trebao, dovodi ga iako mu zna limite?



                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Imas igraca vise i prepustas posed protivniku a ti se povuces. To je dovoljno, ne treba nista vise, sve ostale individualne greske nisu toliko bitne kao ova generalna slika.... Ni promasene sanse ni povredjeni Smoling, ni pretumbavanje u timu - koje se nije desilo.
                                Ali to je Zoze .... sa njim barem znate na cemu ste.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X